شرکت طبیعت سبز میهن

www.tabiat-product.com

درباره شرکت طبیعت سبز میهن

شرکت طبیعت سبز پارس کهن با هدف تأمین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را به پشتوانه‌ی چندین دهه حضور موفق مجموعه‌ی بستنی و لبنیات میهن، آغاز کرده است. مجموعه طبیعت توانسته است به واسطه کیفیت خوب محصولات، خدمات مناسب، صداقت و پشتوانه قوی مجموعه و از طرف دیگر لطف و اعتماد مشتریان گرانقدر و الطاف خداوند منان، رشد سریع و پیوسته ای را تجربه نماید، به نحوی که در مدتی کوتاه تبدیل به یکی از بازیگران اصلی بازار برنج و روغن گشته و توانسته است محصولاتی متنوع و با کیفیت دیگری نظیر چای، رب گوجه فرنگی و تن ماهی را به بازار عرضه نماید.

مدیر عامل: محمد مختاریانی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: شهرزیبا، میدان کودک، خیابان اردوشاهی، نبش کوچه معین، پلاک ۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت طبیعت سبز میهن کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس کارگزینی | آبان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

ابتدا با یک شخص بسیار جدی وعبوس مواجه شدم.پوزیشن درخواستی اشان کارگزینی بود اما سوالات منابع انسانی پرسیدند.خیلی جالب بود!!
شخص مصاحبه کننده اصلا به بحث وارد نبود .اصلا تجربهخوبی نداشتم .کاش نمیرفتم .اصلا معلوم نشد چرا باداشتن رزومه خیل یقوی که داشتم من را رد کردند.
مدیر منابعانسانیشون بمن گفت ماسکت رو در بیار ببینمت…!
شاید ظاهر براشون ملاک بود

مهارت‌هایی که نیاز دارند

چیزی نگفتند .فقط من صحبت کردم

حقوق پیشنهادی من: ۵.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نگفتند

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA