شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل

www.shatelmobile.ir

درباره شاتل موبایل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل؛ “عضو جدید” خانواده بزرگ شاتل است. این برند به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه کشور در گروه Full MVNO و همچنین ارائه کننده خدمات نسل چهارم شبکه همراه (TD-LTE) در باند فرکانسی ۲۶۰۰ مگاهرتز وارد بازار خدمات ارتباطی همراه کشور می‌شود.

شاتل موبایل، خدمات ارتباطی ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به مشتریان خود ارائه و آنها را با یکدیگر یکپارچه سازی می کند و از طریق آمیختن این خدمات با تجربه هایی از دنیای واقعی برای مشترکینش ارزش آفرینی خواهد کرد.

عرضه سیم کارت های شاتل موبایل به بازار، آغاز یک “تغییر بزرگ و ادامه دار” برای خانواده شاتل به منظور تبدیل شدن به یک بازیگر چهاروجهی در بازار ارتباطات ایران خواهد بود.

شاتل موبایل تنها شش ماه پس از صدور پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه (Full MVNO) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۵، با طراحی، آماده‌سازی، پیاده‌سازی و یکپارچه‌سازی کلیه موارد فنی هسته شبکه تلفن همراه با قابلیت همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC)، در تاریخ ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ به عنوان نخستین اپراتور حقیقی نوع اول تلفن همراه کشور وارد بازار ارتباطات کشور شده است.

مدیر عامل: آرش کریم بیگی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، الهیه، خیابان شریعتی، بن بست اخوان، ساختمان شرکت شاتل موبایل

فرصت‌های شغلی شاتل موبایل

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت شاتل موبایل کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ | پاییز ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | نحوه درخواست: سایر | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

با توجه به اینکه خود منابع انسانی این شرکت رزومه من را در ایرانت تلنت مشاهده و بررسی کرده بودند مجدد به من یک فرم ۳ صفحه ای دادند که پر کنم در صورتی که باید یک پرینت از رزومه من تهیه می کردند که اینقدر وقت گیر نباشد و ۲۰ دقیقه بعد یک نفر امدفرم را گرفت و دوباره رفت و مجدد بدون اینکه اطلاع بدن من چقدر باید منتظر بمونم نیم ساعت دیگه هیچ خبری از کسی نشد و این به شدت غیر حرففه ای بودن کادر منابع انسانی این شرکت رو نشون میده که به عنوان مهمانی که از طرف خودشون دعوت به مصاحبه شدم نه تایم براشون مهم بود نه حتی یه لیوان اب تو اتاق نگداشته بودند. افتضاح بود این برخورد و من تا به حال همچین رفتاری در شرکت های هرچند استارت اپی و کوچک هم ندیده بودم!

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA