شرکت رایان هم افزا | RayanHamAfza

عکس شرکت رایان هم افزا

درباره شرکت مهندسی رایان هم افزا 

شرکت رایان هم افزا در سال 84 توسط ترکیبی از شرکت های معتبر فعال در صنعت فناوری اطلاعات و با حمایت و سرمایه گذاری جمعی از فعالان بازار سرمایه با هدف ارائه‌ی اولین راهکار جامع و یکپارچه ی بازار سرمایه تاسیس شد. این شرکت جهت افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه ها و حرفه ای سازی فعالیت ها، به ایجاد مرکز داده‌ی اختصاصی در داخل کشور و عرضه ی راهکارهای خود به صورت خدمت نرم افزاری (Software As a Service) با سهولت دسترسی در جای جای کشور اقدام نمود. فعالیت‌های اصلی شرکت تولید نرم‌افزارهای مورد نیاز کارگزاران بورس ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بانك ها و ارایه خدمات نرم‌افزاری بر آن اساس بوده است. رایان هم‌افزا افتخار دارد که با  بیش از ده سال فعالیت، میزبان 54 کارگزاری بورس و اوراق بهادار ( 60 درصد بازار)، 46 کارگزاری بورس کالا ( 55 درصد بازار)، 54 كارگزاری در حوزه معاملات برخط ( 55 درصد بازار)، ١٠ بانک و 172 صندوق سرمایه گذاری مشترک (80 درصد بازار) با بیش از 10000 شعبه و عملیات بیش از 17000 کاربر  برای حدود 3200000 مشتری بازار سرمایه را به صورت برخط ساماندهی و خدمات‌رسانی می‌نماید. همچنین سامانه معاملات برخط این شرکت میزبان عملیات بیش از 87.000 کاربر و معامله‌گر (با حدود 3.500 کاربر روزانه و 17.500 کاربر همزمان) می‌باشد.

شناخت نیاز مشتریان و استفاده از تکنولوژی‌های روزآمد باعث توسعه سریع این شرکت و کسب بیش از 60 درصد سهم از بازار گردید به طوریکه در حال حاضر بیش از 100 نفر پرسنل مجرب وظیفه تحلیل، تولید و پشتیبانی محصولات را به عهده دارند

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت رایان هم افزا 

مصاحبه مهندس شبکه

از زمان ارسال درخواست تا مصاحبه اول نزدیک 3 هفته طول کشید. مصاحبه اول فنی بود و سوالات پرسیده شده در کل خوب بودند و اگر سطح دانش خوبی داشته باشید (در حد CCNP R/S) میتونید به سوالات پاسخ دهید. رفتار مصاحبه کننده فنی هم خوب بود.
یک ماه بعد به مصاحبه دوم با مدیرعامل دعوت شدم که انواع اقسام سوالات شخصی ازم پرسیده شد!!! از جمله به خدا و پیغمبر اعتقاد داری!! نماز میخونی! چرا تا الان ازدواج نکردی! کی میخوای ازدواج کنی و ... اینم بگم که شرکت خصوصیه و اصلا تم مذهبی هم نداره و برای منم سوال بود که چرا همچین سوالایی پرسیده میشه!
یه ماه بعد اعلام کردند که شما انتخاب شدی که سر حقوق به تفاهم نرسیدیم. اینم جالبه که تمام مرحله های مصاحبه که تمام میشه تازه میان سر حقوق چونه می‌زنند!!!

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

هنگام مصاحبه با مدیرعامل انتظار هر سوال شخصی رو داشته باشید که از شما پرسیده شود.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

بیشتر مفاهیم روت و سوییچ در حد CCNP
آشنایی با لینوکس 
آشنایی با مفاهیم امنیت

حقوق پیشنهادی من

4000000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

3000000

حس بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست نمایشگاه کار

دعوت به مصاحبه دو هفته تا یک ماه

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود 

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآيند دو ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت رایان هم افزا 

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت رایان هم افزا 

مدیرعامل: بابک مظلوم نژاد میبدی

شماره تماس: ٤٢٨٨٣ (۰۲۱)

آدرس: تهران، خیابان استاد مطهری،  خیابان لارستان،  کوچه افتخاری نیا غربی،  پلاک26