آژانس تبلیغاتی رسانه خلاق | Resaneh Khallagh Agency

درباره آژانس تبلیغاتی رسانه خلاق

در محیط همیشه در حال تغییر بازار ایران و ورود شرکت های چند ملیتی، نیاز به یک آژانس تبلیغاتی حرفه ای را دیدیم که بتواند پاسخی برای نیازهای جهان امروز باشد. به همین دلیل تیم مدیریتی «رسانه خلاق» با ۴۰ سال تجربه در صنعت تبلیغات، تصمیم گرفت که این شرکت را در سال ۲۰۱۱ میلادی تاسیس کند.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

 

تجربه‌های مصاحبه در آژانس تبلیغاتی رسانه خلاق

مصاحبه کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ

جلسه اول که برای مصاحبه رفتم با مدیر بخش مارکتینگ جلسه داشتم. فضای کلی شرکت برای تولد یکی از کارکنان شاد و خوشحال بود و در برخورد اول به نظر جالب می‌اومد. جلسه خیلی خوبی بود و خیلی مشخص در مورد تسک‌ها و کارهای بخش مارکتینگ صحبت کردیم. از همون جلسه اول چند تا چیز عجیب برام وجود داشت. در مورد نظم در پرداخت حقوق پرسیدم و گفتن اطلاع ندارند. در مورد پروژه‌های کاریشون هم پرسیدم خیلی مشخص جواب ندادن. جلسه دوم بعد از دو هفته مشخص شد که با مدیر عامل شرکت و مدیر مارکتینگ جلسه داشتم. تمام مدت جلسه صدای جیغ دخترشون میومد و جلسه خیلی بدی بود. اصلا حواسشون به صحبت‌های من نبود و جسته و گریخته می‌رفتن و می‌اومدن. آخرش هم یه معذرت خواهی خشک و خالی کردن و رفتن. من سوالاتم رو که در موردشون هنوز گنگ بودم جلسه اول دوباره از مدیر مارکتینگ پرسیدم و همون جواب‌های قبلی بود. یک بار دیگه زنگ زدن و گفتند اوکی شده. بیا برای قرارداد و شناسنامه و این جور چیزا بیار. اومدم و دیدم عدد حقوق رو عوض کردن.

کامل نشون بده ...

قرار شد دوباره با مدیرعامل شرکت چک کنن و خبر بدن. پیام دادن به من که یه تخفیفی بدید!!! آخر با رقمی که من گفته بودم موافقت کردن و گفتن خبر میدیم برای قرارداد، که دقیقاً ۲۸ اسفند خبر دادن. من هم گفتم نیستم بخاطر اینکه خیلی بی‌نظم بودند. بعد از عید دوباره خبر دادن و من بخاطر تحویل کارم گفتم ۱۵ روز دیرتر میام. آخرش هم وقتی اومدم شرکت عدد قرارداد رو یکم تغییر دادن. کلا پیشنهاد نمی‌کنم کار در این شرکت رو. بسیار شرکت بی نظمی هست. اصلاً جریان کار درست و منطقی نداره. بسیار فضای حاشیه‌ای داره. مدیرعامل اصلاً به وضعیت کارمندان توجه نمی‌کنه. کاملا سیستم بهره کشی و نادیده گرفتن و ضایع کردن حقوق کارمندان هست. قانون های غیر منطقی داره. پنجشنبه باید بیای سر کار ولی از ساعت ۱۱ کلاس اختیاری گذاشتن. مرخصی روزهای پنجشنبه، روز کامل حساب میشه. مرخصی گرفتن قبل و بعد از روزهای تعطیل رسمی، همون روزها رو هم جزو مرخصی ها حساب می کنه. تمرکز و قوانینشون روی ساعت کاری خیلی سختگیرانه و سنتی بود.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اصلاً از عدد پیشنهادیت پایین نیا. وظایف و مسئولیت ها و اینکه به کی باید تحویل بدی کار رو خیلی مستقیم واضح و مشخص بپرس. مسیر رشد کاری را کاملا بخواه که برات توضیح بدهند.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

اکسل براشون خیلی مهم بود.

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست سایر

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند یک و نیم ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص آژانس تبلیغاتی رسانه خلاق

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

آژانس تبلیغاتی رسانه خلاق

مدیرعامل:  الهام هاشمی

شماره تماس: ۲۶۶۵۹۴۶۷ (۰۲۱) - ۲۲۲۴۹۸۵۳ (۰۲۱) 

آدرس: تهران، تجریش، خیابان شریعتی، کوچه دولّو، پلاک ۳