شرکت تپسی | Tap30

شرکت تپسی

درباره شرکت تپسی

تپسی یک سامانه هوشمند درخواست تاکسی است که فعالیت خود را از خرداد ماه 1395 آغاز کرده و در حال حاضر در اکثر شهرهای بزرگ کشور حضور دارد. اپلیکیشن تپ‌سی پلی است میان مسافر و سفیر (راننده) که با حذف واسطه‌های سنتی هزینه‌ سفرهای درون شهری را به طرز چشم‌گیری کاهش می دهد. این اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی‌های هوشمند بوده و در صورت نیاز، سازمان‌ها نیز می توانند از پنل سازمانی تپ‌سی که سازگار با محیط وب است استفاده نمایند. تپسی نام تجاری شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس است. مؤسسان این شرکت سه دانش‌آموخته بهترین مراکز علمی ایران، اروپا و آمریکا هستند که طراحی نرم‌افزار تپ‌سی را به کمک گروهی از کارشناسان ایرانی به انجام رسانده‌اند. مدیریت و سرمایه‌گذاری تپسی کاملاً ایرانی است.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت تپسی

پاییز 98

مصاحبه کارشناس ارشد توسعه

مرحله اول با مدیر توسعه منابع انسانی بود که خیلی خوب بود، مرحله بعد با مدیر منابع انسانی بود که تمایل داشت بیشتر قدرت تحلیل را بسنجند اما از نظر من سوالات تحلیلی نبود ظاهرا در حین مصاحبه از بک نرم افزاری مثل وورکبل داشتند استفاده می کردند و‌بعد از من پرسیدند تیپ ام بی تی آی شما چیست ؟ که این را باید تستی که از طرف سازمان ارائه میشه بسنجه! البته من نوع تیپ را بهشون گفتم. کلا مصاحبه طولانی بود و بین حرف ها خیلی فاصله بود چون ایشون تایپ میکردن اطلاعات را و ارتباط چشمی خیلی کم برقرار می کردند. گفتند نتیجه را چه مثبت و چه منفی حتما اعلام می کنند الان دو ماه گذشته و من جای دیگه مشغول به کار هستم و هنوز هیچی اعلام نشده.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه

از دور سازمان جالبی است اما از نزدیک متوجه بی نظمی و نبود خیلی چیزها در فرآیند های حاکم میشوید.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

هیچ چیز مشخصی نبود.

حقوق پیشنهادی من

۶ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

نگفتند

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه: بيشتر از يک ماه

برخورد مصاحبه کننده: عادی بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند یک ماه

پاییز 98

مصاحبه مدیریت شبکه‌های اجتماعی (Social Marketing Manager - Driver Side)

من چهار بار برای مصاحبه رفتم که سری ماقبل آخر با مدیر عملیات شرکت (نفر دوم) شرکت بود و مراحل پیشتر مصاحبه توسط مدیران میان رده برگزار شده بود و تا اینجا همه چیز عالی و فضای مصاحبه خیلی دوستانه و با احترام بود.

اما آخرین مصاحبه با عزیزی بود که متاسفانه اومده بودند که ایراد بگیرند و از ثانیه اول مکالمه مشخص بود در نهایت چه خروجی از روند مصاحبه خواهند داشت.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه

خودتون باشید و از تجربیاتتون بگیدو خودتون رو آماده کنید که بعضی مصاحبه ها چالشی میشه

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مهارتهای مربوط به پوزیشن مورد بحث که منافاتی با تجربیات و سوابق من نداشت

حقوق پیشنهادی من

۸ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

مشکلی نداشتند

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست سایر

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند دوماه

پاییز 98

مصاحبه backend developer

مرحله اول یه سری سوالات کلی و دو تا سوال ساده الگوریتمی پرسیدن. مصاحبه کننده یه سری نکات رو یادداشت می کرد که من می تونستم ببینم چی می نویسه و این حس جالبی نداشت. از پذیرایی در حد یه لیوان آب هم هیچ خبری نبود.

اینجا گفتن نتیجه رو حداکثر یه هفته دیگه بهت خبر میدیم و البته ۱۰ روز طول کشید یک هفته‌شون.

مصاحبه دوم دیزاین بود و یه مساله کلی مطرح کرد و پرسید که دیزاین ها رو چطوری می چینی. توی این مصاحبه هم که بیش از یک ساعت طول کشید یک لیوان آب توی اتاق پیدا نمی شد.

بعد اینجا گفتن حداکثر یه هفته دیگه بهت خبر میدیم. که البته بعد دو هفته خبر دادن.

توی مصاحبه سوم بیشتر از این صحبت شد که چرا فکر می کنی تپسی ممکنه به دردت بخوره و از تجربه ها و اینا پرسیدن و این که چه زمانی می تونی حضور داشته باشی. حتی مصاحبه کننده به من گفت که بهت توصیه می کنم زودتر بیای. و گفت که نتیجه رو «حتما» اول هفته بعد بهت میگم.

الان چند ماه گذشته و هنوز نتیجه رو نگفتن 🙂

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه

به نظرم بهتره با افرادی که اینقدر بدقول هستن(کافیه توی همین تجربه ها ببینید چند نفر رو مثل من سرکار گذاشتن) همکاری نکنید.

تپ‌سی به شدت از مشکل مدیریت منابع انسانی رنج می بره. دلیلش هم مشخصه چون هنوز نتونسته برای خودش شخصیت قائل باشه. فقط تونسته خودش رو به عنوان رقیب اصلی شرکت دیگه مطرح کنه.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

میکروسرویس، الگوریتم

حس بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست ساير

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند: بيشتر از شش ماه

پاییز 98

مصاحبه پشتیبانی مرکز تماس call center

بعد از اتمام مصاحبه دوم متوجه شدم مصاحبه سه مرحله دار. مرحه اول کاملا اماده بودم و بعد از رائه رزومه به مرکز مراجعه کردم . مصاحبه اول توسط یکی از مدیران منابع انسانی انجام شد. که کاملا تایم کاری رو توضیح دادن و درباره کارم توی این سه سال توضیح دادم . طبق اگهی سایت jabinja و سایت خود شرکت ساعات کاری بین 2تا22.4تا24وو4 شیفت عصر بود .که من باتوجه به همون زمان رزومه ارسال کرده بودم .ولی اون زمانی که من فراخونده شدم به سازمان گفتن ساعت کاری ( زمان خالی برای پست مرکز تماس فعلا شیفت 1تا21) و با توضیحات مسئول منابع انسانی کسانی مه ساعت 22 به بعد از شرکت خارج میشن هزینه ایاب و ذهاب دارن. و ایشون تاکید کردن که تا هر زمان بخوایم میتونیم اصافه کار داشته باشیم که از این حق بهره ببریم .همون روز به من گفتن فردا 10 صبح بیام برای مصاحبه دوم .دوتا خانم که مسئول و سوپروایزر بخش call center بودن. که دوباره روند دیروز تکرار شد . و وقتی ازشون پرسیدم درباره اضافه کار گفتن که به شما تعلق نمیگیره و هر زمان بخوایم اضافه کاری به شما محول میشه پس از حق ایاب و ذهاب برخوردار نخواهید بود ..من به حالت تعجب گفتم که دیروز خانمی که مصاحبه میکردن تاکید داشتن که میشه اضافه کار داشت که گفتن ما به امور بخش خودمون بیشتر مسلط هستیم ..پخش منابع انسانی ریز ماجرا رو نمیدونن. نتیجه بعد از رفت و امد این شد که بعد از صحبت با مسئوا منابع انسانی بعد از اینکه از پیش اون خانم ها برگشتن گفتن که رفتار شما بد بوده و ردتون کذدن. در صوذتی که من گفتم میت.ونم باهاشون صحبت کنم و بگم رفتار من اصلا این طوری نبود .گفتن جلسه دارن و شما اولین نفر هستین که میگین تیم مصاحبه کننده چنین و چنان... در نهایت شرکتی با دیسیپلین خوب بود که متاسفانه در انتخاب بعضی از مصاحبه کننده ها اشتباه کردن .

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه

شغل موردد نظرتون حتتما مطالعه کنید. تمام بند ها و قسمت هاش.. و اگر میتونید در حین مصاحبه (در صورت امکان)کاملا انعطاف پذیر باشین چون ممکن گفته اشون طی چندین مصاحبه تغییر کنه..موفق باشین .

مهارت‌هایی که می‌خواستند

روابط عمومی بالا و متقاعد سازی مشتری

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی

حقوق پیشنهادی من

وزارت کار

حقوق پیشنهادی آن‌ها

یک میلیون وهشتصد

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار  کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

پاییز 98

مصاحبه پشتیبانی مرکز تماس

روز مصاحبه حدود سه ساعت کلی ادم رو منتظر نگه داشتن بعد از مصاحبه اول زنگ زدن برای مصاحبه دوم رفتم و همون سوالات تکراری پرسیدن !!!!! و گفتن زنگ میزنن و در مصاحبه سوم کلا همه حرفایی که تو مصاحبه اول زدن رو نقض کردن و بعد اینکه سه روز وقتمو گرفته بودن یه شغل جدید و با شرایط داغون بهم معرفی کردن و تازه گفتن که برای مصاحبه چهارم زنگ میزنن !!!!! والا وزارت دفاع انقد مصاحبه نداره ، من رد کردم و بهشون گفتم که کارشون دور از انسانیته بهتر بود این شغل مسخره رو از اول میگفتن که من وقتمو حروم نکنم واقعا افتضاح بود

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه

جلسه اول کاملا معیارها و شغلتون رو با فرد مصاحبه گر فیکس کنین وگرنه یک هفته پاستون میدن بهم و در اخر بی نتیجه میمونید

حقوق پیشنهادی من

2.3 میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها

وزارت کار

حس بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه دو هفته تا يک ماه

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

سابقه کار  مهم بود

 

تابستان 98

مصاحبه توسعه دهنده بک اند در تپسی

مصاحبه ظاهرا سه مرحله داشت ولی من از مرحله ۱ جلوتر نرفتم، مصاحبه هم یه سوال الگوریتمی دادن و از شما میخواستن که راه حل بدید، سوال انصافا سخت بود و از کسی که توی فضای حل مسئله‌های ACM نبوده باشه، انتظار نمیره بتونه حلش کنه ولی من باز با کمک مصاحبه کننده قدم به قدم سوالو رو حل کردم که از دید خودم خیلی خوب بود عملکردم : ) . این مرحله یک ساعتو نیم طول کشید که اوایل گپ و گفت در مورد رزومم و کارایی که کردم، توضیحاتی در مورد تپ سی داده شد و بحثای این چنینی، در مورد حقوق و اینا هم صحبت شد. قرار شد که تا دو سه روز آینده بهم خبر بدن که الان مدت بسیار زیادی گذشته و هنوز منو با خبر نکردن : ))

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه

اگر تجربه توی سیستم‌های با لود بالا و بیزنس‌های B2C ندارید، ممکنه با مطرح کردن یه سوال الگوریتمی سریع شما رو رد کنن که در مورد من این اتفاق افتاد. کل پلتفرمشون node.js هست که طبیعتا اگر کسی توی این پلتفرم و یا پلتفرمی شبیهش کار نکرده باشه، خیلی شانسی ندارید.

 

چه تسهیلاتی بهت پیشنهاد دادند؟

ساعت کاری منعطف

حقوق پیشنهادی آن‌ها

7.5 میلیون تومان

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار  مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآيند دو هفته

مرداد 98

مصاحبه کارشناس فروش

اصلا سوال پرسیده نشد فقط معرفی نفر توسط خودش. اون هم توی کلی سرو صدای کارمندان بخش رانندگان. از نفرات توی مصاحبه دسته جمعی به صورت تک به تک خواسته شد خودشون رو معرفی کنند و از سوابق کارشون بگن. در صورتی این سوابق توی رزومه ها بود ولی به هیچ وجه مورد توجه نبود روند جلسه کسل کننده. خسته کننده توی اوج گرما بدون سیستم سرمایش و بدون جای نشستن مناسب و به اندازه توی لابی شرکت. از اینکه مصاحبه دسته جمعی باشه غافلگیر شدم

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه

برای این شغل به کسی که با تجربه باشه پیشنهاد نمیدم برای کسانی که میخوان کاری رو توی بُعد فروش توی یه جای مناسب شروع کنند خوبه. اینکه بدون توجه به تجربه و سوابق کاری به کسی پیشنهاد همچین کاری (بازاریابی توی خیابون) رو بدن خوب نیست. فارغ از این معطلی حدود یکساعته و همچنین مصاحبه دسته جمعی که اصلا هیچ جا اتفاق نمیوفته توی اینجا اتفاق افتاد.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

هیچی

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

هیچی

چه تسهیلاتی بهت پیشنهاد دادند؟

ناهار رایگان

حقوق پیشنهادی من

3.5 میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها

2.3 میلیون تومان

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک‌هفته

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

سابقه کار  اصلا مهم نبود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآيند یک هفته

بهار 98

مصاحبه برنامه نویس اندروید

وقتی رسیدم شرکت نزدیک 10 دقیقه ای منتظر بودم تا یه آقایی که گویا برنامه نویس ارشد اندروید بودن اومدن و منو هدایت کردن به یه اتاق شیشه ای. اول از خودش گفت که کی هست و ... . فقط من یکم تعجب کردم چون گفت 2 سال سابقه اندروید داره و هد اندروید تپ سی شده.

شروع کرد از روی رزمه من خوندن و یه سری سوال در مورد رزومه من پرسید و من بهش جواب دادم. که هیچ کدوم از سوال ها مربوط به اندروید و برنامه نویسی اندروید نبودن!

توی مدت 40 دقیقه مصاحبه که بیشتر حاشیه بودش، دوتا سوال از من پرسیدن یکی لیک مموری بود و یکی هم در مورد RX Java.

که اول از من پرسیدن RX Java بلد هستی منم گفتم با چه چیزهایی کار کردم و نهایتا یه سوال از من در موردش پرسیدن که خیلی بر ام جالب بود چون دقیقا اون چیزی رو که گفتم کار نکردم رو از من پرسیدن! و نمی دونم ولی بنظر من خیلی کار بی مفهومی بود این کار.

در نهایت نمی دونم چرا ولی حتی با من در مورد نحوه رفت و آمد بعد از استخدام هم صحبت کردن کلی راهنماییم کردن. و گفتن هفته آینده برای ادامه فرایند باهام تماس میگیرن ولی خبری نشد.

چه تسهیلاتی بهت پیشنهاد دادند؟

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه بيشتر از يک ماه

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار  کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند يک و نيم ماه

مصاحبه توسعه دهنده فرانت اند Front-end

اول بخش فنی مصاحبه بود که یکی از برنامه نویس‌های ارشد شرکت با من مصاحبه کرد. برخورد ایشون بسیار جدی ولی بسیار مودبانه بود. اول از همه در مورد مهارت های برنامه نویسیم و مقداری که برای هرکدوم وقت گذاشته بودم، روشی که یادشون گرفته بودم و میزان کار حرفه ای که با هر کدومشون انجام داده بودم سوال پرسیدن. بعد در مورد مهندسی اینترنت و مفاهیم پایه ای اون سوالات مختلفی پرسیدن و اگر بلد نبودم، درستش رو برام توضیح می دادن. سوالات تخصصی تر شد و طبعا سخت تر! در منطق مورد برنامه نویسی سوالاتی پرسیدن ولی در مورد سینتکس چیزی نپرسیدن (هرچند براشون مهم بود که من برای اون موقعیت شغلی به JS مسلط باشم.)
بعد از مصاحبه فنی، مصاحبه با مسئول منابع انسانی شرکت بود که ایشون بسیار گرم و خوش برخورد بودن. شروع به گپ زدن کردیم و در مورد اینکه چه مدرسه و دانشگاهی درس خوندم، چه رشته ای خوندم و چرا کاری که دنبالشم با رشته‌ام مرتبط نیست صحبت کردیم. آشنایی مختصری به واسطه یکی از دوستان بین ما آشکار شد که فضا رو مقداری صمیمی تر کرد.

کامل نشون بده ...

بعد در مورد آینده کاریم پرسیدن و اینکه 5 الی 10 سال دیگه کجا خودم رو می بینم. بعد یک مساله ریاضی-منطقی دادن که روی وایت برد داخل اتاق مصاحبه شروع به حلش کردم و ایشون هم در حین حلش راهنمایی می کردن. بعد به گرمی خداحافظی کردن و گفتن از طریق دوستی که منو معرفی کرده بود، نتیجه مصاحبه رو بهم اطلاع می دهند.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

از لحاظ فنی در حوزه ای که اپلای می کنید قوی باشید، همچنین فنون پایه اون حوزه رو کاملاً مسلط باشید. حین مصاحبه آرامشتون رو حفظ کنید. در نظر داشته باشید که اونجا ممکنه ازتون بخوان سوالاتی رو به صورت تشریحی حل کنید (روی تخته وایت برد) تا میزان دانش، منطق و مدیریت زمان و بحران (!) شما رو بسنجن. چون در مصاحبه فرصت چندانی برای حل سوال نیست و شما به دلیل استرس ممکنه خیلی چیزها رو فراموش کنید. بنابراین راحت باشید و بلند فکر کنید، شخصی که باهاتون مصاحبه می کنه حتما با شما همراهی خواهد کرد و از این طریق با طرز فکر شما هم آشنا میشه.
من به دلیل نداشتن مهارت های کافی پذیرفته نشدم، اما بیماری بسیار سختی هم داشتم که به اطلاعشون رسوندم و شاید این موضوع هم توی پذیرفته نشدنم بی تأثیر نبوده، هرچند به من گفتن بعد از بهبود سلامت و یادگیری مهارت های لازم، مجدداً در صورت تمایل من به اپلای، اپلیکیشن منو بررسی خواهند کرد

مهارت‌های که می‌خواستن
مهارت های پایه اینترنت
مهارت برنامه نویسی کامل در HTML/CSS/JS
آشنایی ترجیحی با فریم ورک های JS خصوصاً React (البته من با Vue آشنایی نسبی داشتم ولی پایه JSم به اندازه کافی قوی نبود)

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود
وقت شناسی براشون بسیار مهم بود. در حدی که من داخل شدم و با دم در هماهنگ کردم و راهنماییم کردن که داخل راهرو منتظر باشن. فرد مصاحبه کننده با دقایقی تأخیر پیش من اومد و به من گفت گم مون کرده تأخیر از من بوده. براش توضیح دادم که مقداری زودتر رسیدم و قبل از ساعت مصاحبه اینجا نشسته بودم و به من گفتن به شما اطلاع میدن و منتظر باشم، منم شماره شما رو داشتم ولی زنگ نزدم. بعد ایشون با حراست مجموعه تماس گرفتن و از این بابت به شدت بهشون انتقاد کردن! بعد با عذرخواهی و در عین جدیت منو به اتاق مصاحبه دعوت کردن.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست دوستان و آشنایان

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار  کمی مهم نبود

پذیرفته نشدم 

کل فرآيند یک ماه

مصاحبه مدیر توسعه کسب و کار Business Development Manager

اول که یادشون رفته بود قرار مصاحبه چیده شده. حدود چهل دقیقه معطل بودم که یکی از مدیران اوند برای مصاحبه. بسیار سرد و خشک و زننده برخورد می‌کرد.
هرچقدر تلاش کردم فضای سرد ایشون را بشکنم نسد.
بعد سوالات تخصصی در حوزه مد نظرشون را پرسیدن، نزدبک نیم ساعت بحث تخصصی. در آخر گفتن خب شما تو این موضوع مسلطی. بریم سراغ کیس.
سوالی مطرح کردن و یک ربع فرصت دادن بررسی کنم و نظر بدم. منم نظرمو دادم که بنظرم درست بود. با چند نفر هم بعدش چک کردم تایید کردن. خلاصه قرار شد مرحله بعد مصاحبه ام با سی لول هندی به زبان انگلیسی باشه و خبر کنن، ولی رفت که رفت.خیلی حرکت زشتی بود.
واقعا هنوز یاد سردی و خشکی بیجا و شدید اون اقا که میفتم حالم بد میشه

حقوق پیشنهادی من
۱۰.۰۰۰.۰۰۰

حس بد از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه دو هفته تا یک ماه

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

سابقه کار  خیلی مهم بود

هنوز جواب ندادن

دی‌ماه 97

مصاحبه توسعه‌دهنده فرانت‌اند Front-end Developer

یکی از بهترین شرکت های که واسه مصاحبه رفته بودم برخورد فوق العاده آدم های بسیار با شخصیت و خوش برخورد روند مصاحبه فوق العاده مثل شرکت های ارو‍پایی مصاحبه اول فریم ورک بود و سوالات خیلی استاندارد و متناسب پرسیدن . مصاحبه دوم که کلا الگوریتم بود . خیلی با این حال کردم تنها جایی بود که تمرکزشون رو الگوریتم بود به جای تکنولوژی ...
شرکت مشخص بود که دیسیپلین داره و من واقعا حال کردم ! عالی عالی

 

حقوق پیشنهادی من

6000000

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک‌هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار  کمی مهم نبود

--

کل فرآيند یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت تپسی

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس

مدیرعامل: میلاد منشی پور

شماره تماس: 96993333 (۰۲۱)

آدرس: تهران، خیابان سردار جنگل، خیابان بهار غربی ،انتهای کوچه ارکیده، پلاک ۳ (نبش اتوبان ستاری )