شرکت شاتل | Shatel

شرکت شاتل

درباره شرکت شاتل

گروه شرکت‌های شاتل، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ با کسب مجوز ISP و ICP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف ارایه‌ی خدمات دست‌رسی به اینترنت و با همراهی تیمی متشکل از ۲۰ نفر از کارشناسان و متخصصان کارآزموده آغاز کرد. فعالیت‌های گروه در هنگام تاسیس، به‌طور خاص بر روی ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت از طریق تماس تلفنی (Dial Up) و کارت تلفن بین‌المللی متمرکز بود.

پس از گذشت یک سال و هم‌زمان با رشد و توسعه‌ی کاربرد شبکه‌ی جهانی اینترنت و تنظیم مقررات خدمات رادیویی در کشور و همچنین با افزایش نیاز سازمان‌ها به خدمات اینترنت، گروه شرکت‌های شاتل موفق شد مجوز PAP را از میان ۳۰۰ شرکت ارایه‌کننده‌ی خدمات اینترنت و ارتباطات در ایران از شرکت مخابرات کسب کند و به دنبال آن دامنه‌ی فعالیت‌ها و خدمات خود را به میزان چشم‌گیری گسترش دهد

کامل نشون بده ...

گروه شرکت‌های شاتل، پس از دریافت مجوزهای یاد شده، توانست با سرمایه‌گذاری قابل توجه، خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2  و خدمات تکمیلی مرتبط با آن را همچون VPN، VOD، VODSL، بسترسازی برای آموزش مجازی و … به‌صورت گسترده به مشتریان ارایه کند.

با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های گروه، خدماتی همچون ارایه‌ی پهنای باند به صورت DSL و بی‌سیم و همچنین ارایه‌ی راهکارهای اختصاصی برای برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی برای سازمان‌ها به سبد محصولات و خدمات این شرکت افزوده شد.

این مجموعه در سال ۱۳۹۴ با دریافت پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) ، گام بزرگ دیگری در ارایه و تحول خدمات نوین به مشتریان و تکمیل سبد محصولات و خدمات خود برداشته است. این مجوز برای ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت مستقل از فناوری صادر و اعطا شده و یک پروانه جامع در حوزه ثابت است.

هم‌اکنون، گروه شرکت‌های شاتل به‌عنوان اولین ارایه‌کننده‌ی فناوری +ADSL2  در کشور، سهم بزرگی از مشتریان اینترنت پرسرعت و خدمات تکمیلی آن را چه در میان کاربران خانگی و چه در میان شرکت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده است. به گونه‌ای که بیش از سه میلیون نفر از کاربران خانگی و شرکت‌ها و سازمان‌ها در سراسر کشور از بیش از ۸۰۰ هزار سرویس فعال و خدمات اینترنت پرسرعت شاتل بهره می‌گیرند. که این تعداد به همراه استفاده کننده از دیگر خدمات شاتل این شرکت را به نامی شناخته شده و قابل اطمینان در میان شرکت‌های ارایه دهنده‌ی خدمات اینترنت در کشور تبدیل کرده است.

مدیران و کارکنان این شرکت در تلاش برای ارایه‌ی ایده‌ها و خدمات نوین هرگز از پا ننشسته‌اند و با تلاشی شبانه‌روزی در اندیشه‌ی دست‌یابی به نام و جای‌گاهی بالاتر در بازار و در نهایت دست‌یابی به رضایت و خوشنودی مشتریان هستند.

هم‌اینک، نیروی انسانی شاتل را بیش از ۱۳۰۰ نفر از دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی تشکیل می‌دهند که در کنار ۲۵۰۰ نفر نیروی انسانی شاغل در دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر کشور با فعالیت در بخش‌های مختلف این سازمان مشغول ارایه خدمات به مشتریان هستند. گفتنی­‌ست بیش از نود درصد از کارکنان گروه شرکت­‌های شاتل را فارغ‌التحصیلان و دانش آموختگان رشته‌های فنی مهندسی، فناوری اطلاعات، مدیریت، اقتصاد و دیگر رشته‌های وابسته تشکیل می‌دهند.

شرکت شاتل در پیمودن مسیر تعالی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان شرکت، توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را در دستور کار قرار داده است. برقراری ارتباط مداوم میان مدیران و کارکنان در سطوح مختلف شرکت از جمله فعالیت‌هایی بوده است که تاکنون استحکام بنیان خانواده‌ی بزرگ شاتل را محقق ساخته است. تقسیم کار دقیق و گسترده میان واحدها و لایه‌های مختلف بر اساس توان­مندی‌ها و علایق کارکنان، آموزش‌های برنامه‌ریزی شده برای لایه‌های مختلف سازمان، استفاده از سیستم‌های مدیریت مشارکتی برای ایجاد انگیزه در سرمایه‌های انسانی و سیستم‌های متنوع رفاهی کارکنان‌، برون‌سپاری بخشی از فعالیت‌ها برای افزایش چابکی سازمان از جمله فعالیت‌­های شاتل در این باره بوده است.

در شاتل به دلیل وجود جو دوستانه، صمیمی و در عین حال پرتلاش و پویا در میان کارکنان شاتل، هر نیروی کار متخصص که در طول زمان قابلیت‌های خود را در عرصه‌های مختلف به نمایش گذارد و علاقه‌مند به فراگیری دانش و تخصص‌های مورد نیاز باشد، می‌تواند با پشت سر گذاردن پله‌های رشد و تعالی به جایگاه سازمانی که شایستگی آن را دارد، دست یابد.

گفتنی‌ست، در این روند پویا، ضمن به‌دست آوردن رضایت شغلی و حرفه‌ای، زمینه‌های مساعدی برای کسب دانش و فناوری‌های روز و شیوه‌های به کارگیری آن‌ها توسط مرکز آموزش و پرورش شاتل نیز برای کارکنان فراهم می‌شود. این مرکز با هدف ارتقای سطح کیفی و علمی کارکنان مجموعه برای ارایه خدمات با کیفیت بالاتر به جامعه، دوره‌های متعدد و مستمری را هم‌گام با آخرین تغییرات تکنولوژی برگزار می‌کند تا محیطی پویا، با نشاط و روبه رشد را برای آنان فراهم سازد.

افزون بر موارد مطرح شده، کارکنان و اعضای شاتل با گرد هم آمدن در جمع‌ها و گروه‌های غیر رسمی می‌کوشند تا با محکم ساختن پایه‌های ارتباطات خود در راه دست‌یابی به استحکام و یکپارچگی سازمانی گام بردارند. این تلاش در تشکیل جمع‌هایی مانند گروه­‌های کوه‌پیمایی، پاس­داشت فعالیت‌ها و زحمات هر یک از بخش‌ها در صورت کسب موفقیتی خاص، گرامی‌داشت روزهای تولد کارکنان، تشکیل تیم‌های ورزشی و برگزاری لیگ‌های اختصاصی مانند لیگ فوتبال شاتل و گروه‌هایی از این دست، نمود یافته است که نشان از شادابی و امید به رشد روزافزون در تمام سطوح شاتل است.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت شاتل

زمستان 98

مصاحبه کارشناس فروش

بعد از ارسال رزومه برای اولین مصاحبه رفتم،قبلش خیلی خوب سایت شاتل رو خونده بودم سوال های احتمالی رو پیدا کرده بودم،با اعتماد به نفس رفتم و سوال هایی درباره شرکت و کلا خدماتشون و چند تا سوال روانشناسی پرسیدن و یکمی درباره ورد و اکسل ،رفتارشون خوب و مناسب بود و من قبول شدم،و بعدش ازمون ورد و اکسل و تایپ دادم که سطحش معمولی بود و من این رو هم قبول شدم ،مصاحبه اخر با آمادگی کامل رفتم و خیلی مسلط به سوالاشون پاسخ دادم،مرحله اخر بیشتر روی خودتون تمرکز دارن ،درباره رشتتون چیزایی که بلدین و اینجور سوالات و مرحله اخر هم قبول شدم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

در هر مرحله کاملا با امادگی برین و اعتماد به نفس داشته باشین استرس نداشته باشین مسلط باشین

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مهارت های ارتباطی،ورد ، اکسل؛ تایپ

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

امید داشتن و با انگیزه بودن خیلی براشون مهمه

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

سابقه کار مرتبط: نداشتم

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: یک ماه

زمستان 98

مصاحبه پشتیبانی فنی مشتریان

جلسه اول مصاحبه فنی و شخصیتی بود که سوالایی از مباحث شبکه و بعدشم یه سری سوال شخصیتی که بعد دو روز زنگ زدن رفتم واسه مرحله دوم که از مباحث آفیس، ورد و اکسل بود، یه آزمون شخصیتم تو اکسل باید میدادیم. جالب اینجاس که بعد دو روز زنگ زدن و گفتن نمرتون به حد نصاب ما نرسید و یه شانس دیگه دادن، بعد دو روزم رفتم واسه مصاحبه نهایی که یه خانم و آقا بودن و در مورد رزومم سوال کردن فرداشم ایمیل زدن که قبولی.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

فقط اعتماد به نفس و اینکه در مورد شرکت و سوالای احتمالی تحقیق کنید

مهارت‌هایی که می‌خواستند

Network+
Word
Excel

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

چیز خاصی نبود

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، امکان تحصیل در حین کار، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

وزارت کار

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: نداشتم

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: یک ماه

پاییز 98

مصاحبه کارشناس فروش

در مرحله اول مصاحبه سوالاتی درباره سایت شاتل و سوالات شخصی پرسیدن ازم ،

رفتارشون مناسب و محترمانه بود ،

و در مصاحبه منابع انسانی سوالاتی درباره اینکه چقدر شرکتو میشناسم ،کارشناس فروش چه کارایی باید انجام بده و از این قبیل سوالات پرسیدن ،

برخلاف تعدادی از دوستان که گفتند آدمو تحت فشار میذارن یا برخورد بدی دارن من اصلااااا همچین چیزب ازشون ندیدم ،و خیلی محترم بودند.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

قبل از مصاحبه اول حتما سایت شاتلو خووب بخونید

به word,excel تسلط داشته باشید

و برای مصاحبه ی آخر حتما با آمادگی و اعتماد بنفس برید و سوالات احتمالی رو از سایت های مختلف پیدا کنید و رو جوابا فکر کنید .

مهارت‌هایی که می‌خواستند

تسلط بروی word ,excel و تایپ

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

وزارت کار

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: نداشتم

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: اصلاً مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: یک ماه

پاییز 98

مصاحبه کارشناس فروش

من قبلا برای مصاحبه رفته بودم ولی بخاطر مشکلات شخصی و روحیه ی ضعیفی که داشتم از پسش برنیومدم-مجددا رزومه پر کردم و برای مصاحبه تماس گرفتن و من هم سر تایمش رفتم و گفتن قبلا اومدی گفتم اره گفتن چرا نگفتی منم گفتم نپرسیدین چیزی منم گفتم شاید چیز مهمی نیست که بگم.در مورد شاتل پرسیدن یکسری اطلاعات خواستن که کاملا جواب دادم درباره ی خودم و سوابق کارم پرسیدن و یکی دوتا سوال تخصصی از وورد و اکسل که گفتن بعدا تست هم باید بدین-بعد تموم شدن مصاحبه دقیقا نیم ساعت بعد ایمیل اومد که پس از برسی و ارزیابی تیم ما شما برای این شغل مناسب نبودید!!!!!!! سوال من اینه چجوری هنوز نیم ساعت نشده به این سرعت بررسی شد و تصمسم گرفتن! مصاحبه من بدون ایراد و کاملا مسلط بود کاش کمی بیشتر تامل میکردن-واقعا فکر کنم با من مشکل داشتن.عمیقا ناراحتم چون من بشدت علاقه داشتم توی این شرکت مشغول بکار بشم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اصلا اجازه نمیدن رزومه بره دست مدیریت خود پرسنل حال کنن میفرستنت مرحله دوم مصاحبه نخوان هم خداحافظ برو پی کارت...

مهارت‌هایی که می‌خواستند

وورد-اکسل-توانایی بالا و انرژی خوب

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

2 میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

وزارت کار

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: یک هفته

تابستان 98

مصاحبه کارشناس فروش تلفنی در شرکت شاتل

من 2 مرحله مصاحبه کردم اول با مسول فروش تلفنی سوالات قابل پیش بینی پرسیدن مثلا چقد شاتلو میشناسی حوضه کاریشو بگو IP چیه؟ VDSL چیه CRM مخفف چه کلمه انگلیسیه؟ بنظر خودت از 1 تا 10 مهارتت تویه word و Excel چقده؟

مصاحبه دوم با مدیر بخش فروش بود دقیقا 15 دقیقه مصاحبه کردن شدیدا فشار روحی ایجاد میکنن تا واکنش رو بسنجن اهداف آینده رو میپرسن، دلیل خروج کار از شرکت قبلی رو میپرسن معدل مدرسه و دانشگاه رو و بسیار محکم برخورد میکنن.

ولی راه حلش حفظ اعتماد به نفس و کنترل احساساته

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

باید ورد و اکسل بلد باشید، باید قبلش حتما راجب شرکت حوضه کاری و تفاوت شرکت با رقبا تحقیق کرده باشید. باید محکم و با اعتماد به نفس برخورد کنید

مهارت‌هایی که می‌خواستند

Word Excel Outlook CRM

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

شدیدا توی مصاحبه تحت فشار قرار میدن و میخوان واکنش رو بسنجن حرفتو باها قطع میکنن و سعی میکنن نقطه ضعفتونو پیدا کنن و روش دس بزارن واکنشتونو ببنن.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

پیشنهادی نبود گفتن وزارت کاری

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: دو هفته

تابستان 98

مصاحبه کارشناس فروش تلفنی در شرکت شاتل

من 2 مرحله مصاحبه کردم اول با مسول فروش تلفنی سوالات قابل پیش بینی پرسیدن مثلا چقد شاتلو میشناسی حوضه کاریشو بگو IP چیه؟ VDSL چیه CRM مخفف چه کلمه انگلیسیه؟ بنظر خودت از 1 تا 10 مهارتت تویه word و Excel چقده؟

مصاحبه دوم با مدیر بخش فروش بود دقیقا 15 دقیقه مصاحبه کردن شدیدا فشار روحی ایجاد میکنن تا واکنش رو بسنجن اهداف آینده رو میپرسن، دلیل خروج کار از شرکت قبلی رو میپرسن معدل مدرسه و دانشگاه رو و بسیار محکم برخورد میکنن.

ولی راه حلش حفظ اعتماد به نفس و کنترل احساساته

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

باید ورد و اکسل بلد باشید، باید قبلش حتما راجب شرکت حوضه کاری و تفاوت شرکت با رقبا تحقیق کرده باشید. باید محکم و با اعتماد به نفس برخورد کنید

مهارت‌هایی که می‌خواستند

Word Excel Outlook CRM

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

شدیدا توی مصاحبه تحت فشار قرار میدن و میخوان واکنش رو بسنجن حرفتو باها قطع میکنن و سعی میکنن نقطه ضعفتونو پیدا کنن و روش دس بزارن واکنشتونو ببنن.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

پیشنهادی نبود گفتن وزارت کاری

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: دو هفته

تابستان 98

مصاحبه پشتیبانی فنی در شرکت شاتل

شبکه چی هست؟کلاسهای IP چیست و نام ببر از چند تا چند شروع میشه

ip private / Ip public / ipv4

nat چیه؟ارسال و دریافت ایمیل روی کدوم پورت ها هست؟host / network 

vpn چیست و انواع آن

یکسری سوالال در مورد شغل قبلی پرسید و چرا از اونجا اومدی بیرون

کجاها مشغول بودی

سوالهای گنگی میپرسید که اصلن ربطی به شبکه نداشت

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

مصاحبه اوکی بود.خیلی عالی جواب دادم اصلا استرس نداشتم.یکرسی سوالایی که در برخورد با کسایی که تماس میگیرن و کسی که پشت خط هست از تو بیشتر سر در میاره چیکار میکنی!

درکل خیلی عالی پاسخ گو بودم .فکر میکردم حتما قبول میشم.یک ربع بعد از ترک ساختمان ایمیل زدن که شما مناسب این شغل نیستی!دلیلشم نفهمیدم حتی

از من میشنوید اگر کسی اونجا آشنا دارین که سفارش شمارو انجام بده بعدش برید واسه مصاحبه!

 مهارت‌هایی که می‌خواستند

network +

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

سرويس رفت و آمد، بیمه تکمیلی

حقوق پیشنهادی من

وزارت کاری

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: یک هفته

تابستان 98

مصاحبه کارشناس فروش در شرکت شاتل

مرحله اول که یه سری سوالات پرسیدن راجب خودم و رزومه و این که ببینن چقد راجب شاتل و خدماتشون اطلاعات دارم.

مرحله دوم یه آزمون حداقل مهارت ها بود از word و excel و سرعت تایپ ، که میشه گفت سطحش متوسط بود و سخت نبود حتی آسون بود (اما خب آمادگی داشته باشید)

مرحله سوم که مصاحبه نهایی بود راجب خودت می پرسن رزومه ات هدفات و کلا سعی می کنن به چالش بکشنت 

در کل خوب بودن و برعکس چیزی که من اینجا دیدم که همه نوشتن بی ادب و بداخلاق بودن خواستم بگم من چیز بدی ندیدم حتی خیلی هم خوب بودن فقط مرحله آخر خیلی جدی انجام میشه.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سایت شاتل رو خوب زیر و رو کنید برای مرحله دوم رو excel و word کار کنید و برای مرحله سوم تمرین کنید رو سوالای احتمالی و جواب ها فکرکنید و با اعتماد به نفس جواب بدین

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: مهم بود

کل فرآيند: دو هفته

تیر 98

مصاحبه کارشناس فروش

اول از همه با مدیر بخش فروش مصاحبه شدم که سوالای هوش و این چیزا میپرسه و من قبول شدم و مصاحبه دوم در مورد توانایی شما در مورد اکسل و وردو تایپ هست همشون میگن امتحان اسون میگرن ولی اتفاقا کاملا سوالایه سختی تو امتحانش ازتون میگیرن که من تو اینم قبول شدم خان بعدی مصاحبه با مدیر اصلی شاتل بود که خیلی ادم بد اخلاقی تشریف دارن من بعد از دو هفته علافی تو مصاحبه اخر بم گفتن واسه کرج نیرو میخان و تهران پره خلاصه از همه لحاض اوکی بودم ولی به دلیل این که تهران سکونت داشتم ریجکت شدم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سعی کنید واسه مصاحبه میرید حتما دانش خوبی تو اون زمینه داشته باشید وگرنه مثل اب خوردن ردتون میکنن...

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: دو هفته

خرداد 98

مصاحبه کارشناس فروش

3مرحله داشت اول با یک خانمی در ساختمان اصلی مصاحبه کردم ک سوالات عادی در مصاحبرو میپرسید بعدش دید ک من بلدم سوالایه تخصصی پرسید بعد فرداش گفتن ک بیا برایه تست ورد و اکسل ک خیلی تسته اسونی بود با حداقل هایه اکسل و ورد کار داشت بعد از چند روز گفتن ک بیا با مدیر منابع انسانی و مدیر بازاریابی شرکت مصاحبه کن ک من همه سوالاشونو جواب دادم مثل دستاوردات و .... و هر جوابی ک میدادی چرا میگفت و باید جواب میدادی یعد گفت 2 روز دیگه حتما تماس میگیریم خیلی عالی بود ک تماس گرفتن ک شما صلاحیت ندارید با اینکه من همه سوالارو خیلی خوب جواب دادم ولی یه خانمی بعد از من مصاحبه کرد ک دعواش شد با اونا ولی اون رو قبول کردن من هیچوقت دلیلش رو متوجه نشدم

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اگر مصاحبه اول را قبول شدید زیاد خوشحال نشید چون مصاحبه اصلی سومیه..ک خیلی سخت گیر نیستن ولی شانسیه...

مهارت‌هایی که می‌خواستند

اکسل و ورد

 

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

سرويس رفت و آمد، بیمه تکمیلی

 

حس نه خب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست: دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: دو هفته

اسفند 98

مصاحبه سرگروه کارگزینی

مرحله ی اول مصاحبه با کارشناس منابع انسانی بود که راجع به جاهایی که کارکردم پرسیدن

درمرحله دوم که 2روز بعد بود با مدیرعامل و مدیر منابع انسانی مصاحبه داشتم

مدیرعاملش خیلی آدم بانشاط و خوش برخوردی بود

بیشتر سوالاش راجب علت خروج من از شرکت قبلیم بود که علیرغم صداقتی که داشتم و از عدم پیشرفت شغلیم در شرکت قبلی گفتم اما ایشون به مذاقش خوش نیومد و منو رد کرد

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

از شرکت قبلیتون فقط تعریف کنید و علت مهاجرت رو دلیل خروجتون بگید

مهارت‌هایی که می‌خواستند

امور منابع انسانی

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

پوشش شیک - روحیه کار تیمی - انگیزه بالا - برون گرایی - صداقت - و از همه مهمتر وفاداری به سازمان براشون خیلی مهمه

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، ناهار رایگان

حقوق پیشنهادی من

3 میلیون تومان

حس نه خب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: یک هفته

تابستان 97

مصاحبه کارشناس پشتیانی

من برای نمایندگی شاتل اصفهان رزومه فرستادم و بعد از یک روز تماس پرفتن و برای مصاحبه رفتم ، مراحا مصاحبه برام خیلی جالب و جذاب بود بخاطر اینکه 4 مرحله مصاحبه داشت و از مرحله سرپرست کارشناس فروش شروع شد تا مرحله اخر که اقای دکتر بودن و تایید هم شدم اما به دلیل اینکه شیفت های زیادی داشت نتونستم برم ولی تجربه خیلی خوبی برام.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

فن بیان و تسلط به اکسل و ورد

حقوق پیشنهادی من

اداره کار

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

اداره کار

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسون

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: مهم بود

 

مصاحبه کارشناس بازاریابی

در مرحله اول توسط واحد منابع انسانی فرمی شامل اطلاعات تحصیلی، علاقمندی‌ها،افتخارات و تجارب کاری رو پر کردم. بعد از اون با یکی از کارشناسان منابع انسانی صحبت کردم که تقریبا اوکی بود و سوالات معمولی بود. بعد از اون با مدیر بازاریابی شرکت مصاحبه داشتم. استرس اینترویو داشتن. بیشتر اینطور بود که کل دانش و تجاربم رو چالش بکشن در صورتی که برای شغل کارشناس بازاریابی اصلا لازم نیست! مثلا گفتن چی یادتون میدن تو شریف؟ سوالات ساده از استراتژی و بازاریابی رو میپیچوندن و میپرسیدن. از بدی دانشگاهمون گفتن. اسم افرادی که مطرح هستن تو بازاریابی رو میپرسیدن که طبعا با توجه به حدیث (انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال) سوالای مناسبی نبودن! روند مصاحبه جوری بود که من هم دوست نداشتم دیگه تو شرکتشون حداقل تو بخش بازاریابی باشم. علیرغم اینکه واحد منابع انسانی خیلی خوب بود و کلی تحویل می گرفت واحد بازاریابی کلا بد بود روند مصاحبه ش و من هم سعی کردم جوابای چندان خوبی ندم :‌)) !!

کامل نشون بده ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

بنظرم اگر میره مصاحبه برای استرس اماده باشه. حتما مباحث تخصصی توی مارکتینگ رو با نام شخصی که اونها رو بنیاد گذاشته بلد باشه. اگر علاقمندی ای داره سعی کنه توش تخصص هم داشته باشه و بتونه دربارش حرف بزنه وگرنه توی فرم ننویسه و توصیه آخر اینکه کلا نره!

مهارت‌هایی که می‌خواستند

تدوین استراتژی رو خیلی براشون مهم بود. بقیه چیزها رو نگفتن اما مباحث مرتبط با بازاریابی مثل سگمنتیشن، تارگتینگ، برندینگ، لانچ محصول جدید و آی ام سی پلن قطعا دونستنش بدردتون میخوره

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

چیز خاصی نگفتن!

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، امکان تحصیل در حین کار

حقوق پیشنهادی من

3 میلیون تومان در ماه

حقوق پیشنهادی آن‌ها

چیزی نگفتن

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست: آشنایان

دعوت به مصاحبه: کمتر از 1هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: یک هفته

فروردین 97

مصاحبه کارشناس تحقیقات بازاریابی

مرحله اول با مدیر مستقیمم مصاحبه داشتم و یک سری سوال تقریبا تخصصی از مفاهیم بازاریابی ازم پرسیدند مثلا STP چیه و استراتژی های رقابتی پورتر چی بودند و ... . واحد بازاریابی اون موقع توی یه ساختمون اجاره ای جداگانه بود که واقعا نامنظم و به هم ریخته بود که در وهله اول تو ذوقم خورد.

مرحله بعدی یک سری تست بود که شامل هم مهارت های عمومی کامپیوتر (آفیس و تایپ) و سوالات شخصیتی بود. سوالات مهارت های عمومیش متوسط بود و مشکل جدی ای نبود. جالب اینجا بود که تست شخصیتش توی یک اکسل بود که باید جواب ها رو با 0 یا 1 میدادیم و توی یک شیت دیگه خروجی و نمودار جوابها رو میکشید. از اونجایی که من با این تست MBTI کمی آشنا بودم با توجه به خروجی یه کمی جواب هام رو دستکاری کردم. نکته جالبی که توجهم رو در اینجا جلب کرد این بود که افراد زیادی در حال استخدام بودند که نشون میده که نرخ ریزش و ترک کارکنان بالایی داره.

توی مرحله سوم در ساختمان اصلی با دو نفر مصاحبه داشتم که بعدا فهمیدم یکی شون مدیر منابع انسانی بودند و دیگری مدیر بازاریابی شرکت. یک سری سوالات عمومی پرسیدند که همه جا می پرسند ولی نکته اصلی فشار روانی ای بود که سعی میکردند اعمال کنند. مثلا رگباری از من سوال می پرسیدند و هنوز جواب این سوال رو نداده سوال بعدی رو می پرسیدند و در حین صحبت های من سرشون توی گوشی شون بود و تلگرام چک می کردند. رزومه م رو زیر سوال می برند و تاکتیک های دیگه که احتمالا قصدشون تست میزان تحمل استرس من بود. به هر حال می تونم بگم یکی از بدترین تجربه های مصاحبه من بود.

در نهایت بعد از دو سه هفته بهم اوکی دادند و من مشغول به کار شدم.

کامل نشون بده ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

چند سالیه که تبلیغ میشه که در یک رده بندی شاتل بهترین محل کار برای کارکنانه ولی من در 5 ماهی که اونجا بودم واقعا تجربه بدی داشتم. حقوق های پایین، کارکنان بی انگیزه و با سطح مهارت های متوسط، فضای متراکم و شلوغ و نامنظم و ...

به نظرم بر خلاف برند شاتل که در ارائه خدمات نسبتا محبوبه، این شرکت برای کار جای مناسبی نیست.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

بیشتر کارهای عملیاتی و اجرایی

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

افراد بسیار زیاد بودند و نمیشه گفت تم غالبی داشتند

ولی اکثرا خانم بودند و صمیمیت نسبتا خوبی داشتند.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان تحصیل در حین کار، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

1.5 میلیون تومن

حقوق پیشنهادی آن‌ها

1.2میلیون تومن

حس بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سايت شرکت

دعوت به مصاحبه: هفته تا 1ماه

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: دو ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

اردیبهشت 97

مصاحبه برنامه نویس

مرحله اول با مدیر IT و سرپرست تیم نرم افزار بود و سوالات فنی. برآوردی که از خودت داری و چقدر اهل کار تیمی هستی و ...

مرحله دوم با مدیریت ارشد بود و سوالات غیر فنی مثل اینکه برنامه ات برای آینده چیه؟ اصن چرا شاتل؟ و..

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سطح دانش مصاحبه کننده ها خیلی خوبه. اگر چیزی رو بلد نیستین، بهتره بگین بلد نیستین تا اینکه روی جواب اشتباه پافشاری کنین

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

فهم شرایط محیط کار و شعور اجتماعی. همین

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، دوره‌های آموزشی

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از  1 هفته

برخوردمصاحبه‌کننده خیلی خوب

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: یک ماه

اردیبهشت 97

مصاحبه کارشناس حسابداری

مجموعه بزرگی بود. چند تا ساختمون در یک خیابون... تعداد نفراتی که رفت و آمد داشتند و حتی مستقر بودن از فضای آنجا بیشتر بود... طبقه پایین چند تا فرم پر کردم. بعد رفتم طبقه بالا منتظر شدم. آقایی که مدیر مالی بودند در یک اتاق یک وجبی مستقر بودن در اتاق بسته بود اما در حال داد و بیداد تلفنی بودن؛
بنابراین در حد اینکه اسم تون چیه و کجا کارکردی ازم پرسید و رفتم اتاق یک خانومی که بازم یک وجبی بود اما در خود واحد کنار پارتیشن های کارمندا. همگی جوون بودن و یه جور بی نظمی می دیدم ...
خانوم چهل ساله ای بودن ... ازم نحوه ثبت سند خرید فروش و خروج کالا از انبار و سند حقوق و فرق روش دائمی و ادواری پرسید... و کجا کار کردی ... چقد میگیری ... سال 95 رفته بودم مصاحبه ...اون موقع برای پوزیشن من در یه همچین جایی که انگار باید فقط کار ساده ی سند زدن پیش رو داشتی صد تومن بالاتر از اداره کار با سه ماه آزمایشی پیشنهاد کردن .(که خیلی خورد توی ذوقم ... چون مهارتم بیشتر بود و سوابق کاری ام)... بعدم گفتن زنگ می زنیم بهت اما هیچ وقت نزدن.

کامل نشون بده ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اگه شروع کار حسابداری هستی و یا دانشجو ... یا فقط به صرف معتبر بودن یه مجموعه دنبال کاری ... اینجابراتون مناسبه

مهارت‌هایی که می‌خواستند

اکسل ... نرم افزار ... شناخت ماهیت حساب ها... سند زدن معمولی

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

فرم و ضوابط خاصی نداشتن ... همه با لباس بیرون ، همه مدلی بودن ...

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: سایت کاریابی

دعوت به مصاحبه: کمتر از  1 هفته

برخورد مصاحبه کننده نامناسب

سابقه کار: کمی مهم بود

هنوز جوابمو ندادن

 

مرداد 97

مصاحبه کارشناس ارزیابی رضایت مشترکین

باهام تماس گرفتن و روزی معین کردن برای مصاحبه برم، اونجا که رفتم با کمال ادب احترام باهام برخورد کردن، خانومی اومد پایین و چند برگه بهم داد که یکیش مشخصات خودم باید مینوشتم و یکی دیگه اس ازین سوالات مصاحبه بود مثلا خودت معرفي کن،نقطه ضعف و قوت چیه،آخرین کتابی که خوندی،دستاوردهات تو زندگی چی بوده و... بعد یک ربع خانوم اومد برگه هارو ازم گرفت و با احترام منو به بخش مربوط برد دو تا خانم خوش اخلاق اومدن مصاحبه کردن تقریبا همون سوالات برگه پرسیدن و در اخر گفتن سه تا ده روز کاری دیگه نتیجه اطلاع میدن، بعد سه روز زنگ زد گفت مثبت جلسه دوم ازمون ورد و اکسل و تایپ بود که رفتم و در اخر بهم گفتن تماس میگیرن،بعد چند روز مودبانه ایمیل زدن که مناسب سمت فعلی نیستی.

کامل نشون بده ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

حتما سوالات مصاحبه استخدامی که در اینترنت به فراوانی هست مطالعه کنید تا بتونید پاسخ مناسب بدید و حتما ورد و اکسل و تایپ قوی کنید.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

بتونم در یک روز دویست تا تماس تلفنی بگیرم،ورد و اکسل و تایپ

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

خوش برخورد

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن:

سرويس رفت و آمد، دادن سیم کارت شاتل، بیمه تکمیلی، ناهار باقیمت پایین‌تر از بیرون

حقوق پیشنهادی من

طبق ضوابط شرکت

حقوق پیشنهادی آن‌ها

چیزی نگفتن

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: سایت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: دو هفته تا يک ماه

برخورد مصاحبه کننده خوب

سابقه کار: اصلاً مهم نبود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: یک ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

آذر 97

مصاحبه کارشناس طراحی شبکه

وقتی که سقف حقوقی مورد انتظار من رو دیدن، کلا هدف ضایع کردن من شد و پرسیدن سوالاتی که از سطح علمی من بالاتر بود و من تخصصی در اون ها نداشتم. در ابتدا هم پس از بررسی رزومه با یک حال تمسخر آمیزی گفته شد تو که فلان دوره رو نگذروندی.
کلا شرکتی به نظر می رسه که با پرداخت حقوق مشکل داره ، و سطح پرداختی پایینی داره

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

واسه کسی که سابقه کار داره اونجا نره اصلا ، 
اگه کسی می خواد تازه وارد بازار کار بشه واسه شروع بد نیست

حقوق پیشنهادی من

3500000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

نظرشون این بود این حقوق برای کسی هست که حداقل مدرک CCIE رو داشته باشه جالب بود

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

نحوه درخواست دوستان و آشنایان

دعوت به مصاحبه دو هفته تا يک ماه

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته نشدم

بهمن 93

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ

در ابتدا سوالات تخصصی راجع به کارم و حرفه‌ای که قرار هست انجام بدم پرسیدن و از اهدافم پرسیدن که دوست دارم تو حرفه‌ی خودم در 5 سال آینده در چه جایگاهی باشم. در مرحله‌ی بعد سوالات جالبی راجع به شخصیتم پرسیدن و از نقاط قوت و ضعفم پرسیدن. در مرحله‌ی آخر راجع به حقوق و دستمزدم صحبت کردیم که حقیقتا شاتل حقوق‌های پایینی میده ولی به دلیل فضای پویا و خلاقانه‌ای که داره حقوق پایینش برای خیلی‌ها مهم نیست.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

هر حرفه‌ای که باهاش آشنا هستین رو کامل بلد بشین و با توجه به اینکه ما تو ایران متخصص کم داریم و تقریبا همه، همه فن حریف ولی آماتور هستن، یه متخصص می‌تونه حرفی واسه گفتن داشته باشه.

تسهیلاتی که پیشنهاد داد

سرويس رفت و آمد
بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار
تسهیلات ورزشی
دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

2000000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

دقیق اعلام نکردند. گفتند حقوق وزارت کار و از ماه سوم کارانه خواهید داشت.

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست سایت خود شرکت

دعوت به مصاحبه دو هفته تا يک ماه

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند دو ماه

آبان ۹۵

مصاحبه کارشناس مرکز عملیات شبکه Network Operations Center

من دو بار برای مصاحبه به دو قسمت مختلف شاتل رفتم
یک بار برای اداره پروژه های خاص برای سمت کارشناس فنی و یک بار هم NOC برای سمت کارشناس فنی NOC
مصاحبه اول با مدیر فنی بود و بعد از اون با مدیر بخش
مصاحبه با مدیر فنی عالی بود و همه سوالات فنی ، با جزئیات بسیار بالا سوال میپرسیدن و به کمترین اشتباه در جواب ها هم واکنش نشون میدادن که انگار اصلا توقع کمترین اشتباهی از مصاحبه شونده ندارن
مصاحبه دوم با مدیر بخش بود که اصلا جالب نبود و سوال ها همه اینجوری بود که انگار دارن منشی استخدام میکنن، درخواست مدرک ICDL، به چالش کشیدن سرعت تایپ و میزان تسلط به تایپ ده انگشتی و میزان تسلط به نامه نگاری اداری که همه اینها و موارد این چنینی برای کسی که در سطح بالای فنی مصاحبه میشه واقعا محلی از اعراب نداره
بعد از اون امتحان WORD، EXCEL، و امتحان سرعت تایپ ، آزمون شخصیت شناسی و ....

کامل نشون بده ...


بعد نوبت به مصاحبه منابع انسانی رسید که اصلا رفتار مناسبی نداشتن و گویا حس میکردن باید هر جور شده توانایی رفتاری شما رو زیر سوال ببرن
و در آخر جلسه مصاحبه منابع انسانی و در کمال ناباوری به دلیل دانش فنی پائین!! پیشنهاد کار در قسمت دیگه سازمان رو دادن که بنده رد کردم 
در صورتیکه اگه مصاحبه فنی سطح بنده رو پائین نشون میداد باید در جلسه اول مشخص میشد نه در جلسه منابع انسانی

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
اگه میخواید از مصاحبه فنی سربلند بیرون بیایید به شدت مسلط باشید

مهارت‌هایی که می‌خواستند

تایپ ده انگشتی، نرم افزارهای خانواده آفیس مثل ورد و اکسل و ....

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

تست شخصیت شناسی میگیرن ولی بیان نکردن که چه تیپ شخصیتی براشون مهم بود

حقوق پیشنهادی من

۲۵۰۰۰۰۰

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و اما خودم رد کردم

کل فرآيند یک ماه و نیم

اردیبهشت 97

کارشناس فروش

من هم تجربه خودم رو نوشتم و هم بخشی از تجربه دوستانم که اینجا بودن اما در سالپا نیستن:
مرحله اول با تیمی بود که قرار بود باهاشون کار کنم و برخورد خیلی خوب و محترمانه بود، سوالای کلی که همه جا میپرسن و بعد قبول شدم برای محله بعدی که مصاحبه با مدیر بازاریابی شرکت بود که واقعا در مصاحبه رفتارشون جوری بد و تمسخرآمیز بود که باور نمیکردی ایشون سمت دار هستن! کلا من حس بدی داشتم و بیشتر سوالا روی شخص من بود تا کارم
خلاصه اینکه من بخاطر برخورد بد مصاحبه دوم و صحبت های چندتا از دوستام که قبلا شاتل کار میکردن ذهیت بدی برام ایجاد شده بود

شاتل محیط معمولی ای داره و شبیه شرکت های دولتی هست بیشتر، از نظر حقوقی خیلی سطح پایینی داره و پاداش ندارید و به اسم کارانه بهتون میگن حقوق از وزارت کار بالاتره اما با دلایل متنوع سر ماه کسر از حقوق میکنن همون کارانه رو که باز میرسه به وزارت کار! (برای کسایی که سابقه کار ندارن و مهارت خاصی هم نمیدونن جای خوبیه) 

تقسیم وظایف عادلانه نیست و یکم حالت زیرآب زنی و اینکه با کار شما یک شخص دیگه بره بالاتر و شما نادیده گرفته بشین زیاد هست

کامل نشون بده ...

هرسال محیط کار برتر اعلام میشه اما نمیدونم چرا؟
چون از هرکس هم اونجا بوده باشه و بپرسین بهتون میگن کار زیاد و حقوق کم و جو رسمی بدون هیچ محیط جذابی چطور میتونه بهترین باشه
شاید یکی از علل اعلام نارضایتی ها این هست که تلاش نمیکنه کارمندان خوبش رو حفظ کنه و مدام در حال تعدیل هست مگر اینکه بپذیرین قانع باشین

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
هر حقوقی که بگین تا روز و هرسال که اونجا باشین 3ماه اول که نه اما از بعدش با کارانه قطره قطره بهتون میدن تا به حقوق پیشنهادی شما برسه چند ماه طول میکشه
اگر بدون تجربه هستین اینجارو انتخاب کنید 
انتظار محیط شاد و پویا رو نداشته باشین
اگر قبول شدین صبح ها دیر نرید چون کسر کار ضرب در ۳دارن و همون حداقل حقوق هم از دست میدین

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

سرويس رفت و آمد، بیمه تکمیلی، دوره‌های آموزشی
 
سرویس رفت و آمد با هزینه خودتون هست بعلاوه نهار با هزینه کمی کمتر از بیرون البته بوفه دارن که خوبه و تخفیف دار میتونید کالا بخرین، دوره های آموزشی هم میزارن که با هزینه بازم کمی کمتر از بیرونه اما چیزی رایگان نیست

 

حقوق پیشنهادی من

1700000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

1200000

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست سایت شرکت

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

پذیرفته شدم و اما خودم رد کردم

کل فرآيند یک ماه

تابستان 92

مصاحبه کارشناس پشتیبانی

یه سری سوال در مورد سابقه کار، تحصیلاتم اکی بود

خیلی سریع و یه کم غیر آن تایم بود. کلا به اندازه شرکت های به این ابعاد حس خوب به آدم نمی داد

گفتن باید به عنوان پشتیبان مشتری باشی اول.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
سعی میکنن پایین تر از چیزی که هستی نشونت بدن، خودتو دست کم نگیر و تواناییت رونشون بده، کلا شاتل دوره میذاره و سعی میکنه کارمنداش رو به روز نگه اری ولی از نظر رشد موقعیتی و حقوقی خیلی خوب نیست

مهارت‌هایی که می‌خواستند

نرم افزارهای آفیس و crm که بلد بودم. برنامه نویسی و پلتفرم مه زیاد مسلط نبودم

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

یه مقدار ظاهر مهم بود

گفتن باید به عنوان پشتیبان مشتری باشی اول

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی

حقوق پیشنهادی من

1 میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها

1 میلیون تومان

[/show_more]

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال

نحوه درخواست دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه بيشتر از يک ماه

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته نشدم

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت شاتل

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل

مدیرعامل: احمد نخجوانی

شماره تماس: 1525

نشانی: تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، بن بست الهیه، ساختمان شاتل