شرکت تبلیغاتی رسانه خلاق

www.creativemedia.ir

درباره رسانه خلاق

در محیط همیشه در حال تغییر بازار ایران و ورود شرکت های چند ملیتی، نیاز به یک آژانس تبلیغاتی حرفه ای را دیدیم که بتواند پاسخی برای نیازهای جهان امروز باشد. به همین دلیل تیم مدیریتی «رسانه خلاق» با ۴۰ سال تجربه در صنعت تبلیغات، تصمیم گرفت که این شرکت را در سال ۲۰۱۱ میلادی تاسیس کند.

مدیر عامل: الهام هاشمی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت: تهران، تجریش، خیابان شریعتی، کوچه دولّو، پلاک ۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت رسانه خلاق کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ | بهار ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

جلسه اول که برای مصاحبه رفتم با مدیر بخش مارکتینگ جلسه داشتم. فضای کلی شرکت برای تولد یکی از کارکنن شاد و خوشحال بود و در برخورد اول به نظر جالب میومد. جلسه خیلی خوبی بود و خیلی مشخص در مورد تسک ها و کارهای بخش مارکتینگ صحبت کردیم. از همون جلسه اول چند تا چیز عجیب برام وجود داشت. در مورد نظم در پرداخت حقوق پرسیدم و گفتن اطلاع ندارن. در مورد پروژه های کاریشون هم پرسیدم خیلی مشخص جواب ندادن.
جلسه دوم بعد از دو هفته مشخص شد که با مدیر عامل شرکت خانم هاشمی و مدیر مارکتینگ جلسه داشتم. تمام مدت جلسه صدای جیغ دخترشون میومد و جلسه خیلی بدی بود. اصلا حواسشون به صحبت های من نبود و جسته و گریخته میرفتن و میومدن. آخرش هم یه معذرت خواهی خشک و خالی کردن و رفتن.. من سوالاتم رو که گنگ بودم جلسه اول دوباره از مدیر مارکتینگ پرسیدم و همون جواب های قبلی بود.
یک بار دیگه زنگ زدن و گفتند اوکی شده. بیا برای قرار داد و شناسنامه و این جور چیزا بیار. اومدم و دیدم عدد حقوق رو عوض کردن.قرار شد دوباره با مدیرعامل شرکت چک کنن و خبر بدن. پیام دادن به من که یه تخفیفی بدید !!!!آخر سر با رقمی که من گفته بودم موافقت کردن و گفتن خبر میدیم برای قرارداد، که دقیقا ۲۸ اسفند خبر دادن. من هم گفتم نیستم بخاطر اینکه خیلی بی نظم بودند. بعد از عید دوباره خبر دادن و من بخاطر تحویل کارم گفتم ۱۵ روز دیرتر میام.
آخرش هم وقتی اومدم شرکت عدد قرارداد رو یکم تغییر دادن .
کلا پیشنهاد نمیکنم کار در این شرکت رو.
بسیار شرکت بی نظمی هست. اصلا جریان کار درست و منطقی نداره. بسیار فضای حاشیه ای داره. مدیرعامل اصلا به وضعیت کارمندان توجه نمیکنه. کاملا سیستم بهره کشی و نادیده گرفتن و ضایع کردن حقوق کارمندان هست.
قانون های غیر منطقی داره. ۵ شنبه باید بیای سر کار ولی از ساعت ۱۱ کلاس اختیاری گذاشتن.
مرخصی روزهای ۵ شنبه، روز کامل حساب میشه.
مرخصی گرفتن قبل و بعد از روزهای تعطیل رسمی، همون روزها رو هم جزو مرخصی ها حساب می کنه.
تمرکز و قوانینشون روی ساعت کاری خیلی سختگیرانه و سنتی بود.
اصلا از عدد پیشنهادیت پایین نیا.
وظایف و مسئولیت ها و اینکه به کی باید تحویل بدی کار رو، خیلی مستقیم واضح و مشخص بپرس.
مسیر رشد کاری را کاملا بخواه که برات توضیح بدهند.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اکسل براشون خیلی مهم بود.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA