شرکت مهندسین مشاور سات بان

درباره مهندسین مشاور سات بان

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت مهندسین مشاور سات بان می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مهندسین مشاور سات بان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مهندس صنایع | بهمن ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

اولین نکته منفی این شرکت این بود که خانمی که برای دعوت به مصاحبه باهام تماس گرفت بسیار بدبرخورد و بی حوصله بود و آدرس شرکت رو اشتباه بهم داده بود. وقتی وارد شرکت شدم مثل یک مزاحم باهام برخورد شد(بسیار بی ادبانه بهم گفته شد با کی کار داری)و چند دقیقه ای داخل سالن سرگردان بودم تا خانم منشی زحمت بکشن و منو راهنمایی کنن. بعد یه فرم دادن که پر کردم و من رو راهنمایی کردند به سمت اتاق مدیر عامل. مدیرعامل اول از همه گفت چرا تاخیر داشتی (در صورتی که من تاخیر نداشتم و خودشون منو معطل کرده بودند)بعد هم یه نگاهی به رزومه ام انداخت و گفت چرا عنوان شغلیت رو تو رزومه ننوشتی (در صورتی که عنوان شغلیم رو تو رزومه ذکر کرده بودم و حتی روی جلد رزومه با فونت بزرگ هم نوشته بودم!).یه چارت سازمانی روی وایت برد به من نشون دادن و گفتند برای واحد توسعه کسب و کار نیرو میخواهیم و یه بیست دقیقه ای داشتند از خودشون و شرکتشون تعریف و تمجید میکردن(می گفتند من استاد دانشگاهم و ما خیلی خوبیم و از این حرفها!!). چند دقیقه بعد گفتن نه ما برای اون واحدی که گفتم نیرو نمیخواهیم و برای واحد طرح و برنامه نیرو می خواهیم!کلا خودشون هم نمیدونستن چی میخوان و به شدت سردرگم بودن و فازشون مشخص نبود.حدود یکساعت وقت منو گرفتن بابت تعریف از خودشون و دانشجوهاشون و افتخاراتشون..به جرات میگم بدترین و غیرحرفه ای ترین و ناشیانه ترین برخوردی که تو ده سال کارم دیده بودم از پرسنل و مدیران این شرکت بود.دوستان وقت گرانبهاتون رو برای رفتن به همچین شرکت هایی تلف نکنید اینا خودشونم نمیدونن با خودشون چندچندن! و البته توهین و تحقیر کارجوها هم جزو تفریحاتشونه.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

سیستمها و روشها
اکسل
اکسس

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: چیزی نگفتند

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA