هلدینگ رایزکو

www.riseco.co

درباره هلدینگ رایزکو

شرکت سرمایه گذاری و توسعه راهبردی راز (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۰ و با هدف ارائه خدمات مشاوره، مدیریت، سرمایه گذاری در بخش صنایع و معادن، فنی، مهندسی تولیدی و بازرگانی تأسیس گردید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

هلدینگ رایزکو می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل هلدینگ رایزکو کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه تضمین کیفیت | تیر ۰۰

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

وارد که شدم حراست فقط یه راهنمایی کلی کرد و هیچ کس مصاحبه شونده رو تا واحد منابع انسانی همراهی نمی کرد کمی توی ذوق می زد. بعد از کمی انتظار ، آقای جوانی از واحد منابع انسانی مصاحبه کردند ، بیشتر هم اصرار داشتند اگر با همکار یا مدیر مستقیمت مشکل پیدا کنی چکار می کنی؟!
حدود ۴۵ دقیقه بازهم منتظر موندم تا نوبت مصاحبه با مدیر برسه. کلی سوال حرفه ای پرسید که اصلا در حیطه کار اون سازمان نبود و بدرد سازمان هایی می خورد که صادرات انجام میدن و با مشتریان خارجی در ارتباط هستند. من همه رو جواب دادم.
در همون ده دقیقه اول ، چند تا ویژگی منفی ازم گفت .خیلی تعجب کردم آخه من که هنوز حرفی نزده بودم ، گفتم شاید تحقیق کردند و کسی پشت سرم بدگویی کرده !! البته بعدا فهمیدم خیلی به طالع بینی ماههای تولد علاقه داشته و بر اون اساس قضاوت کرده در مورد افراد دیگه هم همین کار رو میکرده.
ایشون هم مرتب اصرار داشت که اگر با همکار یا مدیریت مشکل پیدا کنی چکار می کنی؟

اصلا مصاحبه خوبی نبود انقدر برخورد مدیر عجیب بود که حس می کردم هر آن ممکنه منو از اتاق بندازه بیرون. با خودم گفتم اگر زنگ بزنند عمرا قبول کنم.
حدود پنج روز بعد تماس گرفتند برای مصاحبه با معاونت. یکساعت معطل شدم تا مصاحبه شروع شد. برخوردشون خوب بود اما در مورد کار و محیطش همش وعده وعید آینده بود.

حقوق پیشنهادی هم جالب نبود و با ذهنیتی که در مرحله قبلی مصاحبه داشتم ، نظرم منفی بود.
ده روز بعدش تماس گرفتند که مدارک ببرم و شروع کار که من نپذیرفتم…

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | دی ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

باسلام من پس از مشاهده آگهی این شرکت برای بخش واحد منابع انسانی رزومه ارسال کردم و بیش از یک هفته زمان برد تا تماس گرفتن و دعوت به مصاحبه کردن ،روز مصاحبه خانم جوانی که کارشناس جذب و استخدام بودند با بنده مصاحبه را شروع کردند و پس از انجام مصاحبه مشخص شد که نیرو برای دفتر مرکزی نخواسته و برای کارخانه نیرو نیاز داشتند در صورتی که داخل آگهی دفتر مرکزی خورده بود ، چند روز بعد از مصاحبه تماس گرفتند که شمارا برای بخش پشتیبانی و رفاهیات نیاز داریم و برای مصاحبه دوم تشریف بیارید با رئیس منابع انسانی مصاحبه انجام دهید و تقریبا ۴ یا ۵ روز بعد را هماهنگ کردند برای مصاحبه دوم رفتم و خانم محترمی رئیس منابع انسانی بودند که مصاحبه انجام شد و گفتند با شما تماس میگیریم.
چند روز بعد تماس گرفتن گفتند با معاون منابع انسانی باید تشریف بیارید و یک هفته بعد را فیکس کردند برای مصاحبه ،
پس از حضور در مجموعه برای مصاحبه معاون محترم منابع انسانی کلا ۵ دقیقه وقت گذاشتن برا مصاحبه و خداحافظی کردند گفتن خبر میدیم و بعد از اون هم خبری نشد از جواب مصاحبه !!
متاسفانه علت این مسئله که ۳ مرتبه یک مصاحبه شونده را میبرن و میارن و در نهایت خبری از جواب مصاحبه نمیشه به نظر من خیلی زننده و توهین آمیز!

مهارت‌هایی که نیاز دارند

چون معلوم نبود که برای کارشناس منابع انسانی یا حقوق و دستمزد یا رفاهیات می خوان ! می بایست کلیه امور منابع انسانی را بلد بود

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: حرفی راجب حقوق نزدند

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

+۱۳

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA