شرکت فناوران اطلاعات و ارتباطات ستاک

www.setaksoft.com

درباره فناوران اطلاعات و ارتباطات ستاک

شرکت فناوران اطلاعات و ارتباطات ستـاک (سهامی خاص) با هدف فعالیت در زمینه طراحی، اجـرا و ارائه راه کـارهای جامع مبتنی بر فناوری اطلاعات و با تمرکز ویژه بر روی تولید سیستم های تعاملی مبتنی بر فناوری وب در حوزه های دولت، تجارت و آموزش الکترونیک و همچنین طراحی و پیاده سازی اتوماسیون های کاربردی مبتنی بر فناوری های شناسایی هوشمند نظیر RFID و سامانه های کنترل و رهگیری از طریق ماهواره (GPS Tracking)، از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را با همکاری در پروژه های تحقیقاتی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان هسته فناوری محور آغاز و در سال ۱۳۸۵ نزد اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ذیل شماره ۲۰۶۱۵ به ثبت رسید و پس از آن به صورت مستقل در چندین پروژه ملی و بین المللی با نهادهای دولتی و خصوصی در مقام طراح، مجری، مشاور و یا ناظر همکاری پررنگ و چشم گیر داشته و در حال حاضر بعنوان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک های علم و فناوری توانسته است به افتخارات و دستاوردهایی چشم گیری در حوزه ملی و بین المللی نائل گردد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت فناوران اطلاعات و ارتباطات ستاک می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تبریز، بلوار فارابی (چای کنار)، نبش کوچه فاطمی، برج فناوری، طبقه ۴

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فناوران اطلاعات و ارتباطات ستاک کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویسی فرانت اند | مرداد ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

ابتدا مصاحبه کمی در مورد خودم و سوابقم توضیح دادم، بعد در مورد روحیات کاری و دلایل ترک کار قبلی باهم صحبت کردیم و بعد یک مصاحبه فنی در مورد توانمندی های برنامه نویسی من سئوالاتی شدم و من پاسخ های لازم رو دادم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

روحیه کار تیمی و خودآموزی
تسلط به برنامه نویسی dotnetcore

حقوق پیشنهادی من: ۴.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: شروع با ۳.۵ میلیون تومان و رسیدن به مبلغ مورد انتظار من بعد از ۲ ماه

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA