شرکت اسنپ تریپ | Snapptrip

درباره شرکت اسنپ تریپ

ما چند جوان بودیم که تا فرصتی پیدا می‌کردیم راهی سفر می‌شدیم و انقدر سفر کرده بودیم که ایران را خوب می‌شناختیم و می‌دانستیم دیدنی‌های فراوانش چقدر می‌تواند حال آدم را عوض کند.

از آن طرف آدم‌هایی را می‌دیدیم که ناشناس‌بودن مقاصد باعث می‌شد سفرکردن را به چشم برنامه‌ای دور از دسترس ببینند. ما دلمان می‌خواست تجربه سفرکردن را با دیگران شریک شویم و همین ما را به فکر انداخت کاری کنیم که همه بتوانند متناسب با سلیقه‌شان بهترین مقصد را برای سفرشان انتخاب کنند و به‌سادگی به اقامتگاه‌های آن منطقه دسترسی داشته باشند.

از طرفی اخبار تکنولوژی را دنبال می‌کردیم و از حال‌وهوای استارتاپ‌ها با خبر بودیم. این شد که به عنوان یک استارتاپ کارمان را با سایت «پین‌تاپین» شروع کردیم و این شانس را داشتیم که گروه‌اینترنتی‌ایران، سرمایه‌گذار استارتاپ‌های موفق اسنپ، اسنپ‌فود، بامیلو و اسکانو، از همان روزهای اول ما را هم به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌هایش انتخاب کند.

کامل نشون بده ...

به این ترتیب در سال 94 یکی از خواهرخوانده‌های اسنپ شدیم و تا جایی که می‌توانستیم امکان رزرو آنلاین هتل‌های همه شهرهای ایران را فراهم کردیم. ما از همان زمان در کنار رزرو آنلاین هتل شهرهای مختلف، دیدنی‌هایشان را معرفی می‌کردیم که مسافرها بتوانند برنامه سفرشان را متناسب با علاقه‌مندی‌هایشان برنامه‌ریزی کنند.

در این بین کم‌کم متوجه‌ شدیم که سفر، به سفرهای تفریحی محدود نمی‌شود و شرکت‌ها برای ساماندهی سفرهایشان به امکانات متفاوتی نیاز دارند. به دنبال این احساس نیاز، خدمات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم کردیم و در سایتمان بخشی را به سفرهای کاری اختصاص دادیم.

اما کار همین‌جا تمام نشد، تیم ما هر روز بزرگ‌تر می‌شد و هر روز رویا و هدف‌های جدیدی پیش رویمان قرار می‌گرفت که بزرگ‌ترینشان این بود که بتوانیم تمامی مراحل سفر را تحت‌پوشش قرار دهیم. بعد از دوسال‌ونیم خرید آنلاین بلیط هواپیما را هم به خدماتمان اضافه کردیم و انقدر بزرگ شدیم که توانستیم از نام‌خانوادگی‌مان، اسنپ، استفاده کنیم و اسممان را از پین‌تاپین به اسنپ‌تریپ تغییر دهیم.

حالا اسنپ‌تریپ از آن گروه کوچک چندنفره به گروهی ۱۵۰ نفره تبدیل شده و یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌‌های آنلاین خدمات سفر است.

اما هدف‌های ما برای ارائه خدمات بهتر و بزرگ‌ترشدن هنوز ادامه دارد. قدم بعدی‌مان این است که به‌روزترین مرجع‌ گردشگری ایران باشیم و کیفیت خدمات آنلاینمان آن‌قدر بالا باشد که تمامی گردشگران خدمات آنلاین را به خدمات آفلاین ترجیح بدهند. ما منتظر روزی هستیم که اسنپ‌تریپ برای گردشگران یادآور تجربه خوش سفر باشد.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت اسنپ تریپ

مصاحبه تحلیلگر داده تیم مارکتینگ

مصاحبه کننده مسئول تیم دیتا بود. برخوردش فوق العاده خوب بود. چند مسئله مطرح کرد و از من پرسید برای حلش چه ایده ای دارم و چه فاکتورهایی لحاظ میکنم. میخواست توانایی مدل کردن مسئله, تحلیل بیزینس و مهارت های تکنیکی را با هم بررسی کند. چند سوال شخصیتی هم پرسید مثلا توانایی کار در محیط شلوغ و ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

با پوشش خیلی رسمی نروید مخصوصا خانم ها چون متضاد با فرهنگ اونجاست و ممکنه این شبهه را ایجاد کنه که انعطاف ناپذیر و با فرهنگ استارت آپی ناسازگارید.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

آشنایی با تکنیکهای تحلیل داده, توانایی مدل کردن مسائل, آشنایی با مفاهیم بیزینس و مارکتینگ, توانایی کار با تیم

کامل نشون بده ...

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

آدم هایی که به عقاید یکدیگر احترام بگذارند می خواستند.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

انعطاف پذیری, توانایی کار در محیط شلوغ و فلت, مشکل نداشتن با این مسئله که بعضی روزها ممکن است لازم باشد تا دیروقت در شرکت باشید. ساعت کاری منعطف

حقوق پیشنهادی من

۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها

چیزی نگفتند

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست: دوستان و آشنایان

دعوت به مصاحبه: کمتر از 1 هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: یک هفته

مصاحبه کاراموزی مهندسی صنایع

اول مسئول منابع انسانی اومد و یک سری سوال روی برگه که انگلیسی نوشته بودند رو بهم داد که توی نیم ساعت جواب بدم، سوالات محاسباتی و مفهومی بودند، یک برگه اطلاعات شخصی هم پر کردم. بعدش برگه رو برد تصحیح کرد و برگشت. درباره تجربیات قبلی کاری و برنام ام برای چند سال اینده پرسید، مکالمه انگلیسی هم براش مهم بود و ازم سوال پرسید، بعد نفر بعدی از بخش اومد و یه سری سوال تست هوش پرسید و ازم سوال تخمین پرسید و در ادامه یه سری شاخص ازم خواست دربیارم. یه سری توضیحات کلی راجع به کار داده شد. درباره ادامه تحصیل و مهاجرت سوال کردند.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سوالات دقیق تری درباره کاری که قرار هست انجام بده بپرسه که همه چیز واضح باشه براش. مسئول منابع انسانی مسلط به اوضاع نبود بهتر بود شخص دیگه ای برای مصاحبه می اومد و این می تونه حرفه ای نبودن یک شرکت رو نشون بده.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

کار با اعداد براش راحت باشه و مهارت های عمومی مثل افیس و اینجور کارها.

حقوق پیشنهادی شما

چون کاراموزی بود از قبل تعیین شده بود

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: ایمیل

دعوت به مصاحبه: دو هفته تا يک ماه

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: اصلاً مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیر محصول

در ابتدای ورود به فضای شرکت، یکی از پرسنل تیم منابع انسانی با لبخند و برخورد بسیار به‌ یاد موندنی به استقبال من اومد. قبل از اینکه برگه‌ها و فرم‌های نرمال رو برای تکمیل بده، پرسید که اگر چای یا قهوه می‌خوام برام بیاره و بعد فرم‌های مرسوم استخدامی رو بهم داد که در دو یا سه صفحه و به انگلیسی نوشته شده بود. بعد از تکمیل فرم‌ها، فردی که به عنوان مدیر تیم محصول بود با یه لبخند و بسیار پرانرژی اومد و باهم به یکی از اتاق‌های جلسات رفتیم. بعد از کمی گپ زدن به صورت کاملا حرفه‌ای موارد و مسایلی رو مطرح کرد و از من خواست که همونجا بهش فکر کنم و در موردش نظر بدم و راهکارهای خودم رو ارایه کنم. بعد از اتمام این جلسه مصاحبه قرار شد که نتیجه این مصاحبه با باقی مدیران شرکت مطرح بشه و طی یکی دو روز آینده قرار مصاحبه‌های آینده هماهنگ بشه. 
عصر فردای روز مصاحبه اول از شرکت با من تماس گرفته شد و جلسه مصاحبه‌ای به صورت فشرده هماهنگ شد. مصاحبه اول با یکی از اعضای تیم محصول بود که علی‌رغم عنوان سینیور، اونقدر هم نسبت به کار اشراف نداشت. بعد از این مصاحبه چند دقیقه‌ای رو صبر کردم تا مصاحبه نهایی با مدیر عامل برقرار بشه. 
مارک با لبخند از اتاقش بیرون اومد و با خوشرویی تمام و بعد از سلام و علیک دست و پا شکسته‌ای به فارسی، به انگلیسی از من پرسید که با مصاحبه انگلیسی مشکل داری یا نه؟ و پاسخ من نه بود. اما خواستم برای اطمینان خاطر یکی دیگه از بچه‌های شرکت هم حضور داشته باشه به انتخاب مارک. و حسن به عنوان مدیر فنی به جلسه مصاحبه اضافه شد.

کامل نشون بده ...

 
حدود سی و پنج دقیقه درمورد کارهایی که انجام داده بودم و تجربیاتی که داشتم برای مارک صحبت کردم و در این بین حسن و مارک سوالات تخصصی و فنی کاملا برنامه‌ریزی شده‌ای رو از من سوال کردند و بعد از اتمام مصاحبه قرار شد که نتیجه مصاحبه در سریع‌ترین زمان ممکن به من اعلام بشه. 
فردای اون‌روز مدیر اچ‌آر شرکت با من تماس گرفت و بعد از چند دقیقه گپ زدن و پرسیدن چند سوال قرار شد آفر کاری از طریق ایمیل برای من ارسال بشه. 
به فاصله چند دقیقه بعد از قطع مکالمه آفر دریافت شد و طی فرایند یکی دو روز بعد از دریافت آفر شروع به کار رسمی من در اسنپ‌تریپ اتفاق افتاد

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

فضای بسیار خوب و جذابی برای یادگیری وجود داره. کول و راحت برید جلسه مصاحبه. تو قید و بند لباس رسمی نباشید خیلی اما خیلی هم با پوشش خارج از عرف نرید مصاحبه 

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف
دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی شما

۶۰۰۰۰۰۰

حقوق پیشنهادی آن‌ها

۵۵۰۰۰۰۰

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سایت خود شرکت

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند یک هفته

نظرات شما در خصوص شرکت اسنپ تریپ

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

گروه اینترنتی ایرانیان - اسنپ تریپ

مدیرعامل: مارک کلیفت

شماره تماس: ۷۵۱۳۲۰۰۰ (۰۲۱) - ۹۶۶۶۹۰۶۶ (۰۲۱)

نشانی: خیابان ولیعصر، بالاتر از اسفندیار، خیابان سعیدی، نبش کوچه مهرداد، پلاک ۱، طبقه ۳