صندوق تجهیزات پزشکی

www.sandoghmed.ir

درباره صندوق تجهیزات پزشکی

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی با مشارکت دانشگاه عـلوم پزشکی تهران (۲۰ % درصد)،وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (۲۰ % درصد) و ۱۷ سهام دار خصـوصی متشکل از فعـال ترین و معتبر ترین شرکت های مهندسی پزشکی و سلامت در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

صندوق تجهیزات پزشکی می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل صندوق تجهیزات پزشکی کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مهندس صنایع | دی ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

اول از همه اینکه نزدیک به یکساعت منتظر شدم تا شخص مصاحبه کننده تشریف بیارن و مصاحبه ام رو انجام بدن .
تو مصاحبه از نظر تخصصی چیز زیادی نپرسیدن و وقتی از شرایط کاریشون پرسیدم جوابهایی شنیدم که واقعا خنده دار بود ! مثلا گفتند باید دوهفته برای ما بدون حقوق و بدون بیمه کار کنی!( در نظر داشته باشید که من یازده سال سابقه کار کاملا مرتبط دارم و نه دانشجو هستم نه بدون سابقه کار) و تازه اگر از کارت و اخلاقت راضی بودیم باهات قرار داد می بندیم. مورد دیگه اینکه گفتن ماموریت های شهرستان رو خودت تنها باید بری و اینکه اضافه کار اجباری هست و حق اعتراض هم نداری و ..
چیزی که مشخص بود اینکه دنبال نیروی کار متخصص بودن ولی بدون پرداخت حقوق و رایگان!
بعد از چند روز باهام تماس گرفتن و گفتن بیا سرکار ولی مدیر عامل دویست هزار تومان از حقوق درخواستیت کم کرده ! بیمه ات هم دوهفته بعدش رد میشه!

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اکسل پیشرفته
اقتصاد مهندسی

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳ میلیون تومان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA