شرکت تاک تل | Talktel

درباره شرکت تاک تل

موسسه توسعه ارتباطات کلان با نام تجاری (تاک تل)، یکی از موسسات فرهنگی برتر کشور در حوزه دیجیتال و آی تی می باشد. تاک تل به عنوان شریک تجاری اپراتورهای تلفن همراه بطور رسمی با مجوز مرکز توسعه فناوری و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است و عمده فعالیت این مجموعه تولید و ارائه نرم افزارهای تعاملی بر بستر خدمات ارزش افزوده پیامکی برای سازمان ها، وزارتخانه ها و ادارات دولتی می باشد. همچنین در زمینه ارائه کمپین های تبلیغاتی، این موسسه مفتخر به برگزاری و اجرای کمپین های تبلیغاتی پیامکی متعددی برای برنامه های تلویزیونی، فیلم های سینمایی، نشریات، مطبوعات و خبرگزاری ها شده است. تاک تل با استفاده از توان نیروهای متخصص و زبده خود متشکل از اعضای برتر المپیادهای جهانی و اساتید دانشگاه ها، موفق به ابداع نرم افزارها و سامانه های پیامکی درآمدزا برای سازمانها و ارگان ها شده است. 

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت تاک تل

مصاحبه توسعه دهنده php

ابتدا فرمی که داده شد رو پر کردم. بسیار سوال‌های شخصی و جزئی داشت که صرفا درحدی که برای یک مصاحبه لازم هست رو پر کردم. دو نفر دیگه هم جز من برای مصاحبه آمده بودند، به هر سه ما ساعت ۴ گفته شده بود. بعد از فرم، خانم منشی رسما دنبال کسی می گشت که بیاد و مصاحبه رو انجام بده. نهایتا یکی از برنامه نویس‌ها آمد و فرم را گرفت و بعد تازه رفت و رزومه من را برای اولین بار مشاهده کرد. بعد از چند دقیقه به اتاق دعوت شدم برای مصاحبه. برنامه نویسی که باهام مصاحبه می‌کرد به وضوح چه از لحاظ سنی و خصوصا تجربه کاری از من کم تجربه‌تر بود و در تمام مدت مصاحبه این اصل پیدا بود. نکته عجیب این بود در مصاحبه در اتاقی کوچک انجام شد که همزمان دو برنامه نویس در حال کد زدن و یک مصاحبه دیگر در فاصله دو قدمی در حال جریان بود! مصاحبه در اون سر و صدا بدون چالش خاصی انجام شد و بعد مدیرعامل مجموعه برای صحبت آمدند. ایشان هم در پیدا کردن اتاق خالی و مناسب موفق نبودند و باقی صحبت‌ها در صندلی‌های مراجعین که روبروی منشی قرار داده شده بود انجام شد!
روش کار مطابق قانون وزارت کار بود، پنجشنبه ها تعطیل و روزهای هفته ۹ ساعت. بیمه تکمیلی نداشتند و بیمه هم کف حقوق رد می‌شد. شرکت پروژه‌های زیادی داشت و هر پروژه تیم خودش و تکنولوژی خودش رو داشت. کل مجموعه یک مدیر فنی نداشت که این تیم ها رو هماهنگ کنه، گفتند احساس نیاز نکردیم.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه
محیط شلوغ و بی‌نظمی هست. صرفا برای کسانی که کمتر از ۳ سال تجربه کاری دارند و برای افزایش تجربه به نظرم مناسب هست. شرکت با بیش از ۳۰ برنامه نویس یک مدیر فنی نداشت که مشی کلی رو لااقل تعیین کنه!

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی 

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته 

برخورد مصاحبه کننده عادی بود 

سابقه کار مهم بود

 

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت تاک تل

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

موسسه توسعه ارتباطات کلان

مدیرعامل: --

شماره تماس: ۲۲۷۹۰۷۶۶ (۰۲۱)

آدرس: تهران، چهار راه پاسداران، خیابان کلاهدوز (دولت)، پلاک 138، واحد 12