شرکت سپهر الکتریک

www.sepehrelectric.com

درباره سپهر الکتریک

شرکت سپهرالکتریک درسال ۱۳۵۹ به منظور تولید انواع لوازم خانگی،کارخانه ای درشهرصنعتی البرز قزوین در زمینی به متراژ ۲۰۰۰۰مترمربع احداث گردید. اکنون با گذشت سالها تلاش بی وقفه وشبانه روزی و با توسعه وسعت کارخانه به متراژ ۷۵۰۰۰مترمربع درحال تولید انواع محصولات از قبیل کولرآبی ، بخاری گازی ، آبگرمکن های مخزنی گازی و برقی و انواع ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک و به بهره برداری رسیدن خط مونتاژ اجاق گاز صفحه ای افتخاری عظیم درعرصه صنعت میهن ایران اسلامی میباشد.
از ابتدا با این باورکه کیفیت حق مشتری است ،خط مشی خود را جلب رضایت وتامین خواسته مشتریان قرارداده است و جهت دستیابی به این مهم و با توجه به بازار رقابت کنونی درعرصه بین المللی، امیدواریم به یاری حق تعالی توانسته باشیم در توسعه صادرات غیرنفتی بخصوص لوازم خانگی گامی ارزنده برداریم.ازآنجایی که روند صادرات این شرکت ظرف سال های اخیر رشد صعودی داشته بنابراین مدیران این شرکت را به فعالیت همگام دراین زمینه تشویق نموده است.
امید است که باعنایت حق تعالی و یاری دست اندرکاران صنعت و با بهره گیری از دانش مدیریتی والایی که برخوردار است عامل موثری درگردش چرخ اقتصادکشور و منطقه واشتغال زایی وافزایش و ارتقاء حجم صادرات کشورگردد.

مدیر عامل: داود بدلی

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت سپهر الکتریک می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس دفتر مرکزی سپهر الکتریک: تهران، خیابان گاندی، کوچه پالیزوانی (هفتم) پلاک ۲۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت سپهر الکتریک کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مسئول دفتر مدیر عامل | مرداد ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

برخورد خیلی خوبی نداشتن خیلی سرد و سنگین ، در مورد سن و وضعیت تأهل و سابقه کار سؤال پرسیدند، به دونفر کارمند رسمی برای ضمانت من نیاز بود که باید تعدادی سفته رو امضاء میکردند ، که من نپذیرفتم و مصاحبه کننده از من تشکر کردند و تمام

مهارت‌هایی که نیاز دارند

کامپیوتر ، امور اداری

حقوق پیشنهادی من: ۴.۵ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه مدیر مهندسی صنایع | اسفند ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | نحوه درخواست: ایمیل | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

یک مرحله مصاحبه با مدیر کارخانه بود که آدم خوبی به نظر میاومد. بیشتر روی آدم شناسی خودش حساب میکرد تا سوالات تخصصی. کارخانه بدرد بخوری است. در حال افزایش ظرفیت هستند. برای بخشی میخواستند که انبار و صنایع و کنترل موجودی و برنامه ریزی و… را جمع کنه. از لحاظ فنی زود به تفاهم رسیدیم.
ولی به خاطر بحث حقوقی که مد نظر اونها بود به تفاهم نرسیدیم.
ساعات کاری زیادی داره برای مدیریت. محل کارخانه هم قزوینه. اینا رو در نظر بگیر و برو.

حقوق پیشنهادی من: ۱۰ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۷ میلیون تومان

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA