شرکت مهندسی سازگان گستر

www.sazgan.com

درباره مهندسی سازگان گستر

شرکت مهندسی سازگان گستر بصورت رسمی در سال ۱۳۷۲ تاسیس گردید و با بهره مندی از پرسنل کارامد ، در زمینه مانیتور علائم حیاتی بیمار فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت بعنوان اولین طراح و سازنده مانیتور علائم حیاتی بیماردر ایران توانست در سال ۱۳۷۵ جایزه جشنواره خوارزمی را بخود اختصاص دهد. از اهداف این شرکت میتوان به ارائه سیستم های پزشکی با قابلیتهای روز و کیفیت بالا اشاره نمود. که برای نیل به این هدف ، مدیران و کارشناسان زبده و با تعهد تلاش مینمایند. این شرکت برای رسیدن به اهداف خود از دپارتمان تحقیق و توسعه برخوردار بوده که پروژه های متعددی را اجرا نموده و همچنین در آینده اجرا خواهد نمود . این دپارتمان بر اساس استانداردهای دستگاههای پزشکی ، طراحی و اجرای سخت افزارها و نرم افزارهای مربوطه را انجام میدهد . اخذ گواهی اروپایی CE از سال ۸۵ تا کنون دلیلی بر این ادعا میباشد .همچنین دپارتمان صحه گذاری ، بعنوان واحدی که مطالعه استانداردها رابرعهده داشته و پروژه های تحقیق و توسعه را بر اساس استانداردها ، ارزیابی و کنترل کیفی مینماید ، نقش بسیار مهمی در نتایج ارزشمند تحقیق وتوسعه دارد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت سازگان گستر: تهران، میرداماد، خیابان آقازاده فرد، خیابان پانزدهم، پلاک ۴۰

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مهندسی سازگان گستر کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه‌نویس embedded | پاییز ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

قبل ظهر قرار گذاشتم و رفتم کارخانه‌شون. (یه دفتر هم تو میرداماد دارن) یه سوله بزرگ بود که کاملا بازسازی شده بود. یه فرم به من دادن برای پر کردن. بعد از پر کردن با یه آقای میانسالی مصاحبه کردم. بسیار محترم و جاافتاده بودن. سوالاتشون در مورد تجربیات من بود و بیشتر می‌خواستن با مصاحبه کننده آشنا بشن. دوتا نکته‌ که ایشون ذکر کردن، اینکه حتما فردی که جذب میشه باید به این شاخه از نرم‌افزار (embedded) علاقه داشته باشه، و اینکه (طبیعتا) نیرو باید به صورت درازمدت با این شرکت ادامه بده؛ (ولی جالبه که بلندمدت قرارداد نمی‌نویسن و ۳ماه-به-۳ماه تمدید می‌کنن!)

سازگان شرکت قدیمیه (تاسیس در ۶۹ و ثبت در ۷۱) که بنظرم از شرایط فعلی آسیب زیادی دیده؛ از سیاست‌های خرید وزارت بهداشت خیلی شاکی بودن. بسیاری از نیروها از این شرکت رفته بودن. از شرکتی که ۱۱ نفر برنامه‌نویس داشته، فکر کنم الان ۲ نفر در شرکت ادامه همکاری بده.
اگر که وضعیت این سازمان بهتر بشه، بنظرم بشه باهاشون همکاری کرد.. بخصوص اون دوستانی که نمی‌خوان مثل من هرروز از کرج برن داخل شهر. البته فکر کنم وضعیت پرداخت شرکت مناسب نبود و با اینکه اصرار داشتن که حقوقی رو بنویس که رضایت رو جلب کنه ولی .. مشکل همون ریال بود.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
اصلا بحث عقیدتی نبود؛ شرکت کاملا خصوصیه. می‌خواستن این کارو دوست داشته باشی و سختی‌ کارو تحمل کنی.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

Cpp و embedded؛

حقوق پیشنهادی من: ۶.۵ ملیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ندادن؛

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA