خدمات ماشینی تامین

شرکت خدمات ماشینی تامین

درباره شرکت خدمات ماشینی تامین

شرکت تامین از هولدینگ های سازمان تامین اجتماعی می باشد.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه خدمات ماشینی تامین

پاییز 98

مصاحبه کارشناس جاوا

اولش مصاحبه با مدیر واحد ساخت نرم افزار بود که سوالای تخصصی در حد متوسط پرسیدن. مرحله بعد مصاحبه منابع انسانی و تست هوش و زبان انگلیسی بود. تست هوش نسبتا سخت بود. بعدشم صحبت درباره حقوق و مسائل مالی. به نظرم خیلی حق به جانب بودن و در مورد شرکتشون یه خورده مبالغه آمیز حرف میزدن. مثلا میگفتن ما کل شعبه های تامین اجتماعی رو پشتیبانی میکنیم و از این لحاظ واقعا حوزه کاری گسترده ای داریم. در صورتی که بعدا فهمیدم که کارشون به شدت روتین و یکنواخته. بیشتر سعی میکردن که چالش فنی توی مصاحبه نداشته باشن و مطمئن بشن که میتونن باهات کار کنن.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

قبول شدن توی مصاحبه شرکت تامین اصلا کار سختی نیست. درباره حقوق و مزایا یه چارچوب معینی دارن که واسه همه اعمال میشه و تفاوت زیادی بین کسایی که اونجا کار میکنن نیست. خونسرد باشین و با اعتماد به نفس.
دلیل اینکه من رد کردم: کارشون به شدت روتین و یکنواخت بود هیچ چالش فنی قابل ملاحظه ای نداشتن. علاوه بر اون در مورد حقوق آیتم های زیادی داشتن که روی هیچ کدومشون نمیشد به اون صورت حساب کرد. به صورت کاملا سلیقه ای کارانه و پاداش میدادن. اینا رو یکی از کسایی که اونجا کار میکنه بهم گفت. علاوه بر همه اینا به خاطر دیدی که به منابع انسانیشون و کار داشتن ریزش نیروهاشونم زیاد بود و هر ماه عده زیادی از اونجا میرفتن. به نظرم شرکت بی نظمی بودن. هم به خاطر مسائل مالی که حقوق رو به آیتم های زیادی تقسیم کرده بودن و غیر از حقوق پایه در مورد بقیه موارد مثل کارانه و پاداش به شدت سلیقه ای عمل میکردن و هم به خاطر ریزش نیروهاشون که اونم زیاد بود.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مهارت حل مسئله و دید الگوریتمی. جاوا براشون خیلی مهم بود. تقریبا تمام اپلیکیشناشون جاوایی بودن.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، ناهار رایگان

حقوق پیشنهادی آن‌ها

1.6 میلیون تومان

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال

نحوه درخواست: سایر

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار اصلاً مهم نبود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآیند یک ماه

بهار 97

مصاحبه کارشناس زیرساخت

اولش مصاحبه فنی بود که با مدیر زیرساخت انجام میشد. سوالایی که پرسیدن درباره سیستم عامل، vmware، سیسکو، storage که البته خیلی هم سخت نبودن. مرحله بعد تست هوش و روانشناسی و زبان بود سوالای زبان و تست هوش سخت بودن. مرحله بعد مصاحبه با مدیر منابع انسانی آقای حسن زاده که بیشتر درباره حقوق و دستمزد و آیتم هایی که شرکت پرداخت میکرد بود مثل کارانه و کمک های غیرنقدی

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

از لحاظ مدیریت منابع انسانی واقعا ضعیف بودن. توی خود واحد زیرساخت چند دستگی خیلی بدی بین نیروهاشون بود جوری که همش دنبال این بودن که از هم آتو بگیرن، جبرچینی کنن و درگیر بشن و متاسفانه اصلا براشون مهم نبود این مسئله. خود مدیر واحد زیرساخت درباره نیروهاش ایده جالبی نداشت و اعتقادش بر این بود که نیرو نباید بهش بها داده بشه و همیشه باید کارش رو زیر سوال ببری حتی اگر خوب باشه و همیشه باید منت سرش بزاری. در مورد کار اگر پیشنهادی داشتی به هیچ وجه نباید مطرح میکردی اون رو به خاطر اینکه اولا امکان نداشت که پذیرفته بشه و ثانیا پیشرفت کردن نیروهاشون رو یه تهدید میدیدن. دوست داشتن نیرویی که استخدام میکنن بمونه و باهاشون در دراز مدت همکاری کنه منتها به این صورت که جلوی پیشرفتش رو بگیرن و اون رو ضعیف نگه دارن. کارشون از لحاظ فنی به شدت یکنواخت و روتین بود و به ندرت اتفاق می افتاد که توی روش انجام دادن کاراشون تغییری بدن. بعد از دو سال کار کردن توی این شرکت فقط به خاطر این مسائل قطع همکاری کردم و توصیه من اینه که اگر سابقه کار زیر یک سال دارین یا تازه میخواین شروع کنین اینجا رو قبول کنین و البته بازم اولویت آخرتون باشه. نکته جالب اینه که این شرکت علیرغم ادعایی که داره به شدت از نیروی تازه کار استقبال میکنه البته به خاطر اینکه فقط پرداختی کمتری بهش بدن.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

توقع داشتن هر جوری که هست با شرایط کار کنار بیای

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، ناهار رایگان

 

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند دو ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

شرکت خدمات ماشینی تامین

مدیرعامل: --

تلفن تماس: -

وب‌سایت: taminn.org

آدرس شرکت تامین: خیابان آزادی، خیابان خوش شمالی، کوچه شهید زارعی راستگو، پلاک 6