شرکت فنی مهندسی اریکه صنایع پایدار (سامان پارک)

www.samanpark.com

درباره سامان پارک

شرکت فنی مهندسی اریکه صنایع پایدار با نام تجاری سامان پارک، مجموعه ای پیشرو در ارائه راه حل های متنوع، پیشرفته و با کیفیت در حوزه مدیریت و تجهیز سیستم های پارکینگ و بهره برداری و سیستم های نظارتی در ایران است. که به لطف تیم فنی قوی و ارتباط موثر با شرکت­های معتبر دنیا در حوزه­ های تخصصی، مجموعه سامان پارک همواره توانسته است یک قدم پیش و بیش از رقبا، خدمات مورد نیاز مشتریان خود را ارائه نماید و افق های بالاتری را هدف گیری کند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت فنی مهندسی اریکه صنایع پایدار - سامان پارک می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فنی مهندسی اریکه صنایع پایدار - سامان پارک کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | اردیبهشت ۰

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

به من روز یکشنبه تماس گرفتن و برای روز دوشنبه ساعت ۱۳ وقت مصاحبه تنظیم کردند. روز دوشنبه ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه در محل شرکت حاضر شدم و ساختمان قدیمی و محیط شرکت کثیف و پر از سر و صدا انگار داشتن تعمیرات انجام میدادن ! بعد فرمی استخدامی دادند پر کردم در صورتی که کلیه اطلاعت داخل رزومه بنده بود که قبلا ارسال کرده بودم .و بعد از تکمیل فرم و تحویل دادن آن به خانم منشی ،بعد از چند دقیقه با جمله شوکه کننده ای مواجه شدم!
که مدیرعامل جلسه دارند و شما دیر آمدید باید ۱۲:۳۰ حضور پیدا می کردید! و بنده اعلام کردم تایم مصاحبه من ساعت ۱۳ بوده که متاسفانه گفتند مدیرعامل رزومه را بررسی می کنند و تماس میگیریم!
واقعا متاسفم برای همچین شرکتی که انقدر ارزش برای کارجو قائل نیستن که کلی راه میکشانند تا شرکت و به راحتی میگن مدیرعامل جلسه دارند!
پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان برای این شرکت درخواست ارسال نکنید چون بهتون توهین میشه!

مهارت‌هایی که نیاز دارند

هیچ مهارتی

حقوق پیشنهادی من: ۶.۸ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: مصاحبه انجام نشد

هنوز در فرآیند جذب هستم

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA