شرکت اسنپ باکس

www.snapp-box.com

درباره اسنپ باکس

اسنپ باکس به رشد شما سرعت و قدرت بیشتری می بخشد! ما به دنبال فراهم کردن بستری برای ارسال راحت تر، ارزان تر و بی دغدغه برای مشتریان خود در اقصی نقاط ایران هستیم. اسنپ باکس با پشتوانه شرکت بزرگ اسنپ، به عنوان بخشی که در حال توسعه می باشد و از سرعت قابل توجهی برخوردار است، در پی ایجاد شرایط بهینه و ایده آل برای ارسال کالا توسط افراد، شرکت ها و صاحبان کسب و کار می باشد. ترافیک برای اسنپ باکس معنایی ندارد و مانع از انجام ماموریت های کوچک و بزرگ آن نمی گردد. سرعت حمل، کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از ترافیک بیشتر و ازدحام از موارد قابل توجه در استفاده از اسنپ باکس می باشد. بسته ی شما معطل نمی ماند! هفت روز هفته در هر ساعتی، ناوگان اسنپ باکس در حال خدمت رسانی به مشتریان، در کوتاه ترین زمان ممکن از لحظه ثبت درخواست آنان می باشد. درحال حاضر، اسنپ باکس در شهرهای تهران و مشهد مشغول به خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. ارزش های سازمانی ما عبارتند از: قابل اطمینان سرعت پاسخگویی بالا دسترسی آسان و هوشمندانه و … تنوع در ارائه خدمات: ارسال بسته، جابه‌جایی مسافر، ارسال چند بسته به طور همزمان توسعه و گستردگی خلاقیت و نوع آوری پیگیری و ردیابی بسته‌ها به صورت لحظه‌ای.

مدیر عامل: ثمر رشیدبیگی

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت اسنپ باکس می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: اتوبان اشرفی اصفهانی (جنوب به شمال)، بالاتر از بلوار مرزداران، کوچه بی نظیر، مجتمع تجاری امین، پلاک ۱۹

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت اسنپ باکس کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس مرکز تماس | مهر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

من چون اولین تجربه‌ی مصاحبه‌ی جدیم بود کمی استرس داشتم،قبل از مصاحبه یه پادکست در مورد سوال‌های مصاحبه‌ای مثل نقطه قوت،ضعف و از این قبیل سوالات روانشناسی گوش دادم که خیلی کمک کرد.توصیه‌ام اینه که در عین اینکه خودتون باشید حتما با آمادگی برید.یه سرچ ساده بزنید یه پادکست نیم ساعته گوش بدید خیلی کمک می‌کنه.
یه نکته هم بگم فکر نکنید این کارا به درد درون گراها نمیخوره چون اصلا هیچ ربطی نداره،فقط مهم اینه که آدمی باشید که بتونید به خودتون مسلط باشید و خودتون رو راحت کنترل کنید.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

Multitasking
سریع بودن و سرعت تایپ خوب نسبتا عالی،قدرت خوب صحبت کردن

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: سه هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه نویس جاوا | بهار ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

مرحله اول یه مصاحبه اسکایپی کمتر از یک ساعت بود، که بیشتر در مورد جاوا و کمی هم در مورد اسپرینگ و هایبرنیت سوال پرسیدن، بیشتر رویکرد حل مساله داشتن و خیلی ملالغتی سوالها رو نمیپرسید
بعد این مرحله قرار شد یه تسک برام بفرستن که چهار روز وقت داشتم برای انجامش، بعضی ابزارهای مورد نیازش رو کار نکرده بودم ولی با سرچ و اینا کار رو کامل انجام دادم و براشون ارسال کردم، تسک یه پروژه نسبتا کوچیک بود که باید با جاوا و اسپرینگ بوت و اسپرینگ دیتا دولوپ میشد و من رو داکر بهشون تحویل دادم.
بعد یکی دو هفته تماس گرفتن و جلسه دوم مصاحبه گذاشتن، یک ساعتش مصاحبه منابع انسانی بود و بعدش دو ساعت مجدد مصاحبه فنی داشتم. مصاحبه منابع انسانی نسبتا خوب بود و مودبانه و دوستانه یه سری سوال نسبتا معمولی پرسیدن.
بعدش مصاحبه فنی دوم بود که قرار بود یه مساله رو با مصاحبه کننده پیش ببریم. با تاکید بر جزییات و حتی annotation ها و متدهایی که باید تو هر مرحله استفاده میکردیم. من چند تا از ابزارها رو این وسط کار نکرده بودم و البته تو رزومه ام هم نیاورده بودم ولی باز پرسیده میشد. یه سوال الگوریتم کوچیک هم آخرش پرسیدن که چیز خاصی نبود. حسم نسبت به جلسه آخر فنی این بود که فرد مصاحبه کننده فقط میخواست چیزی که تو ذهنش بود رو ازم بشنوه، رویکرد حل مساله کمتری داشت.
تصورم قبل اون روز این بود که فرصت یاد گرفتن چیزهای جدید بهم داده میشه و با دادن تسک میخوان قدرت یادگیری و انجام درست کار رو در من بسنجن ولی خب هم مسئول منابع انسانی و هم مصاحبه کننده فنی بهم گفتن که ما کاندیدهای مختلف رو با هم مقایسه میکنیم و در صورتی که نیرویی بهتر از شما ببینیم اون فرد رو استخدام میکنیم و البته رزومه شما رو هم نگه میداریم برای بعد
حدود یه هفته بعدش هم بهم ایمیل زدن و گفتن که ما کاندید بهتری داشتیم و متشکریم از شما و خداحافظ.
فکر کنم اگه ادامه پیدا میکرد، یه احتمالی داشت که دوباره یه مصاحبه فنی داشته باشم، در غیر این صورت سه نفر از همکاران یا مدیران شرکت سابق رو باید بهشون معرفی میکردم که referral check انجام بدن
کل فرآیند از وقتی زنگ زدن تا آخر فکر کنم یک و نیم ماه اینها طول میکشید، البته گویا خیلی متقاضی زیاد داشتن.
راستی محل شرکت جردنه، همونجا که اسنپ هست، مرزداران نیستن دیگه
گرچه در دوران کرونا کلا دورکارن
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
تو جلسه اچ آر قدرت یاد دادن و انتقال دانشم رو میخواستن بسنجن و ازم خواست براش یه موضوع رو توضیح بدم
بقیه چیزها رو خیلی نپرسیدن، فقط من محیط دوستانه و غیررسمی دوست داشتم اونها هم گفتن ما هم همینطوری هستیم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

به جاوا که باید مسلط باشی. دیزاین پترن ها رو فقط عملی براشون مهمه، خیلی اسم و فلان مهم نبود براشون.
از مدیریت تراکنشها تو اسپرینگ، مدیریت تردها، اسپرینگ بوت و اسپرینگ دیتا سوال میپرسیدن. همینطور سوال از کافکا و ردیس هم به طور کلی پرسیدن که من کار نکرده بودم.

حقوق پیشنهادی من: صحبتی نشد

پذیرفته نشدم

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه نویس جاوا | بهمن ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

در مرحله اول یک مصاحبه فنی داشتم با دو نفر از بخش فنی که فک میکنم یکی سنیور و دیگری راهنمای فنی بود خوب پیشرفت و بیشتر تکیه داشتن روی نگاه و حل مسیله ینی از شما پرسیده نمیشه که فلان دیزاین پترن رو بگو یا نمیگن ماکرو سرویس چیست بیشتر روی این موضو تاکید داشتن که به شما یک مسیله رو توضیح میدادن و شما باید براش یک راه حل با توجه به توانایی هاتون و دانش فنی تون ارایه میدادید و در هر دو مرحله از مصاحبه خیلی تاکید بر این بود که ما داریم باهم گفتگو میکنیم و قرار نیست شما آزمون بدید و خب این در مرحله اول برای کسایی که استرسی هستند چیز خوبیه! بعد از جلسه اول سه روز یا دوروز بعد با من تماس گرفتن برای مصاحبه پایانی که من انتظار داشتم با تیم منابع انسانی مصاحبه داشته باشم اما مصاحبه دوم هم فنی بود و یادم رفت سمت مصاحبه کننده رو بپرسم مصاحبه با همون رویکرد گفتگو شروع شد در این مصاحبه خیلی روی این تاکید داشتن که چیزایی که بلد هستید رو عمیقا درک کرده باشید و یا استفاده کرده باشید در واقع نمیخواستند که شما in practice بلد باشید دوست داشتن که شما in action بدونید که دارید چیکار باید بکنید! این مصاحبه تقریبا دوساعت طول کشید و بازهم زمان کم امد که تمام سوالات پرسیده شوند! و مصاحبه واقن سطح بالا و سخت بود.
توصیم اینه که خون سردیشون رو حفظ کنن و واقن چیزی که بلد هستند و عمیقا بلد هستند رو بگن!
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
حتما چیزهایی براشون اهمیت داشته در زهنشون اما من چیزی نفهمیدم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

چون مصاحبه من فنی بود صرفا مهارت های فنی من مورد بررسی قرار گرفت.

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: هنوز وارد اون مرحله نشدیم

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه Senior DevOps Engineer | دی ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

تقریبا یک ماه بعد از اپلای کردن رزومه از طریق سایت JobInja با من تماس گرفتن و وقت تنظیم کردند. نکته مثبت بابت تنظیم وقت این بود که بر خلاف عمدهء شرکت ها روی ساعت قرار انعطاف پذیر بودند و از همون ابتدا شرایط کارمند رو در نظر گرفته بودند (یعنی آخر وقت تنظیم کردند).
ابتدا مصاحبه همون فرم همیشگی مشخصات رو دادند و اطلاعات غیر ضروری خاصی هم نمی گرفتند و صرفا اطلاعاتی درباره تجربه های قبلی کاری، وضعیت نظام وظیفه، سلامت و غیره که اوکی بود.
بخش اول مصاحبه با یکی از نیروهای منابع انسانی بود که بیشتر دنبال این بودند که چرا از جای فعلی میخوام بیام بیرون، طرز حل مسئله و رویارویی با مشکل به چه صورته و همینطور شرایط ‌Ontime و Oncall بودن.
تو بخش دوم مصاحبه با یکی از Head های فنی (زیرساخت) صحبت کردیم و مصاحبه صمیمی ای بود و سوالات فنی رو خیلی شفاف بدون اینکه بخوان بپیچونن مطرح میکردن و در رابطه با کارهایی که باید انجام بشه خیلی شفاف صحبت کردند (کارهای جذاب و همینطور معمولی).
خوب بود که فرصت فیدبک و مطرح کردن سوالات هم میدادن. در کل مصاحبه خوبی بود.
مهم ترین نقطه مثبت مصاحبه این بود که دقیقا مطرح کردن که نحوه تصمیم گیریشون برای جذب نیرو چطور خواهد بود و چه چیزهایی رو ملاک قرار میدادند.
روی Requierements هایی که داخل توضیحات موقعیت شغلی درج شده حتما قبلا مصاحبه کار کنید.

هنوز جواب ندادن

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه تحلیلگر هوش تجاری | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه در یک مرحله انجام شد و دو قسمت داشت. در قسمت اول سوالهای تحلیلی پرسیده شد با این هدف که توانایی های ذهنی، حل مساله و تفکر انتقادی ارزیابی بشه. در قسمت دوم کمی از اهداف فردی و ویژگی های شخصیتی ام پرسیدن. از توانایی ها فنی و نرم افزارهایی که بلد بودم سوال کردن و کمی راجع به مسیر پیشرفت این شغل توضیح دادن. در مورد ساعت کاری و حقوق هم صحبت شد.
سعی کن راحت باشی و خودت باش. در ضمن اونجا به دنبال کسی هستن که فرد سخت کوشی باشه.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

توانایی کار با اکسل و آشنایی با پایگاه داده

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه‌نویس | زمستان ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی سخت | نحوه درخواست: کارمندان شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

یک‌مرحله با مدیر عملیات و یک مرحله با مدیر فنی جلسه داشتم.
مشکل اصلیم این بود که برای آزمون مهارت‌های برنامه نویسی یک تسک دادن و من همون روز تسک رو اوکی کردم و مدیر فنی هم خیلی راضی بود. و گفت از هفته‌ی آینده میتونی بیای استارت بزنی و گفت دقیقش رو بهت زنگ میزنن و هماهنگ میکنن. ولی کسی زنگ نزد و منم هرچی پیگیری کردم کسی جوابی نداد. به نظرم خیلی غیر حرفه‌ای بود این رفتار
نره

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: سه هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه Junior Data analyst | پاییز ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

در مرحله اول کسی که به طور تخصص در این زمینه کار می کرد و senior محسوب میشد با من مصاحبه کرد. اولش ازم خواست راجع به تحصیلات و سوابقم بگم. بعد کل مدت مصاحبه که تقریبا ۴۵ دقیقه طول کشید، سوالات تخصصی پرسید. سناریوهایی رو مطرح میکرد و ازم میخواست بگم برای حل مساله چه راهی رو پیشنهاد میدم.
بعد زمان مرحله دوم بهم ایمیل شد که قرار مصاحبه تقریبا یک هفته با مصاحبه قبلی فاصله داشت. در این مرحله مدیر ارشدی که قرار بود تو گروهش باشم باهام مصاحبه کرد. جو دوستانه ونسبتا غیر رسمی بود. جزییات کارهایی که تو شرکتهای قبلی انجام داده بودم از پرسیده شد. یه سری سوالات از جنس سوالات منابع انسانی هم پرسیده شد. مثلا موقعیتهای چالشی مطرح میشد که ایا در گذشته در این موقعیت ها قرار گرفتم یا نه و عکس العملم چی بوده.سوالاتی هم در باره جزییات نرم افزارهایی که تو رزومه ام مطرح کرده بودم و میزان تسلطم بهشون مطرح شد. اینم تقریبا ۴۵ دقیقه طول کشید.
و تقریبا هفته بعدش ایمیل حقوق پیشنهادی از طرف منابع انسانی سازمان برام ارسال شد.
حتما همه جزییات رزومه واقعی و دقیق باشه.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
اماده یادگیری مسایل جدید باشم و روحیه کار تیمی داشته باشم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

نرم افزار اکسل رو تسلط لازم داشته باشم. قدرت تحلیل و تصمیم گیری برای چالش های مربوط به تخصصم خیلی خوب باشه.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA