شرکت پردازش موازی سامان

www.sppcco.com

درباره پردازش موازی سامان

شرکت پردازش موازی سامان در سال ۱۳۷۷ خورشیدی به همت تیمی از کارشناسان ارشد نرم‌افزار و حسابداری با هدف تولید نرم‌افزارهای مالی و اداری به ثبت رسید. این تیم پس از دو سال کوشش بدون وقفه موفق به ارائه اولین نسخه از نرم‌افزار مالی و اداری تدبیـــر گردید که سادگی طراحی، متحد الشکل بودن واسط کاربر و برخورداری از امکانات و ابزارهای مهم مورد نیاز برای حسابداران و مدیران مالی، از همان ابتدا مورد استقبال مخاطبان خود قرار گرفت. این استقبال سبب شد که واحد پشتیبانی نرم‌افزار تدبیر روز به روز بزرگتر شده و بر امکانات این نرم‌افزار نیز بطور مدام افزوده گردد؛ روندی که هم اکنون نیز با قاطعیت و اولویت بالا ادامه دارد و در چشم انداز شرکت پردازش موازی سامان نیز سهم عمده‌ای را به خود اختصاص می‌دهد.
شرکتی که با یک تیم سه نفره آغاز به کار کرده است، اینک بیش از ۱۰۰ نفر نیروی تمام وقت دارد و صدها نفر دیگر نیز در سراسر ایران به اشکال مختلف با آن همکاری دارند. نرم‌افزار تدبیــر در بیش از ۵۰۰۰ موسسه خصوصی و دولتی در ایران و نیز برخی از کشورهای خاورمیانه – همچون امارات متحده عربی (دوبی)، افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان – نصب و راه‌اندازی شده و استقبال از آن به لطف یزدان همواره رو به افزایش بوده و هست. شرکت پردازش موازی سامان، جلب رضایت مشتری و پاسخگویی و شفافیت در برخورد با کاربران را همواره در راس اهداف خود قرار داده و تمامی تلاشهای خود را در این راستا سازماندهـی کرده است. احترام به مشتریان، کارمندان و شرکتـهای رقیب، صداقت، رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای، همگام بودن با تکنولـوژی روز و حرکت پرشتاب همسو با نیازهای بازار، بخشی از میثاقی هستند که بین مدیریت و کارکنان این شرکت بسته شده و در طی سالیان متمادی ضامن بقا و پیشرفت آن بوده است.

مدیر عامل: بهزاد مقصودی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، میدان ولی عصـر، ساختمان تجارت ایرانیان، طبقات اول، دوم و سوم (واحدهای ۱۲) و طبقه هفتم (واحد ۷)

فرصت‌های شغلی پردازش موازی سامان

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پردازش موازی سامان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس اندروید | پاییز۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

زنگ زدن و زمان مصاحبه fix کردیم و رفتیم به محل شرکت. شرکت تو میدون ولیعصره. محیط شرکتشون بسته و کوچیک بود.من چون حقوق درخواستی ام رو تو رزومه نوشته بودم انتظار داشتم که اگه پایین تر از این حقوق مدنظرشونه دعوت به مصاحبه نکنن. حالا رفتیم و اونجا یه فرم دادن و دوباره همونایی که تو رزومه نوشته بودم و دوباره نوشتم. بعد چند دقیقه رفتم اتاق مصاحبه. سه نفر بودن دو تا آقا که یکی شون اندروید کار و یکی بک اند کار و خانومه هم ظاهرا مدیر فنی تیمشون بود. کارایی که کرده بودمو توضیح دادم یه چنتا اپلیکیشن. تو بینشون هم بک اند کار و اندروید کار سوال میپرسیدن. خانومه هم هیچی نگفت از اول تا آخر مصاحبه. بعد که من توضیحاتم تموم شد که به نظر میومد از لحاظ فنی اوکی بودن خانومه گفت که حداقل حقوق درخواستی ات ۵۵۰۰۰۰۰ هست که اینو از رو فرمی که اونجا نوشتم گفت. اینو تو رزومه هم نوشته بودم. بعد گفتن که تو جابینجا اعلام می کنیم. بعد عصر همون روز زده بودن عدم تطابق حقوق درخواستی با شغل پیشنهادی. این برا من خیلی جای تعجب داشت چون من تو رزومم نوشته بودم حقوق درخواستی ام چقدره ولی این شرکت یا نخونده بودن رزومه من رو یا آدمای آماتوری بودن که وقت ما رو بیخودی تلف کردن و دعوت به مصاحبه کردن.
حقوق خیلی پایین مدنظرشونه و شرکت دلبازی ام ندارن. اگه حقوق براتون مهم نیست برید مصاحبه وگرنه نرید.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهارت های یه برنامه نویس معمولی اندروید

حقوق پیشنهادی من: ۵.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: خیلی پایین تر

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه نویس ++C | پاییز ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

اولین مرحله مصاحبه تلفنی بود که ایده ی خوبی بود برای اینکه وقت دوطرف هدر نره.
در مورد سوابق کاری سوال شد و همچنین یه توضیح مختصر در مورد کار شرکت داده شد (امور مالی و حسابداری)
سوال اینکه آیا شما با مباحث مالی و حسابداری آشنا هستید؟ جواب من نه.

خلاصه حقوق پیشنهادیشون خیلی پایین بود و اصلا برای من قابل قبول نبود. این حقوق برای یه برنامه نویس با تجربه نیست شاید برای کارآموزی یا برنامه نویسهای نوپا خوب باشه. بهتر بود حقوق پیشنهادی شون رو تو آگهی جابینجا میزدند که وقتشون کمتر هدر بره.
حقوقی که مدنظرشون هست برای استخدام رو بهتر بود ذکر می کردند. ۳.۵ الی ۴ میلیون تومان در ماه

مهارت‌هایی که نیاز دارند

دیتابیس sql server
سی شارپ

حقوق پیشنهادی من: من پیشنهادی ندادم.

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳.۵ الی ۴ میلیون تومان

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه برنامه‌نویس ++C | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

منشی تماس گرفت و بعد از معرفی، گفت آمادگی داری برای مصاحبه اولیه کوتاه به مسئول فنی وصلت کنم؟ بعد با مسئول فنی مربوطه تلفنی صحبت کردم و خلاصه‌ی سوابقم رو پرسید، درباره‌ی حوزه‌ی کار خودشون گفت و تمایلم به کار در اون حوزه رو جویا شد و چند سؤال هم درباره تجربیات دیگه‌ای که مد نظرش بود پرسید و درباره بعضی از تجریباتم سؤالات دقیق‌تری پرسید. در پایان هم مبلغ حقوق پیشنهادی‌م رو پرسید.

کمتر از یک ساعت بعد ایمیلی از جابینجا برام اومد که نشون داد درخواستم به دلیل مشخص «نامرتبط‌بودن حقوق درخواستی با موقعیت‌شغلی» رد شده. بیشتر از اینکه از رد درخواستم ناراحت بشم، از اینکه به وقت خودشون و من احترام گذاشتن و مصاحبه اولیه رو تلفنی انجام دادن و اینکه در اولین فرصت و شفاف تصمیمشون رو بهم اعلام کردن، خوشحال شدم.
ارزش امتحان داره. چون مرحله اول رو تلفنی و شفاف انجام می‌دن تا وقت و انرژی‌ای از کسی تلف نشه و ظاهراً نتیجه رو در اسرع وقت و خیلی متمدن اعلام می‌کنن. از این رفتار «می‌شه حدس زد» مراحل احتمالی بعدی هم خوب خواهند بود و فضای کار هم دارای منطق و احترام متقابله.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

برنامه‌نویسی ++C در تعامل با SQL برای سیستم‌های حسابداری و مالی

حقوق پیشنهادی من: ۴.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: پیشنهادی ندادند.

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA