شرکت رستا گروه قشم | Rasta Group Gheshm

درباره شرکت رستا گروه قشم

ماموریت ما حرکت به سوی دستیابی همه جانبه به استقلال ملی در طراحی و تولید شیرهای صنعتی مورد استفاده در تمام صنایع به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است. بعلاوه فراهم آوردن سرویس های فرعی مانند نصب، نظارت، تعمیرات، عیب یابی این قبیل شیرها جزء اهداف این شرکت است.

با تکیه بر مزایای رقابتی شامل به روزتریندانش فنی و عملی، تجهیزات کامل و کارآمد حمایت فنی از سوی برترین شرکت های بین المللی و همچنین اعضای تحصیل کرده و با تجربه سازمان به دنبال بقا و ثبات در پیشرفت روزافزون، سودبخشی متعارف و توانایی رقابت با بازارهای داخلی و خارجی همسایه و خاورمیانه می باشد. هدف اصلی شرکت توسعه و تولید شیرهای صنعتی رستا گروه، دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده سازمانی و رضایت تمام ذینفعان شامل صنایع مرتبط، کارمندان، سهامداران، مشتری و تامین کنندگان در چهارچوب باورهای اخلاقی و ارزش های سازمانی می باشد.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت رستا گروه قشم

 

مصاحبه مهندسی مکانیک - ساخت و تولید

مرحله اول مصاحیه به این شکل بود که شرکت رو توضیح دادند و شرایط شرکت رو گفتند. مثلا گفتند که شرکت به دو بخش واحد تهران و کارخانه در شهرک صنعتی هشتگرد تقسیم میشه. واحد تهران شامل تحقیق و توسعه، بخشی از مهندسی ساخت و فروش و بازرگانی میشه. از جمله موارد مورد توجه شرکت، میزان تحصیلات و دانشگاه محل تحصیل ، سابقه کار و از همه مهمتر مدرک زبان و میزان تسلط به چهار مهارت زبان انگلیسی یعنی: نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن بود. ازآنجایی که برای واحد ساخت شرکت درخواست داده بودم، گفتند که واحد ساخت شامل دو بخش می شود: واحد تهران و واحد هشتگرد که درصورت پذیرش در واحد هشتگرد، سکونت در هشتگرد الزامی است. 

کامل نشون بده ...

مطلب مهمی دیگری که در مصاحبه گفته شد، لزوم تعهد کار 5 ساله بود. یعنی در واقع شرکت یک تعهد کاری 5 ساله از طرف می گیره که باید بعد از دوره ی آموزشی سه ماهه، باید 5 سال برای شرکت کار کنید که بواسطه این تعهد، 6 برابر حقوق سال اول سفته از کارمند خود می گیرد که در انتهای 5 سال کاری آنها را برمی گرداند. در ضمن با توجه به صحبت های مدیرعامل شرکت، شرکت برای کسانی که زبان انگلیسی ضعیفی دارند یک بازه ی یک یا دو ساله فرصت می دهد تا زبان خود را به IELTS 7.5 برسانند.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

چیزی که باعث شد تا من مصاحبه تخصصی شرکت رو نرم، تعهد 5 سال کار کردن در شرکت بود. پس قبل از اقدام برای فرستادن رزومه درباره ی این موضوع خوب فکر کنید.

 

 

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سایت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

 

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت رستا گروه قشم

 

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت رستا گروه قشم

مدیرعامل: --

شماره تماس: 88847407 (۰۲۱)

آدرس: تهران، ایرانشهر، خیابان خرمند جنوبی، روبه روی خیابان برنا، ساختمان رستا گروه قشم