شرکت سلامت پخش هستی

www.salamatpakhsh.com

درباره سلامت پخش هستی

شرکت سلامت پخش هستی به‌ عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ در بهمن ماه سال ۱۳۸۹ با هدف تهیه و پخش سریع، مطمئن و سراسری داروهای تولید داخل و وارداتی و زنجیره سرد، محصولات سلولزی، تجهیزات پزشکی، مکمل‌های غذایی و محصولات بهداشتی مورد نیاز کشور، با استفاده از تجربه و امکانات موجود در گروه صنعتی گلرنگ تأسیس شد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت سلامت پخش هستی می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت سلامت پخش هستی کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه واحد منابع انسانی | فروردین ۰

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

پس از ارسال رزومه چند روز بعد آن از طرف شرکت تماس گرفتن و برای روز یعد قرار مصاحبه گذاشتن ،پس از مراجعه به شرکت وارد اتاق واحد منابع انسانی شدم فرم رزومه دادند تکمیل کردم و داخل همان اتاق که تقریبا ۵ نفر حضور داشتن سرپرست منابع انسانی که یک خانم بودند مصاحبه کردند ،متاسفانه سوالات کاملا سطحی و مبتدی بود و اجازه سوال پرسیدن به بنده هم ندادند و گفتن با شما تماس میگیریم که خبری نشد.
توقع از یک سرپرست منابع انسانی خیلی بیشتر بود که متاسفانه خیلی معمولی مصاحبه انجام دادند

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اینجوری که از مصاحبه مشخص بود تنها باید بایگانی کردن و تشکیل پرونده بلد باشید

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: درباره حقوق صحبتی نکردند

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA