شرکت رایکا

www.raykaad.com

درباره رایکا

انقلاب دیجیتال، صنعت تبلیغات را مثل بسیاری صنایع دیگر دستخوش تحول کرده است. این تحولات نیز باعث پیدایش نسل جدیدی از پلتفرم‌های تبلیغاتی شده که با استفاده از دانش روز و ابزار‌های فناورانه، راهکار‌های تبلیغات هدفمند دیجیتالی در اختیار کسب‌و‌کار‌ها قرار می‌دهند.

«برنا فناوران رایکا» یک شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال است که با «پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی رایکا» و سابقه‌ای روشن در طراحی و اجرای کمپین‌های موفق به‌ویژه نصب اپلیکیشن، نقش برجسته‌ و غیر قابل انکاری در شکوفایی بسیاری از کسب‌و‌کار‌های اینترنتی کشورمان داشته است.

ماموریت
فراهم کردن امکان رشد برای کسب‌و‌کار‌ها با استفاده از تجربه، تخصص، عملکرد بهینه و خلاقیت، از طریق ارائه‌ی راهکار‌های دیجیتال هدفمند.

چشم‌انداز
تبدیل شدن به برترین پلتفرم تبلیغات موبایلی و اینترنتی ایران و قرار گرفتن در میان بزرگ‌ترین برند‌های جهانی این حوزه.

ارزش‌ها
پشتیبانی مستمر، رشد در مقیاس بالا، اثربخشی، عملکرد داده‌محور، نگاه استراتژیک، ثبات، پیش‌بینی‌پذیری و هدف‌مندی.

رویکرد
اعضای تیم رایکا از فراهم کردن امکان رشد برای کسب‌و‌کار شما لذت می‌برند و نتایج کسب‌و‌کاری شما را از کارنامه‌ی حرفه‌ای خود جدا نمی‌دانند. این نگاه باعث می‌شود از اولین تا آخرین گام، ما نیز مثل عضوی دلسوز در کنار تیم شما قرار بگیریم و از کسب نتایج مطلوب و اوج گرفتن کسب‌و‌کارتان به خود ببالیم.

مدیر عامل: رامین عمرانی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت ریکا: تهران، سعادت آباد، بلوار جوریکی، شهرک بوعلی، بلوک ۱۰۴، طبقه ۷، واحد ۳۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت رایکا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | بهمن ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: نمایشگاه کار | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

اول ازم پرسیدن که درباره توانایی هایی که تو رزومت نوشتی توضیح بده که من دادم و بعد ازم سوال کردن که به چه حوزه ای علاقه داری و یکم درباره این موضوع صحبت کردیم بعد ازم درباره اینکه چجوری یاد میگیرم پرسیدن، ازم پرسیدن که متولد چه ماهی هستم و یکم در این مورد گپ زدیم و فعالیت شرکت رو به همراه کاری که براش درخواست داده بودم معرفی کردن و توضیح دادن. کلا جو مصاحبه خیلی دوستانه و خالی از استرس بود و حس بدی اصلا بعد از مصاحبه به ادم دست نمیداد
خودتون باشید و راستشو بگید، اگه به موضوع خاصی علاقه دارید حتما اشتیاقتونو نشون بدید

مهارت‌هایی که نیاز دارند

به عنوان کارشناس منابع انسانی مهارت هایی مثل توانایی برقراری ارتباط با آدم ها، انعطاف پذیری و روحیه حمایتی رو به عنوان ویژگی های شخصیتی انتظار داشتند. تسلط به آفیس هم مهم بود

حقوق پیشنهادی من: حداقل ۲ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA