شرکت توسعه سامانه‌های مدیریت برید

www.bmsd.net

درباره شرکت سامانه‌های مدیریت

شرکت توسعه سامانه‌های مدیریت برید با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، با آگاهی از نیاز مبرم سازمان‌ها به یک راهکار جامع و یکپارچه، اقدام به ارائه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری نموده و با فراهم آوردن بستری کاملا متمرکز و منعطف، تمامی ارتباطات و فرایندها را در سازمان شما طراحی و سپس پیاده‌سازی می‌کند. دانش، تجربه و متدولوژی ما در ارائه خدمات تخصصی فناوری اطلاعات، راهگشای پیاده‌سازی کامل و موفق سیستم‌های مدیریت یکپارچه ارتباطات در سازمان شما خواهد بود.

مدیر عامل: حسام اسدی

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت سامانه‌های مدیریت می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، میدان ونک- خیابان ونک- مرکز تجاری و اداری آئینه ونک- طبقه پنجم- واحد ۵۰۳

فرصت‌های شغلی شرکت سامانه‌های مدیریت

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت سامانه‌های مدیریت کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه فروش | مهر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

به نظرم حرفه ای و جالب بود. انگار بهت اهمیت میدادن و نقطه نظرات منم براشون مهم بود. از نظر دانشی یکم کم آوردم والا بقیه چیزا خوب بود و دوست داشتم پذیرفته شم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهارت فروش و اقناع دیگران

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه تحلیل گر کسب و کار | زمستان ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

در مصاحبه اول با کسی که خودش رو به عنوان مدیر همون بخش معرفی کرده بود مصاحبه داشتم. یک سری سوالات اولیه و کلی پرسید. در کل فضای محترمانه ای داشتند و پذیرایی هم انجام دادند. بعد از یک روز از منابع انسانی شرکت باهام تماس گرفتن و گفتن که یک جلسه تست دارم که منم رفتم و تست دادم. سوالات روتینی بود و تو اینترنت هم چنین تست هایی هست. در جلسه بعدی یک سری سوالات تخصصی تر مرتبط با پوزیشن شغلی پرسیده شد و به نظر می رسید که می خواستند مهارت ها و سطح هوش رو بسنجن.
من جدیت رو در فرایند مصاحبه حس کردم. معلوم بود که به آینده شغلی فرد دارن فکر می کنن و می خوان مسیر شغلی رو ترسیم کنن. برخورد حرفه ای رو شاهد بودم. کلا محیط شرکت آروم بود و به نظرم رفتار احترام آمیزی باهام داشتن. برای چند دقیقه ای که اونجا نشسته بودم تا وارد اتاق بشم، چند نفرشون بهم خوشامد گفتن و ازم پرسیدن که چیزی احتیاج دارم یا نه.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
تحصیلات مرتبط و سطح خوب و همچنین متعهد بودن براشون اهمیت داشت.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

با توجه به نتایج تستی که داده بودم یک سری سوالات ازم پرسیدن. دانش آکادمیک براشون اهمیت داشت. منم یک سری مهارت هایی که داشتم و نرم افزارهایی که باهاشون کار کرده بودم رو اونجا توضیح دادم.

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه تحلیل گر کسب و کار | خرداد ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

ابتدا تکمیل فرم های روتین مصاحبه و سوال در مورد تمام مواردی که در رزومه نوشته شده است.
سپس بعد از معطلی بسیار زیاد ( در حدود ۴۵ دقیقه)، کلیه متقاضیان را در اتاق کنفرانس شرکت جمع کرده و در اقدامی جالب شروع به مصاحبه دسته جمع کردند!!! با هیچ منطقی کار درستی نبود و به نظرم بی احترامی به مصاحبه شونده ها بود و به همین دلیل بنده مصاحبه را جدی نگرفتم . یک سوال از همه افراد پرسیده می شد و در خلال بحث ها و پاسخ ها که بعضا به بیراهه می رفتند سوال های دیگری نیز مطرح می شد. بعضی از متقاضیان از سوال اول عملا از چرخه مصاحبه کنار می رفتند. به نظر می رسید مصاحبه کننده قصد داشت تا مقایسه بین متقاضیان را در حضور آن ها انجام دهد. سوال تخصصی خاصی مطرح نشد و سوال ها بیشتر جنبه آکادمیک داشتند.
صرفا افرادی که تجربه عملی با Microsoft Dynamics CRM‌دارند اقدام کنند.

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه توسعه دهنده کسب و کار | پاییز ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

در مرحله اول مصاحبه، یه فرم بهم دادند که پرش کنم و توی اون فرم سوالاتی از اطلاعات شناسنامه ای و سوابق قبلی کار و اطلاعات تحصیلی و سوالاتی در مورد خودم ( منظور سوالات شخصیت شناسی هستش) وجود داشت که من باید پرش می کردم. در واقع به نظرم رسید که زحمت مطالعه رزومه رو به خودشون نداده بودند و به هر کسی که وارد این شرکت می شد این فرم رو می دادند که پرش کنه. در مرحله دوم که حدودا یک هفته بعد از مصاحبه اول بود یه مصاحبه با حضور منابع انسانی و مدیر توسعه کسب و کار داشتم و توی اون کل فرمی که نوشته بودم رو به چالش کشیدند و سوالات شخصیتی که بهشون پاسخ داده بودم رو هدف قراردادند و به نوعی ازم خواستند که ازشون دفاع کنم. و یه سری سوالات دیگه ای پرسیدند که به قول خودشون تفکر انتقادی من رو مورد بررسی قرار بدهند سوالاتی مثل اینکه دو تا نکته مثبت و دو تا نکته منفی این اتاق که توش نشستی رو بگو و یا آب معدنی که روی میز قرار داشت( آب معدنی کوچیک نستله) رو از زوایای مختلف بررسیش کن و از اینطور سوالات. حدود یه هفته بعد از این مصاحبه بهم زنگ زدند که برای مرحله سوم مصاحبه برم شرکت که این مرحله چهار تا آزمون بود که به صورت کامپیوتری ازم گرفته شد. سوالات این مرحله شامل یه سری سوالات شخصیت شناسی استاندارد بود که توسط شرکت ایران اچ آر ام طراحی شده بود. این مرحله حدودا دو ساعت طول کشید و سوالاتش همون سوالات معروف تست هوش ریون و سوالات دسته بندی شده از توصیف شخصیت بود. بعد از اون هم هیچ تماسی از طرف شرکت باهام گرفته نشد و وقتی خودم تماس گرفتم گفتند که تمایلی به همکاری نداشتند.
در مورد قسمت سوالاتش به نظرم آمادگی خاصی نیاز نیست همین که خودش باشه و به سوالات پاسخ بده کافیه.(سوالات هوش و سوالات شخصیت شناسی اش توی اینترنت هست) ولی آمادگی برخورد چالشی با افراد مصاحبه کننده را داشته باشه
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
دستاوردهای تحصیلی و همینطور عقب ننشستن از نظرات براشون مهم بود.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

توی قسمت دوم مصاحبه بعد از اینکه مصاحبه تمام شد بهم گفتند که ما قصدمون از به چالش کشیدن نوشته های شما توی فرم توانایی شما در مذاکره و دفاع از نظراتتون بوده ولی به نظرم بیشتر قصدشون این بود که قدرت خودشون رو نشون بدهند. به همین دلیل به نظرم فردی که می خواد بره اونجا باید مهارت این رو داشته باشه که توی جلسه کاملا به خودش مسلط باشه و به قول معروف از طرف مقابلش بازی نخوره !

حقوق پیشنهادی من: ۳ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۲ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

محیطی مناسب برای یادگیری و رشد مداوم و احساس مؤثر بودن | مهر ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: خوب | دورنمای شرکت: خوب | اینجا رو توصیه میکنم

من در حال حاضر در ‘خدمات فنی’ شرکت سامانه‌های مدیریت بصورت تمام وقت و به مدت ۱ تا ۳ سال مشغول به کار هستم.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
جو مثبت شرکت و یک دست بودن پرسنل یکی از پارامترهای مهم و قابل توجه بود که تو این مدت به من انگیزه می‌داد. همراهی و رویکرد خوب همکارانم موجب شد که من خیلی سریع آموزش‌های اولیه رو بگذرونم و بتونم در جایگاهی که برام فراهم شده بود، خودم رو پیدا کنم.
فضای کلی شرکت و رویکرد مدیریت، حاکی از اونه که میشه پیشرفت کرد و اهداف بلندتری رو برای مسیر شغلی متصور شد. استقبال از ایده‌ها و نوآوری‌ها باعث شد تا کارایی من بیشتر بشه و کارم رو با چاشنی خلاقیت جلو ببرم.
وجود مشتریان بزرگ و صاحب نام کشور به من انرژی میده که کارهایی که براشون انجام میدیم در سطح وسیعی زیر بار خواهد رفت و به اون کسب و کارها کمک خواهد کرد. اصلاح فرآیندها و بالا بردن عملکرد پرسنل شرکت‌ها در کنار کاهش هزینه‌های سربار موجب میشه که کسب وکارها چابک‌تر بشن و این خودش تغییریه که من احساس می‌کنم در این تغییر سهم کوچکی داشتم و این منو راضی می‌کنه.
به محض همه‌گیری ویروس کرونا هم مدیران شرکت خیلی زود زیرساخت‌های لازم جهت دورکاری پرسنل رو مهیا کردن واسه همین اکثریت شرکت تونستن ضمن حفظ کیفیت عملکرد خودشون و ارائه خدمات به مشتریان، از بابت سلامتیشون هم دغدغه‌ای نداشته باشن.

مشکلات و نقاط منفی
من قبل از اینجا در چند شرکت سابقه کار داشتم اما حقیقتا فضای اینجا خیلی متفاوت از قبلی‌ها بود. شاید بشه گفت که الان شرکت در مرحله گذار قرار داره بدین معنی که حجم زیادی از پروژه‌های سنگین در حال انجامه و پس از این مرحله ابعاد بزرگتری رو به خودش خواهد دید برای همین اکثر بچه‌ها در برنامه‌ریزی‌هاشون تکمیل هستن. که این قضیه هم رفته رفته در حال حل شدنه.

توصیه من به مدیران شرکت

خوب الان که من این متن رو می‌نویسم هشت سال از تأسیس شرکت گذشته و قطعا تجربه زیادی نصیب مدیران شرکت شده و آزمون و خطاهای احتمالی رو گذرونده باشن. شرکت در حال رشده و مطابق با نیاز بازار و مشتریان همواره محصولات و راهکارهای جدید و متناسب رو تولید و ارائه می‌کنه. تنها توصیه‌ای که می‌تونم داشته باشم اینه که خیلی سریع‌تر برنامه‌هاشون رو پیش ببرن تا کسب و کارهای بیشتری بتونن از این راهکارها برای بهینه کردن فرآیندهاشون و افزایش رضایتمندی مشتریانشون بهره ببرن.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA