شرکت اسنپ فود | Snappfood

شرکت اسنپ فود

درباره شرکت اسنپ فود

اسنپ‌فود، فرهنگ جدید سفارش غذاست که برای اولین بار در ایران معرفی و اجرا شده است. سفارش اینترنتی غذا در ايران تا قبل از راه‌اندازی اسنپ‌فود تنها یک رویا بود و کمتر کسی از مزایای آن خبر داشت. این رويا در سال ۱۳۸۸ به واقعيت تبديل شد و در این مدت طرفداران زیادی نيز بین مردم ایران پيدا كرده است. اسنپ‌فود اولین وب‌سایت ایرانی و متعلق به شرکت آوا نگار اطلس تجارت است که سفارش اینترنتی غذا را برای مردم ایران به ارمغان آورده است و امکانات متعددی به منظور راحتی هر چه بيشتر مردم و رستوران‌ها تدارک دیده و روز به روز بر اين امكانات خواهد افزود. كاربران ما می‌توانند به راحتی غذای مورد نظر خود را انتخاب کرده و یکی از سه روش پرداخت را تعيين و در نهايت غذای خود را تحویل بگیرند

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت اسنپ فود

خرداد 98

مصاحبه کارمند اداری

اولش یه تست تایپ گرفتند بعد تست هوش گرفتند و بعد یه مصاحبه خیلی معمولی در حد یک ربع . و سوالای که توی فرم پر کرده بودیم را پرسیدند. یه توضیح کوتاه دادن در مورد کارای که باید بکنم از میزان حقوق چیز نگفتند و زمان حقوق دادن رو هم گفتند. پرسیدند نظر شما در مورد پیشرفت کاری چیه چرا برا اینجا رزومه فرستادین و هدفتون برا اینده چیه و گفتند ظرف دو روز اینده خبر میدن اگه قبول یا رد شده باشم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

نقاط ضعف و قدرتتون رو واضح بگین براشون مهمه و کارای که مرتبط با کاری که دارن مصاحبه میکنن ازتون رو همشو بگین چون خیلی مهمه براشون.و اینکه تاحالا سمینار یا دورهای هم گذروندم یا نه هم براشون مهم بود

 

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی

حقوق پیشنهادی من

2000000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

نگفتن چیزی

 

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست سایر

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآيند: دو هفته
 

اسفند 97

مصاحبه کارشناس مدیریت رستوران ها

بعد از اینکه یکی از ونچرهای IIG منحل شد، همه شرکت های فعال اون مجموعه شروع کردن به مصاحبه کارکنان سابق اون ونچر. من عملا با همه شرکت های IIG مصاحبه کردم. چون رزومه همه ما در اختیارشون بود، خودشون باهامون تماس میگرفتن و برای مصاحبه دعوت میکردن . مصاحبه اول با مدیر اون قسمت بود و خیلی فنی از من میخواست که برای سگمنت کردن و مدیریت اصولی رستوران ها ( کاری که تا اون موقع نمیکردن) نطراتم رو بگم. از اونجایی که من تو کار قبلیم همین کار رو انجام میدادم با جزئیات همه ایده هام رو گفتم و اون فرد خیلی خیلی استقبال کرد و خوشش اومد. قرار شد جلسه بعدی جلسه HR باشه و آفر رو بدن ولی خبری ازشون نشد. من هرچی هم پیگیری میکردم حتی یه ایمیل ریجکت برای من نفرستادن تا نهایتا اسکایپ یکیشون رو گیر آوردم و از اون پیگیری کردم که گفت فعلا امکان همکاری نداریم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

چند تا نکته که خیلی مهمه:
*توی اون برهه عملا یه بحران منابع انسانی تو کل گروه وجود داشت و خب شاید این عدم هماهنگی بین منابع انسانی و خود دپارتمان یه خورده توجیه پذیر باشه. با اینحال منابع انسانی اسنپ فود در مدیریت این بحران خیلی بد عمل کرد.
* من تو کار قبلیم عملا سرپرست بخش بودم و سمت کارشناس برای یه قدم به عقب بود. اینو تو همون مرحله مطرح کردم و مدیر قسمت گفت که این دپارتمان رو داریم از صفر میسازیم و کسایی مثل تو که اولین افرادش هستن احتمال مدیریتش رو دارن.
* اگر به دلیل سابقه یا کیفیت کارتون و یا هر دلیل دیگه ای حقوق بالاتر از نرمال دارین، اسنپ فود براتون بهترین گزینه نیست. رنج حقوقش معمولیه. نه خوب نه بد. دوستان خودم اونجا الان مشغولن و حقوقای 3-4 تومنی میگیرن. البته این در حیطه بیزینسی کارشون هست و از حقوق افراد IT اطلاعی ندارم.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

روابط عمومی- تفکر استراتژیک

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار مهم نبود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: دو هفته
 

مصاحبه کارشناس کنترل پروژه

سوالاتی راجع به سوابق تحصیلی و شغل سابق، سوال عجیب: شهر تهران در خطری جدی قرار داره و فقط شما 24 ساعت فرصت دارید شهر را تخلیه کنید، چطور اینکار رو می کنید؟

حقوق پیشنهادی من

2500000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

چیزی نگفتند

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

سابقه کار اصلاً مهم نبود

پذیرفته نشدم

مصاحبه کارشناس فروش

اولا که حتما با امادگی کامل برید فایل صوتی مصاحبه دکتر شهبانعلی رو گوش کنید حتما در زمینه کاریتون مطالعه کنید و بعد با خیال راحت برید اول از تجربیات شغلی پرسیدن مرحله بعد یک خانم دیگه باز از رشته تحصیلی و کارای و توانایی پرسید. مرحله اخر یک اقایی بودن که خیلی خوش برخورد بودن و خیلی سوال نپرسیدن از همون اول گفتن میدونی کارت چیه گفتم با اسنپ فود اشنا هستم و کار فروش کردم و تجربه دارم و مطالعه داشتم در این زمینه که گفتن فن بیانت عالیه و میذاریمت برای بخش داخل شرکت و منتظر تماسمون باش

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
مطالعه در زمینه نحوه مصاحبه و در مورد عنوان شعلی و همچنین در زمینه کاری خود شرکت

مهارت‌هایی که می‌خواستند
آفیس فن بیان و کمی زبان

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود
فن بیان صبر

حقوق پیشنهادی من

نپرسیدن

حقوق پیشنهادی آن‌ها

نگفتن

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود

هنوز جواب ندادن

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

97

مصاحبه توسعه دهنده فرانت اند Front-end

اول که وارد شدم چند دقیقه‌ای منتظر منابع انسانی شدم ، ایشون خوش برخورد بودن و یه فرم بهم دادن تا پر کنم و بعد پر کردن فرم منو به یک اتاقی هدایت کردند تا منتظر مصاحبه کننده بمونم. این مدت خیلی طول کشید تا اینکه یک نفر اومد و من به فرض اینکه ایشون مدیر فنی یا حداقل مدیر بخش کلاینت هستند باهاشون مصاحبه کردند که گویا مدیر بخش پروداکت بودند . یه سری سوالات فنی پرسیدند ولی بیشتر درمورد روند کار در شرکت‌هایی بود که باهاشون کار کرده بودم. سوال عجیب تخلیه تهران در 24 ساعت رو از من هم پرسیدند و یک سوال الگوریتمی.
مصاحبه کننده کاملا خنثی بودند و هیچ ری اکشنی نداشتند که رفتارشون من رو کاملا گیج کرده بود و بهم استرس میداد . 
و در آخر که ازشون درباره مرحله بعد پرسیدم گفتن اکسپت یا ریجکت شدن رو خبر میدن ولی هیچ خبری ازشون دریافت نکردم .

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
- خودش رو برای یک مصاحبه سخت آماده کرده باشه 
- خودش باشه و با اعتماد بنفس کامل بره .

 

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

مصاحبه ۲ مرحله داشت

سابقه کار خیلی مهم بود

هنوز جواب ندادن

نظرات شما در خصوص شرکت اسنپ فود

عالی بود همه چی هم نحوه برخوردشون که فوق العاده خوشرو بودن و توی سه ردیف نشسته بودن اول یه فرم روانشناسی که تست هوش و دقت بود پر می‌کردی و یه مشخصات کلی از خودت بعد می‌رفتی ردیف اول ازت راجع به تجربه های کاریت می‌پرسند و می‌فرستادت ردیف دوم اونم مجدد همونا رو می‌پرسید و میرفتی پیش رییس اصلی اونم فوق العاده خوشرو و با اخلاق بود

لطفا صبر کنید

گروه اینترنتی ایرانیان - اسنپ فود

مدیرعامل: --

شماره تماس: ۴۹۲۷۸۰۰۰ (۰۲۱)

آدرس: تهران، جردن، بالاتر از اسفندیار، خیابان سعیدی، نبش تقاطع مهرداد، پلاک ۱، طبقه ۵، واحد ۱۰