هلدینگ رایزکو

www.riseco.co

درباره هلدینگ رایزکو

شرکت سرمایه گذاری و توسعه راهبردی راز (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۰ و با هدف ارائه خدمات مشاوره، مدیریت، سرمایه گذاری در بخش صنایع و معادن، فنی، مهندسی تولیدی و بازرگانی تأسیس گردید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

هلدینگ رایزکو می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل هلدینگ رایزکو کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | دی ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

باسلام من پس از مشاهده آگهی این شرکت برای بخش واحد منابع انسانی رزومه ارسال کردم و بیش از یک هفته زمان برد تا تماس گرفتن و دعوت به مصاحبه کردن ،روز مصاحبه خانم جوانی که کارشناس جذب و استخدام بودند با بنده مصاحبه را شروع کردند و پس از انجام مصاحبه مشخص شد که نیرو برای دفتر مرکزی نخواسته و برای کارخانه نیرو نیاز داشتند در صورتی که داخل آگهی دفتر مرکزی خورده بود ، چند روز بعد از مصاحبه تماس گرفتند که شمارا برای بخش پشتیبانی و رفاهیات نیاز داریم و برای مصاحبه دوم تشریف بیارید با رئیس منابع انسانی مصاحبه انجام دهید و تقریبا ۴ یا ۵ روز بعد را هماهنگ کردند برای مصاحبه دوم رفتم و خانم محترمی رئیس منابع انسانی بودند که مصاحبه انجام شد و گفتند با شما تماس میگیریم.
چند روز بعد تماس گرفتن گفتند با معاون منابع انسانی باید تشریف بیارید و یک هفته بعد را فیکس کردند برای مصاحبه ،
پس از حضور در مجموعه برای مصاحبه معاون محترم منابع انسانی کلا ۵ دقیقه وقت گذاشتن برا مصاحبه و خداحافظی کردند گفتن خبر میدیم و بعد از اون هم خبری نشد از جواب مصاحبه !!
متاسفانه علت این مسئله که ۳ مرتبه یک مصاحبه شونده را میبرن و میارن و در نهایت خبری از جواب مصاحبه نمیشه به نظر من خیلی زننده و توهین آمیز!

مهارت‌هایی که نیاز دارند

چون معلوم نبود که برای کارشناس منابع انسانی یا حقوق و دستمزد یا رفاهیات می خوان ! می بایست کلیه امور منابع انسانی را بلد بود

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: حرفی راجب حقوق نزدند

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

+۱۳

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA