شرکت سامانه‌های مدیریت | Samanehaye Modiriat

عکس شرکت سامانه مدیریت

درباره شرکت سامانه‌های مدیریت

شرکت توسعه سامانه‌های مدیریت برید با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، با آگاهی از نیاز مبرم سازمان‌ها به یک راهکار جامع و یکپارچه، اقدام به ارائه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری نموده و با فراهم آوردن بستری کاملا متمرکز و منعطف، تمامی ارتباطات و فرایندها را در سازمان شما طراحی و سپس پیاده‌سازی می‌کند. دانش، تجربه و متدولوژی ما در ارائه خدمات تخصصی فناوری اطلاعات، راهگشای پیاده‌سازی کامل و موفق سیستم‌های مدیریت یکپارچه ارتباطات در سازمان شما خواهد بود.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت سامانه‌های مدیریت

مصاحبه تحلیل گر کسب و کار

ابتدا تکمیل فرم های روتین مصاحبه و سوال در مورد تمام مواردی که در رزومه نوشته شده است.
سپس بعد از معطلی بسیار زیاد ( در حدود ۴۵ دقیقه)، کلیه متقاضیان را در اتاق کنفرانس شرکت جمع کرده و در اقدامی جالب شروع به مصاحبه دسته جمع کردند!!! با هیچ منطقی کار درستی نبود و به نظرم بی احترامی به مصاحبه شونده ها بود و به همین دلیل بنده مصاحبه را جدی نگرفتم . یک سوال از همه افراد پرسیده می شد و در خلال بحث ها و پاسخ ها که بعضا به بیراهه می رفتند سوال های دیگری نیز مطرح می شد. بعضی از متقاضیان از سوال اول عملا از چرخه مصاحبه کنار می رفتند. به نظر می رسید مصاحبه کننده قصد داشت تا مقایسه بین متقاضیان را در حضور آن ها انجام دهد. سوال تخصصی خاصی مطرح نشد و سوال ها بیشتر جنبه آکادمیک داشتند.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

صرفا افرادی که تجربه عملی با Microsoft Dynamics CRM‌دارند اقدام کنند.

 

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سایت کاریابی

دعوت به مصاحبه دو هفته تا يک ماه

برخورد مصاحبه کننده عادی بود 

سابقه کار خیلی مهم بود

 

 

مصاحبه توسعه دهنده کسب و کار

مرحله اول مصاحبه، یه فرم بهم دادند که پرش کنم و توی اون فرم سوالاتی از اطلاعات شناسنامه ای و سوابق قبلی کار و اطلاعات تحصیلی و سوالاتی در مورد خودم ( منظور سوالات شخصیت شناسی هستش) وجود داشت که من باید پرش می کردم. در واقع به نظرم رسید که زحمت مطالعه رزومه رو به خودشون نداده بودند و به هر کسی که وارد این شرکت می شد این فرم رو می دادند که پرش کنه. در مرحله دوم که حدودا یک هفته بعد از مصاحبه اول بود یه مصاحبه با حضور منابع انسانی و مدیر توسعه کسب و کار داشتم و توی اون کل فرمی که نوشته بودم رو به چالش کشیدند و سوالات شخصیتی که بهشون پاسخ داده بودم رو هدف قراردادند و به نوعی ازم خواستند که ازشون دفاع کنم. و یه سری سوالات دیگه ای پرسیدند که به قول خودشون تفکر انتقادی من رو مورد بررسی قرار بدهند سوالاتی مثل اینکه دو تا نکته مثبت و دو تا نکته منفی این اتاق که توش نشستی رو بگو و یا آب معدنی که روی میز قرار داشت( آب معدنی کوچیک نستله) رو از زوایای مختلف بررسیش کن و از اینطور سوالات.

کامل نشون بده ...


حدود یه هفته بعد از این مصاحبه بهم زنگ زدند که برای مرحله سوم مصاحبه برم شرکت که این مرحله چهار تا آزمون بود که به صورت کامپیوتری ازم گرفته شد. سوالات این مرحله شامل یه سری سوالات شخصیت شناسی استاندارد بود که توسط شرکت ایران اچ آر ام طراحی شده بود. این مرحله حدودا دو ساعت طول کشید و سوالاتش همون سوالات معروف تست هوش ریون و سوالات دسته بندی شده از توصیف شخصیت بود. بعد از اون هم هیچ تماسی از طرف شرکت باهام گرفته نشد و وقتی خودم تماس گرفتم گفتند که تمایلی به همکاری نداشتند.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

در مورد قسمت سوالاتش به نظرم آمادگی خاصی نیاز نیست همین که خودش باشه و به سوالات پاسخ بده کافیه.(سوالات هوش و سوالات شخصیت شناسی اش توی اینترنت هست) ولی آمادگی برخورد چالشی با افراد مصاحبه کننده را داشته باشه

مهارت‌های که می‌خواستن
توی قسمت دوم مصاحبه بعد از اینکه مصاحبه تمام شد بهم گفتند که ما قصدمون از به چالش کشیدن نوشته های شما توی فرم توانایی شما در مذاکره و دفاع از نظراتتون بوده ولی به نظرم بیشتر قصدشون این بود که قدرت خودشون رو نشون بدهند. به همین دلیل به نظرم فردی که می خواد بره اونجا باید مهارت این رو داشته باشه که توی جلسه کاملا به خودش مسلط باشه و به قول معروف از طرف مقابلش بازی نخوره !

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

دستاوردهای تحصیلی و همینطور عقب ننشستن از نظرات براشون مهم بود.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان تحصیل در حین کار

حقوق پیشنهادی من
3000000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

2200000

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سایت کاریابی

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود 

سابقه کار مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند یک ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت سامانه‌های مدیریت

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت توسعه سامانه‌های مدیریت برید

مدیرعامل: حسام اسدی

شماره تماس: 43919000 (۰۲۱)

آدرس: تهران، میدان ونک- خیابان ونک- مرکز تجاری و اداری آئینه ونک- طبقه پنجم- واحد 503