شرکت سولیکو | Solico Group

درباره شرکت سولیکو

گروه سولیکو به عنوان یک شرکت بین‌المللی که در حوزه صنایع فعالیت می‌کند، سبد کاملی از محصولات مختلفی همچون محصولات لبنی،‌بستنی، غذای آماده، نوشیدنی و اسنک‌ دارد که می‌تواند نیاز همه افراد مختلف را از صبحانه تا شام مرتفع سازد. گروه سولیکو با داشتن نمایندگی و دفاتر رسمی در بیش از ۱۰ کشور جهان به فعالیت مشغول است و تلاش می‌کند تا این فعالیت‌ها با کیفیت بالاتر و کمیتی بیشتر توسعه پیدا کند.

بهبود چرخه سلامت با استفاده از چرخه‌ای سالم و کامل از محصولات مختلف لبنی، گوشتی، بستنی و نوشیدنی از سال‌های دور همواره یکی از دغدغه‌های اصلی در ایران بوده است. گروه سولیکو به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین تولیدکننده‌هایی محصولات غذایی مختلف، سعی کرده تا با پیمودن راه پرپیچ‌وخم ایجاد و بهبود این چرخه، بهترین محصولات سبد غذایی روزانه هم‌وطنان را ارائه کند. این مجموعه امروز با مدیریت جناب آقای غلامعلی سلیمانی، بنیان‌گذار و مالک این گروه به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان زنجیره غذایی تبدیل‌شده است.

غلامعلی سلیمانی بنیان‌گذار، مالک و مدیر این گروه، فعالیت خود را از سال ۱۳۵۲ در ابعادی کوچک و محدود آغاز کرده و به‌مرور این فعالیت‌ها را با ایجاد شرکت‌های مختلف، توسعه داده است تا گروه سولیکو در شکل کنونی آن به وجود بیاید. او فارغ‌التحصیل رشته ریاضی از دانشگاه شهید بهشتی است که پس از فراز و نشیب‌های اولیه کاری در نیمه اول دهه ۱۳۵۰، در سال ۱۳۵۶ فعالیت خود را در حوزه پخش محصولات گوشتی آغاز نمود. در مواقع می‌توان از این مرحله به‌عنوان اولین مرحله شکل‌گیری فعالیت گروه سولیکو نام برد.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت سولیکو

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت سولیکو

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت گروه صنایع غذایی سولیکو

مدیرعامل: غلامعلی سلیمانی

شماره تماس: 66454511 (۰۲۱)

 آدرس: تهران، خیابان آذربایجان شرقی، پلاک 103