شرکت شاتل موبایل | Shatel Mobile

درباره شرکت شاتل موبایل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل؛ "عضو جدید" خانواده بزرگ شاتل است. این برند به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه کشور در گروه Full MVNO و همچنین ارائه کننده خدمات نسل چهارم شبکه همراه (TD-LTE) در باند فرکانسی 2600 مگاهرتز وارد بازار خدمات ارتباطی همراه کشور می‌شود.
شاتل موبایل، خدمات ارتباطی ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به مشتریان خود ارائه و آنها را با یکدیگر یکپارچه سازی می کند و از طریق آمیختن این خدمات با تجربه هایی از دنیای واقعی برای مشترکینش ارزش آفرینی خواهد کرد.
عرضه سیم کارت های شاتل موبایل به بازار، آغاز یک "تغییر بزرگ و ادامه دار" برای خانواده شاتل به منظور تبدیل شدن به یک بازیگر چهاروجهی در بازار ارتباطات ایران خواهد بود. 
شاتل موبایل تنها شش ماه پس از صدور پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه (Full MVNO) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تاریخ 10 اسفند ماه 1395، با طراحی، آماده‌سازی، پیاده‌سازی و یکپارچه‌سازی کلیه موارد فنی هسته شبکه تلفن همراه با قابلیت همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC)، در تاریخ 11 شهریور ماه 1396 به عنوان نخستین اپراتور حقیقی نوع اول تلفن همراه کشور وارد بازار ارتباطات کشور شده است.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت شاتل موبایل

مهر 97

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ

با توجه به اینکه خود منابع انسانی این شرکت رزومه من را در ایرانت تلنت مشاهده و بررسی کرده بودند مجدد به من یک فرم 3 صفحه ای دادند که پر کنم در صورتی که باید یک پرینت از رزومه من تهیه می کردند که اینقدر وقت گیر نباشد و 20 دقیقه بعد یک نفر امد فرم را گرفت و دوباره رفت و مجدد بدون اینکه اطلاع بدن من چقدر باید منتظر بمونم نیم ساعت دیگه هیچ خبری از کسی نشد و این به شدت غیر حرفه ای بودن کادر منابع انسانی این شرکت رو نشون میده که به عنوان مهمانی که از طرف خودشون دعوت به مصاحبه شدم نه تایم براشون مهم بود نه حتی یه لیوان اب تو اتاق نگداشته بودند. افتضاح بود این برخورد و من تا به حال همچین رفتاری در شرکت های هرچند استارت اپی و کوچک هم ندیده بودم!

حس بد از مصاحبه

نحوه درخواست سایر

برخوردمصاحبه‌کننده خیلی بد بود

 

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت شاتل موبایل

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل

مدیرعامل: آرش کریم بیگی

شماره تماس: ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰

آدرس: تهران، الهیه، خیابان شریعتی، بن بست اخوان، ساختمان شرکت شاتل موبایل