شرکت اسنپ تریپ | Snapptrip

درباره شرکت اسنپ تریپ

ما چند جوان بودیم که تا فرصتی پیدا می‌کردیم راهی سفر می‌شدیم و انقدر سفر کرده بودیم که ایران را خوب می‌شناختیم و می‌دانستیم دیدنی‌های فراوانش چقدر می‌تواند حال آدم را عوض کند.

از آن طرف آدم‌هایی را می‌دیدیم که ناشناس‌بودن مقاصد باعث می‌شد سفرکردن را به چشم برنامه‌ای دور از دسترس ببینند. ما دلمان می‌خواست تجربه سفرکردن را با دیگران شریک شویم و همین ما را به فکر انداخت کاری کنیم که همه بتوانند متناسب با سلیقه‌شان بهترین مقصد را برای سفرشان انتخاب کنند و به‌سادگی به اقامتگاه‌های آن منطقه دسترسی داشته باشند.

از طرفی اخبار تکنولوژی را دنبال می‌کردیم و از حال‌وهوای استارتاپ‌ها با خبر بودیم. این شد که به عنوان یک استارتاپ کارمان را با سایت «پین‌تاپین» شروع کردیم و این شانس را داشتیم که گروه‌اینترنتی‌ایران، سرمایه‌گذار استارتاپ‌های موفق اسنپ، اسنپ‌فود، بامیلو و اسکانو، از همان روزهای اول ما را هم به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌هایش انتخاب کند.

کامل نشون بده ...

به این ترتیب در سال 94 یکی از خواهرخوانده‌های اسنپ شدیم و تا جایی که می‌توانستیم امکان رزرو آنلاین هتل‌های همه شهرهای ایران را فراهم کردیم. ما از همان زمان در کنار رزرو آنلاین هتل شهرهای مختلف، دیدنی‌هایشان را معرفی می‌کردیم که مسافرها بتوانند برنامه سفرشان را متناسب با علاقه‌مندی‌هایشان برنامه‌ریزی کنند.

در این بین کم‌کم متوجه‌ شدیم که سفر، به سفرهای تفریحی محدود نمی‌شود و شرکت‌ها برای ساماندهی سفرهایشان به امکانات متفاوتی نیاز دارند. به دنبال این احساس نیاز، خدمات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم کردیم و در سایتمان بخشی را به سفرهای کاری اختصاص دادیم.

اما کار همین‌جا تمام نشد، تیم ما هر روز بزرگ‌تر می‌شد و هر روز رویا و هدف‌های جدیدی پیش رویمان قرار می‌گرفت که بزرگ‌ترینشان این بود که بتوانیم تمامی مراحل سفر را تحت‌پوشش قرار دهیم. بعد از دوسال‌ونیم خرید آنلاین بلیط هواپیما را هم به خدماتمان اضافه کردیم و انقدر بزرگ شدیم که توانستیم از نام‌خانوادگی‌مان، اسنپ، استفاده کنیم و اسممان را از پین‌تاپین به اسنپ‌تریپ تغییر دهیم.

حالا اسنپ‌تریپ از آن گروه کوچک چندنفره به گروهی ۱۵۰ نفره تبدیل شده و یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌‌های آنلاین خدمات سفر است.

اما هدف‌های ما برای ارائه خدمات بهتر و بزرگ‌ترشدن هنوز ادامه دارد. قدم بعدی‌مان این است که به‌روزترین مرجع‌ گردشگری ایران باشیم و کیفیت خدمات آنلاینمان آن‌قدر بالا باشد که تمامی گردشگران خدمات آنلاین را به خدمات آفلاین ترجیح بدهند. ما منتظر روزی هستیم که اسنپ‌تریپ برای گردشگران یادآور تجربه خوش سفر باشد.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت اسنپ تریپ

زمستان 98

مصاحبه پشتیبانی مشتری

من از طریق بخش استخدام سایت اسنپ تریپ رزومه خودم را برای شغل پشتیبانی مشتری فرستادم، بعد از 4 روز با من تماس تلفنی گرفتند و برای مصاحبه روز دوشنبه ساعت چهار عصر قرار گذاشتیم، زمانیکه به ساختمان خیابان جردن و طبقه ششم رفتم و به منشی گفتم برای مصاحبه آمده ام، خانمی از کارکنان بخش منابع انسانی آمد و با هم به طبقه سوم رفتیم در آنجا پنج دقیقه منتظر ماندیم تا اطاق مصاحبه خالی شود و مسئول مصاحبه بیاید.

بعد از آمدن مسئول مصاحبه که سوپروایزر بخش B2B شرکت بود به اتاق مصاحبه رفتیم.

ایشان از من خواست خودم را معرفی کنم، سوالات متنوعی پرسید که حدودا یک ربع طول کشید.

سوالاتی مثل آرام کردن مشتری عصبانی، over شدن اتاقهای یک هتل و نحوه مدیریت آن، مجرد یا متاهل بودن، زمان آمادگی برای شروع همکاری، نحو تعامل با همکاران در محیط کار، سن من و...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

به نظر من شرکت بسیارضعیفی است، از لحاظ مدیریتی، کلا در این شرکت ظاهرا همه عاشق جلسه هستند.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

در سایت و توضیحات استخدام نوشته بودند، که پشتبانی مشتری می خواهیم در هنگام مصاحبه گفتند زمانیکه مسافر از طریق سایت اتاق هتل رزرو می کند باید با هتل تماس بگیری و ببینی اتاق خالی دارند یا نه.

خیلی تاکید داشتند بر سرعت بالا و تمرکز

همچنین گفتند که ساعت کاری بصورت شناور می باشد از 8:30 صبح تا 8:30 شب، باید هر روز 9 ساعت کار کنیم، همچنین روزهای پنج شنبه و جمعه هم شیفت کاری داریم.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

واقعا نفهمیدم چه انتظاری دارند.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن:

ساعت کاری منعطف، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

مطرح نشد

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

پرسیدم گفتن HR باید بگوید

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

هنوز جواب ندادن

مرداد 98

مصاحبه تولید محتوا

برخورد افراد اونجا خیلی خوب بود و ابتدا چند دقیقه نشستم تا مسئول مصاحبه بیاد که دو نفر بودن. بعد یه اتاق خیلی شیک بود که یه میز با ۶ تا صندلی با رنگ‌های مختلف اونجا بودن و حس خوبی به آدم می‌داد و محیط کلی شرکت هم همینطور بود. 

ابتدا ازم خواستن تا رزومه کاری خودم رو بگم و کارهایی که انجام دادم و بعدش اونها توضیح راجع به شرایط کاری و اینکه دقیقا باید چیکار کنم دادن و خیلی خوش صحبت بودن. بعد ازم خواستن تا ویژگی‌های خودم و نظرم رو راجع به اون محیط بدم و چون بار اولی بود که مصاحبه شرکت می‌کردم برام سخت بود پاسخ دادن بهش اما خب بنظر زیاد مهم هم نبود پاسخ به اونها!

در مجموع خیلی خوب برخورد کردن.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

از قبل در مورد شرکت و مخصوصا استارتاپ‌ها و چیستی‌شون اطلاعات جمع کنن و آماده باشن تا ویژگی‌های فردی خودشون رو بطور کامل شرح بدن و چند بار با خودشون تمرین کنن

مهارت‌هایی که می‌خواستند

توانایی نوشتن و دادن اطلاعات لازم بدون تعریف و تمجید و تماس گرفتن با هتل‌های مختلف و جمع کردن اطلاعات از اونها.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

توانایی نوشتن و روابط عمومی

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن:

ساعت کاری منعطف، امکان تحصیل در حین کار

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآبند: یک هفته

بهمن 97

مصاحبه سرپرست مرکز تماس (پشتیبانی مشتریان)

مصاحبه من با یک خانم از منابع انسانی بود و همچنین مدیر مستقیم اون پست. سوالات بیشتر در مورد تجربه من از شغلم بود. ظاهرا قصد داشتن از تجربه من توی بهبود فرآیندهاشون استفاده کنند 🙂 احساس کردم اون پوزیشن برای من کوچکه و شاید هم به همین دلیل در مصاحبه پذیرفته نشدم.
فضای کلی مصاحبه به صورتی بود که من متکلم بودم و داشتم زمان رو مدیریت میکردم. عملا داشتم فرآیندهای شرکت خودمون رو براشون میگفتم تا اسفاده کنند!

حقوق پیشنهادی من 

۵.۵ میلیون

حقوق پیشنهادی شرکت

۴ میلیون

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سعی کنید زیاد ار خودتون تعریف نکنید! با توجه به اینکه اسنپ تریپ یه شرکت نو پاست، شاید لازم باشه در نشون دادن توانایی هاتون کمی مدیریت به خرج بدید تا مدیرتون احساس نکنه قراره جای اون رو بگیرید!

 

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

نحوه درخواست: لینکدین

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته نشدم

 

اردیبهشت 97

مصاحبه تحلیلگر داده تیم مارکتینگ

یک مرحله مصاحبه داشتم و با کارشناسان منابع انسانی شرکت صحبت کردم. خیلی برخورد از بالا به پایین داشتند. تجربه قبلی از مصاحبه نداشتند ازم خواستند که فرم استخدامی را تکمیل کنم. سپس شروع به سوالات کلی در مورد روزمه ام کردند اینکه چرا اسنپ تریپ را انتخاب کردم . تجربیات قبلی خود را بگم . اینکه دوست دارم در چه شغلی کارکنم. و اینکه برای مصاحبه تخصصی دعوت به مصاحبه میشم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سابقه کاری بسیار مهم است سعی کنید به خودتون مسلط باشید. و روی تجربیات قبلی خودتون مانور بدید.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مهارت تحلیل مساله، مهارت همکاری تیمی

 

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

حس بد از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست: نمایشگاه کار

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: دو هفته

شهریور 96

مصاحبه کارآموزی فرانت اند

برخورد تیم منابع انسانی شون که دعوتم کردن برای مصاحبه و پر کردن فرم خوب و محترمانه بود.
اما...
مصاحبه کننده اصلی یکی از بچه های تیم فنی شون بود که بدجوری آمادگی مصاحبه نداشت. همش سکوت میکرد یا آسمون و ریسمون می بافت. خیلی هم تحقیرم کرد و متاسف شدم از اینکه رفتم مصاحبه.
بعد از مصاحبه هرچی بهم زنگ زدن و حتی توی تلگرام پیام دادن که بیا مشغول شو، جواب ندادم و نرفتم. چون برخوردشون بد بود.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

الان نمی دونم اوضاع مصاحبه هاشون چطوره. ولی اون زمان به نظرم خیلی غیر حرفه ای بود و اصلا چرا باید کسی که درخواست کارآموزی داده رو توی مصاحبه تحقیر کنید؟

مهارت‌هایی که می‌خواستند

html,css

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

محیط شون خوب و دوستانه بود. روی مسئله خاصی تاکید نداشتن

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان تحصیل در حین کار

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: ایمیل

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآیند: دو هفته

مصاحبه تحلیلگر داده تیم مارکتینگ

مصاحبه کننده مسئول تیم دیتا بود. برخوردش فوق العاده خوب بود. چند مسئله مطرح کرد و از من پرسید برای حلش چه ایده ای دارم و چه فاکتورهایی لحاظ میکنم. میخواست توانایی مدل کردن مسئله, تحلیل بیزینس و مهارت های تکنیکی را با هم بررسی کند. چند سوال شخصیتی هم پرسید مثلا توانایی کار در محیط شلوغ و ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

با پوشش خیلی رسمی نروید مخصوصا خانم ها چون متضاد با فرهنگ اونجاست و ممکنه این شبهه را ایجاد کنه که انعطاف ناپذیر و با فرهنگ استارت آپی ناسازگارید.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

آشنایی با تکنیکهای تحلیل داده, توانایی مدل کردن مسائل, آشنایی با مفاهیم بیزینس و مارکتینگ, توانایی کار با تیم

کامل نشون بده ...

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

آدم هایی که به عقاید یکدیگر احترام بگذارند می خواستند.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

انعطاف پذیری, توانایی کار در محیط شلوغ و فلت, مشکل نداشتن با این مسئله که بعضی روزها ممکن است لازم باشد تا دیروقت در شرکت باشید. ساعت کاری منعطف

حقوق پیشنهادی من

۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها

چیزی نگفتند

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست: دوستان و آشنایان

دعوت به مصاحبه: کمتر از 1 هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: یک هفته

مصاحبه کاراموزی مهندسی صنایع

اول مسئول منابع انسانی اومد و یک سری سوال روی برگه که انگلیسی نوشته بودند رو بهم داد که توی نیم ساعت جواب بدم، سوالات محاسباتی و مفهومی بودند، یک برگه اطلاعات شخصی هم پر کردم. بعدش برگه رو برد تصحیح کرد و برگشت. درباره تجربیات قبلی کاری و برنام ام برای چند سال اینده پرسید، مکالمه انگلیسی هم براش مهم بود و ازم سوال پرسید، بعد نفر بعدی از بخش اومد و یه سری سوال تست هوش پرسید و ازم سوال تخمین پرسید و در ادامه یه سری شاخص ازم خواست دربیارم. یه سری توضیحات کلی راجع به کار داده شد. درباره ادامه تحصیل و مهاجرت سوال کردند.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سوالات دقیق تری درباره کاری که قرار هست انجام بده بپرسه که همه چیز واضح باشه براش. مسئول منابع انسانی مسلط به اوضاع نبود بهتر بود شخص دیگه ای برای مصاحبه می اومد و این می تونه حرفه ای نبودن یک شرکت رو نشون بده.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

کار با اعداد براش راحت باشه و مهارت های عمومی مثل افیس و اینجور کارها.

حقوق پیشنهادی شما

چون کاراموزی بود از قبل تعیین شده بود

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: ایمیل

دعوت به مصاحبه: دو هفته تا يک ماه

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: اصلاً مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیر محصول

در ابتدای ورود به فضای شرکت، یکی از پرسنل تیم منابع انسانی با لبخند و برخورد بسیار به‌ یاد موندنی به استقبال من اومد. قبل از اینکه برگه‌ها و فرم‌های نرمال رو برای تکمیل بده، پرسید که اگر چای یا قهوه می‌خوام برام بیاره و بعد فرم‌های مرسوم استخدامی رو بهم داد که در دو یا سه صفحه و به انگلیسی نوشته شده بود. بعد از تکمیل فرم‌ها، فردی که به عنوان مدیر تیم محصول بود با یه لبخند و بسیار پرانرژی اومد و باهم به یکی از اتاق‌های جلسات رفتیم. بعد از کمی گپ زدن به صورت کاملا حرفه‌ای موارد و مسایلی رو مطرح کرد و از من خواست که همونجا بهش فکر کنم و در موردش نظر بدم و راهکارهای خودم رو ارایه کنم. بعد از اتمام این جلسه مصاحبه قرار شد که نتیجه این مصاحبه با باقی مدیران شرکت مطرح بشه و طی یکی دو روز آینده قرار مصاحبه‌های آینده هماهنگ بشه. 
عصر فردای روز مصاحبه اول از شرکت با من تماس گرفته شد و جلسه مصاحبه‌ای به صورت فشرده هماهنگ شد. مصاحبه اول با یکی از اعضای تیم محصول بود که علی‌رغم عنوان سینیور، اونقدر هم نسبت به کار اشراف نداشت. بعد از این مصاحبه چند دقیقه‌ای رو صبر کردم تا مصاحبه نهایی با مدیر عامل برقرار بشه. 
مارک با لبخند از اتاقش بیرون اومد و با خوشرویی تمام و بعد از سلام و علیک دست و پا شکسته‌ای به فارسی، به انگلیسی از من پرسید که با مصاحبه انگلیسی مشکل داری یا نه؟ و پاسخ من نه بود. اما خواستم برای اطمینان خاطر یکی دیگه از بچه‌های شرکت هم حضور داشته باشه به انتخاب مارک. و حسن به عنوان مدیر فنی به جلسه مصاحبه اضافه شد.

کامل نشون بده ...

 
حدود سی و پنج دقیقه درمورد کارهایی که انجام داده بودم و تجربیاتی که داشتم برای مارک صحبت کردم و در این بین حسن و مارک سوالات تخصصی و فنی کاملا برنامه‌ریزی شده‌ای رو از من سوال کردند و بعد از اتمام مصاحبه قرار شد که نتیجه مصاحبه در سریع‌ترین زمان ممکن به من اعلام بشه. 
فردای اون‌روز مدیر اچ‌آر شرکت با من تماس گرفت و بعد از چند دقیقه گپ زدن و پرسیدن چند سوال قرار شد آفر کاری از طریق ایمیل برای من ارسال بشه. 
به فاصله چند دقیقه بعد از قطع مکالمه آفر دریافت شد و طی فرایند یکی دو روز بعد از دریافت آفر شروع به کار رسمی من در اسنپ‌تریپ اتفاق افتاد

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

فضای بسیار خوب و جذابی برای یادگیری وجود داره. کول و راحت برید جلسه مصاحبه. تو قید و بند لباس رسمی نباشید خیلی اما خیلی هم با پوشش خارج از عرف نرید مصاحبه 

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف
دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی شما

۶۰۰۰۰۰۰

حقوق پیشنهادی آن‌ها

۵۵۰۰۰۰۰

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سایت خود شرکت

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند یک هفته

شهریور ۹۷

مصاحبه متخصص شبکه‌های اجتماعی Social Media Specialist

وارد شرکت که شدم در نگهبانی لابی حدود ۱۵ دقیقه معطل شدم تا هماهنگ کنند که بتونم وارد بشم. وارد شرکت که شدم یک خانم از واحد منابع انسانی از من استقبال کردند و از من خواستند یک فرم پر کنم.
مصاحبه من با مدیر بازاریابی شرکت بود که فرد بسیار خوش برخورد و مودبی بودند.
اول از من راجع به تجارب کاری گذشته پرسیدند، بعد یک مقدار سوالات تخصصی تر پرسیدند راجع به شبکه های اجتماعی و کلا دیجیتال مارکتینگ.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

به نظرم قبل از رفتن به مصاحبه حتما شبکه های اجتماعی و کلا وبسایت شرکت و همچنین رقبا رو بررسی کنید و راجع بهش ایده داشته باشید. چون از من خواستند که نظرم رو راجع به فعالیت های فعلی بگم و اگر با ماشین میرین حتما حتما ۱ ساعت زودتر حضور داشته باشید چون جای پارک در اون منطقه پیدا نمیشه.

کامل نشون بده ...

 

مهارت‌هایی که می‌خواستند

توانایی کار کردن با ابزارهای شبکه های اجتماعی براشون مهم بود.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

راجع به خلاقیت و ایده پردازی از من سوال کردند. محیط شرکت هم خیلی جوان بود سعی کنید لباس های خیلی رسمی نپوشید که موجب سوتعبیر نشه.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف
بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار

حقوق پیشنهادی من

۳۰۰۰۰۰۰

حقوق پیشنهادی آن‌ها

صبحت نکردیم

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه یک هفته یا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند سه هفته

نظرات شما در خصوص شرکت اسنپ تریپ

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

گروه اینترنتی ایرانیان - اسنپ تریپ

مدیرعامل: مارک کلیفت

شماره تماس: ۷۵۱۳۲۰۰۰ (۰۲۱) - ۹۶۶۶۹۰۶۶ (۰۲۱)

نشانی: خیابان ولیعصر، بالاتر از اسفندیار، خیابان سعیدی، نبش کوچه مهرداد، پلاک ۱، طبقه ۳