شرکت نسیم سرمایش ماهان

www.sarmayeshmahan.com

درباره نسیم سرمایش ماهان

شرکت نسیم سرمایش ماهان تولید کننده ساندویچ پانل های سقفی دیواری سردخانه ای و یخچال های صنعتی،مشاوره ،طراحی و اجرای سردخانه های صنعتی می باشد ،این شرکت با به کارگیری نیروی با تجربه و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب و روش تولیدی خود که همواره کیفیت اولویت آن می باشد توانسته است در میان تولید کنندگان ساندویچ پانل و همچنین مشتریان و مصرف کنندگان جایگاه شایسته ای کسب کند.

شرکت نسیم سرمایش ماهان در شهرک صنعتی شیراز می باشد و همواره مشتاق همکاری با مصرف کنندگان ساندویچ پانل و سازندگان سردخانه و کانکس می باشیم همچنین پذیرای همکاران محترممان که در این زمینه فعالیت دارند جهت اعطای نمایندگی در کلیه شهر های ایران و کشورهای عربی همسایه خواهیم بود،هدف و مأموریت ما ارائه محصولات با بهترین کیفیت به مشتریان می باشد. وظیفه ما تنها فروش نبوده بلکه کلیه امور نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش توسط این شرکت می باشد در انتها این شرکت با سر لوحه قراردادن کیفیت و استفاده از تجربیات کارکنان با سابقه و با به کارگیری تجهیزات روز دنیا در جهت افزایش رضایت مشتریان گام بر میدارد.

مدیر عامل: محمود زارعی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت: شیراز، شهرک صنعتی بزرگ شیراز، میدان ساعی، خیابان ساعی، خیابان ۸۰۵

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت نسیم سرمایش ماهان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

جدیدا کسی برامون تجربه مصاحبه ننوشته! :‌( 

قبلی‌ها پاک شد! تجربه‌ها قدیمی خیلی مستند نیستند 

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA