موسسه توسعه ارتباطات کلان (تاک تل)

www.talktell.ir

درباره تاک تل

موسسه توسعه ارتباطات کلان با نام تجاری (تاک تل)، یکی از موسسات فرهنگی برتر کشور در حوزه دیجیتال و آی تی می باشد. تاک تل به عنوان شریک تجاری اپراتورهای تلفن همراه بطور رسمی با مجوز مرکز توسعه فناوری و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است و عمده فعالیت این مجموعه تولید و ارائه نرم افزارهای تعاملی بر بستر خدمات ارزش افزوده پیامکی برای سازمان ها، وزارتخانه ها و ادارات دولتی می باشد. همچنین در زمینه ارائه کمپین های تبلیغاتی، این موسسه مفتخر به برگزاری و اجرای کمپین های تبلیغاتی پیامکی متعددی برای برنامه های تلویزیونی، فیلم های سینمایی، نشریات، مطبوعات و خبرگزاری ها شده است. تاک تل با استفاده از توان نیروهای متخصص و زبده خود متشکل از اعضای برتر المپیادهای جهانی و اساتید دانشگاه ها، موفق به ابداع نرم افزارها و سامانه های پیامکی درآمدزا برای سازمانها و ارگان ها شده است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، چهار راه پاسداران، خیابان کلاهدوز (دولت)، پلاک ۱۳۸، واحد ۱۲

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت تاک تل کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه توسعه دهنده PHP | پاییز ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

ابتدا فرمی که داده شد رو پر کردم. بسیار سوال های شخصی و جزئی داشت که صرفا درحدی که برای یک مصاحبه لازم هست رو پر کردم. دو نفر دیگه هم جز من برای مصاحبه آمده بودند، به هر سه ما ساعت ۴ گفته شده بود. بعد از فرم، خانم منشی رسما دنبال کسی می گشت که بیاد و مصاحبه رو انجام بده. نهایتا یکی از برنامه نویس ها آمد و فرم را گرفت و بعد تازه رفت و رزومه من را برای اولین بار مشاهده کرد. بعد از چند دقیقه به اتاق دعوت شدم برای مصاحبه. برنامه نویسی که باهام مصاحبه میکرد به وضوع چه از لحاظ سنی و خصوصا تجربه کاری از من کم تجربه تر بود و در تمام مدت مصاحبه این اصل پیدا بود. نکته عجیب این بود در مصاحبه در اتاقی کوچک انجام شد که همزمان دو برنامه نویس در حال کد زدن، و یک مصاحبه دیگر در فاصله دو قدمی در حال جریان بود! مصاحبه در اون سر و صدا بدون چالش خاصی انجام شد و بعد مدیرعامل مجموعه برای صحبت آمدند. ایشان هم در پیدا کردن اتاق خالی و مناسب موفق نبودند و باقی صحبت ها در صندلی های مراجعین که روبروی منشی قرار داده شده بود انجام شد!
روش کار مطابق قانون وزارت کار بود، پنجشنبه ها تعطیل و روزهای هفته ۹ ساعت. بیمه تکمیلی نداشتند و بیمه هم کف حقوق رد میشد. شرکت پروژه های زیادی داشت و هر پروژه تیم خودش و تکنولوژی خودش رو داشت. کل مجموعه یک مدیر فنی نداشت که این تیم ها رو هماهنگ کنه، گفتند احساس نیاز نکردیم.
محیط شلوغ و بی نظمی هست. صرفا برای کسانی که کمتر از ۳ سال تجربه کاری دارند و برای افزایش تجربه بنظرم مناسب هست. شرکت با بیش از ۳۰ برنامه نویس یک مدیر فنی نداشت که مشی کلی رو لااقل تعیین کنه!

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA