شرکت رونیکس

شرکت رونیکس

درباره شرکت رونیکس

هدف گذاری رونیکس برای ایجاد یک سازمان پیشرو در عرصه ابزار آلات و تبدیل شدن به یک سازمان بین المللی و مطرح ، با بهره گیری از تکنولوژیهای روز و مطالعات علمی دقیق و عنایت به کلیه ی ایده های اصولی و خلاقانه میسر گردیده است . گروه بازرگانی رونیکس نیز در این راستا ، با تعاملات سازنده خود ضمن انتخاب بیش از 500 تولیدکننده مطرح در 11 کشور جهان ، نظارت و کنترل فنی دقیقی را توسط متخصصین خود در داخل و خارج از کشور و در تمامی مراحل تولید اعمال میدارد . ابزار آلات برشی و سوراخ کاری تولید شده در کشورهای فرانسه و آلمان ، ابزار های بادی تولید شده در کره جنوبی و تایوان ، ابزارهای برقی تولید شده در کشورهای کره جنوبی ، تایوان و چین و ابزار آلات دستی محصول کشورهای چین ، استرالیا ، اسپانیا ، تایوان و ترکیه ، ابزار آلات دقیق تولید شده در کره جنوبی و .... گواه این ادعا است .

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه شرکت رونیکس

پاییز 98

مصاحبه کارشناس سیستم ها و روش ها

افتضاح!

من سابقه کاری مرتبطی نداشتم ولی چون توی آگهی حرفی از سابقه کاری زده نشده بود صرفا چون رشتم مرتبط بود رزومه فرستادم. اولا که مصاحبه با 35 دقیقه تاخیر پشت میزی که معمولا نگهبان ها وایمیسن برگزار شد! اینا به کنار! خانم عینکی مصاحبه کننده اندک اطلاعاتی هم راجع به موقعیت شغلی مدنظرشون نداشتن. و سوالاشون از سابقه کاری بنده بود که توضیح بدم چه کارایی کردم. اولش فکر کردم که میخوان سطح اطلاعات من رو بسنجن و ببینن رزومه ای که فرستادم تا چه حد درسته! ولی چند دقیقه بعد، از رفتارهاشون متوجه شدم که قصد مچ گیری داشتن و وقتی هم درست جواب میدادم (و ایشون نمیفهمیدن حتی) یه پوزخند میزدن و سریع موضوع رو عوض میکردن و دوباره همون رفتارها تکرار میشد.

رفتارشون اصلا مناسب نبود و به شدت تحقیر آمیز بود. و همون چند دقیقه اول متوجه شدم که مصاحبه ای در کار نیست!

جدا از همه این مسائل به نظرم اگر نگاهی به رزومه بنده انداخته بودن نیازی به دعوت به مصاحبه حضوری و معطلی من نبود. چون مشخص بود سابقه کاری مرتبط نداشتم. و سوالات ایشون پشت سر هم این بود:" فلان زمینه رو اصلا کار نکردید؟ عه؟ خب باشه فلان زمینه چی؟ آهان پس فلان زمینه چی؟" که جواب این سوالات به وضوح تو رزومه هست!
در هر صورت تحمل کردم تا زمانش بگذره و تموم بشه.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

به هیچ وجه محیط حرفه ای نداره. کسب و کار سنتیه که با پول زیاد یه محیطی درست کرده که از دور حرفه ای به نظر میرسه. در هر صورت اگر مجبورید کار کنید و چاره ای ندارید گزینه مناسبیه.

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

سابقه کار مرتبط: نداشتم

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

سابقه کار: اصلاً مهم نبود

 

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

شرکت رونیکس

مدیرعامل: -

تلفن تماس: 0216497

وب‌سایت: ronix.ir

آدرس شرکت: تهران، خیابان حافظ، ابتدای خیابان جامی، نبش بن‌بست افشار، پلاک 16، ساختمان مرکزی رونیکس