شرکت صنعت یار | Sanatyar Software Solutions

عکس شرکت صنعت یار

درباره شرکت صنعت یار

شركت دانش بنیان مشاوره مهندسی سیستم های اطلاعاتی صنعت یار در سال 1380 و با هدف ارائه نرم افزارهای سازمانی تاسيس گرديد و در حال حاضر نرم افزارهاي اين شركت با نام تجاري "پارسان"​ در نهادها و سازمان های دولتي و خصوصي، و همچنین واحدهاي مختلف صنفي مورد استفاده قرار مي گيرد. شركت مشاوره مهندسي سيستم هاي اطلاعاتي صنعت يار با تجديد ساختار مديريتي خود وتشكيل تيم هاي كاري مهندسي سيستم ها، مهندسي شبكه و سخت افزار، مهندسي نرم افزار، مهندسي پروژه بعنوان بازوهاي عملياتي تيم فن آوري اطلاعات كه در واقع هسته مركزي شركت را تشكيل مي دهد، به صورت كاملاً تخصصی وارد بازار فن آوري اطلاعات شده است. تركيبي از مديران موفق صنايع مهم كشور و نيروهاي كارآزموده با تخصص هاي تعريف شده فوق وضعيت ايده آلي را براي حضور جدي در پروژه هاي عظيم فن آوري اطلاعات براي اين شركت فراهم آورده است . صنعت يار در توليد و ارائه محصولات يكپارچه نرم افزاري مختص کسب و کارها و سازمان ها در جهت نظم دهي و ارتقاء سطح بهره وري مشتريان از فرآيند مستمر نوآوري تكنولوژيک و محصول برخوردار است و با رويكرد استقرار نظام هاي فرآيند مدار در دستگاه ها و سازمان هاي دولتي و بنگاه هاي خصوصي و هم چنين خدمات مشاوره جهت تغيير بنيادي و ارتقاء كيفي سازمان مشتری )از منظر استراتژي و اهداف، تكنولوژي، فرآيندها و منابع انساني) سبد كاملي از محصولات و خدمات را جهت ارائه راهكارهاي جامع به مشتريان، تدارک ديده است . شرکت صنعت یار در سال 1397 مفتخر به دریافت گواهی "دانش بنیان"​ از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردیده است. رشد روزافزون راهکارهای نرم افزاری پارسان نتيجه تلاش نيروهاي متخصّصي است كه با احساس مالكيت و اثربخشي در تولید محصولات نرم افزاری شرکت، عنوان ارزشمندترين دارايي شركت صنعت یار را از آن خود کرده اند.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت صنعت یار

مصاحبه کارشناس گرافیک

خب من تا حالا به صورت پروژه ای کار میگردم و به طور ثابت برای یه شرکت کار نکردم. حس جالبی بود اولین مصاحبه استخدامی بود که داشتم. با مدیرعامل شرکت مستقیماً گفتگو کردم. ایشون خیلی صمیمی با من برخورد کردن و تو همون لحظه اول این حس رو داشتم که می‌تونم استرس نداشته باشم. از تجربیات قبلی و کارهایی که انجام داده بودم پرسیدن و نرم افزارهایی که بلدم باهاشون کارکنم. خب منم مسلماً حسابی از خودم تعریف کردم 🙂 از فضای فکری و سبک های طراحی من پرسیدن و این که علایقت چی هست و چرا اصلاً میخوام کار تمام وقت تو یه شرکت رو تجربه کنم. 
توی یه جلسه دیگه هم چند تا از نمونه کارهای قبلیمو براشون فرستادم تا ببینن و نظرشونو بگن

کامل نشون بده ...


توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
ریلکس باشن و بدونن براساس توانمدی هاشون اگه پوزیشن خالی داشته باشن استخدام میشن

مهارت‌های که می‌خواستن
کار با نرم افزارهای گرافیکی از فتوشاپ تا ایندیزاین و کورل!!! ترجیحاً توانایی کار با نرم افزارهای ویدیویی مثل پریمیر و ...

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

اهل تفکر بودن، خلاقیت، مطالعه، سفر

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری
ساعت کاری منعطف
بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست سایت کاریابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود 

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند یک ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت صنعت یار

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت مشاوره مهندسی سیستم های اطلاعاتی صنعت یار - پارسان 

مدیرعامل: --

شماره تماس: 88107293 (۰۲۱)

آدرس: تهران، خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی، نبش فتحی شقاقی، پلاک 78 طبقه سوم