شرکت پگاه داده شریف (تپسل)

www.tapsell.ir

درباره تپسل

تپسل، محصولِ شرکت پگاه داده‌کاوان شریف، یک شبکه‌ی هوشمند تبلیغات آنلاین است که در سال ۹۴ کار خود را با ارائه‌ی سرویس تبلیغات ویدئویی درون‌برنامه‌ای، برای اولین بار در ایران، شروع کرد و بعدها دامنه‌ی خدمات خود را به طیف وسیعی از راهکارهای تبلیغات دیجیتال گسترش داد. در حال حاضر تپسل با در اختیار داشتن میلیون‌ها کاربر فعال و طیف گسترده‌ای از رسانه‌های دیجیتال، اعتماد بسیاری از برندهای ایرانی و بین‌المللی را به خود جلب کرده است. همچنین تپسل در پروژه کالج تپسل نیز اقدام به آموزش تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ کرده است.

مدیر عامل: سبحان فروغی

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت تپسل می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، خیابان جردن، کوچه آناهیتا، پلاک ٢٣، طبقه پنجم

فرصت‌های شغلی تپسل

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت تپسل کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه متخصص شبکه‌های اجتماعی | مهر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

من نظرات سایر دوستان رو خوندم و با توجه به تجربه‌های خودم در مصاحبه با شرکت‌های بزرگ باید بگم که برخورد کارجو هم در رفتار مصاحبه‌کننده واقعا مهم و تاثیرگذاره
درسته بعضی شرکت‌ها برای سنجش عکس‌العمل شما در شرایط خاص کارایی رو میکنن که شما رو از نظر صبوری و مدیریت فردی تون در برخورد با چیزای غیر روتین بسنجن اما واکنش شما هم به نظرم خیلی مهمه
در مصاحبه یکی از اپراتورهای اینترنتی معروف یادم نمیره که مدیر نهایی مصاحبه خودکار پرت کرد روی میز و یکم تند حرف زد که ببینن من چه واکنشی دارم آخرم پذیرفته شدم و رفتم اونجا و بعد گفتن بهم چون مخاطب (کاربر) همه جور داریم (در شبکه‌های اجتماعی) خواستیم ببینی چجوری بحران رو کنترل میکنی و یا زود از کوره در میری؟
اینا تجربه هست و امیدوارم مفید باشه براتون
برخورد در تپسل برای من فوق‌العاده محترم و تخصصی بود و طی سه مرحله مصاحبه، ادب و احترام متقابل که حرف اول رو میزد، انتظاراتشون هم معقول و منطقی بود.
یک نکته مهم اینکه من واقعا لذت بردم براشون مهمه هم تایپ شرکتشون باشی، یعنی گلچین میکنن و میخان از نظر فرهنگی با بچه‌ها و کار و محیط هماهنگی وجود داشته باشه که برای من که از یه محیط همه مدل آدمه اومده بودم جذاب بود راستش، به هر حال سلیقه هست

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه —- | مرداد ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سلام
من با شرکت تپسل یکبار به صورت اسکایپی با یه آقایی مصاحبه شدم و مصاحبه خوبی بود و تقریبا تمام سوالاتی که پرسیده شد رو جواب دادم و قرار بر این شد که نتیجه مصاحبه اطلاع داده بشه حدودا یک هفته بعد با من تماس گرفته شد و گفتن که باید یک جلسه حضوری هم داشته باشیم با این که اکثر پرسنل شرکت دورکار بودن و تو اوج دوران کرونا بودیم من برای مصاحبه حضوری رفتم .
بعد از حدود نیم ساعت تاخیر ، مصاحبه با یه خانم و همون آقایی که با من یکبار مصاحبه اسکایپی کرده بودن شروع شد سوالاتی که پرسیده میشد تقریبا ۵۰ درصد تکراری بود و قبلا جواب داده بودم .
مصاحبه تموم شد و گفتن که نتیجه مصاحبه به من اطلاع داده میشه و الان حدود ۴ ماهه که اطلاعی داده نشده 🙂
با اینکه من تو اسکایپ به همون آقا پیام هم فرستادم و ازشون خواستم که نتیجرو بگن ایشون سین کردن و جواب ندادن فکر میکنم این مدل رفتار خیلی مناسب نباشه .
خیلی راحت میتونستن بگن که ریجکت شدی ویا یه ایمیل برام بفرستن که ریجکت شدم
اینکه پیام منو میبینن و جواب نمیدن علاوه بر بی مسئولیتی ، بی احترامی هم هست اگه من پیگیری نمیکردم خیلی بنظرم چیز عجیبی نبود که یه شرکت نتیجه مصاحبه رو اطلاع نده
من تعریف خیلی زیادی از شرکت تپسل شنیده بودم و تصوراتم به کل به هم ریخت .

حقوق پیشنهادی من: صحبت نشد

حقوق پیشنهادی آن‌ها: صحبت نشد

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ | دی ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

واقعا یکی از بدترین شرکت هایی که می تونید کار بکنید این شرکت هستش. جلسه اول با حدود نیم ساعت تغییر شروع شد و فردی که قرار بود با من مصاحبه کنه بدون هیچ عذرخواهی این موضوع را عادی جلوه داد. در طول مصاحبه سوالات سختی پرسیده نشد ولی با توجه به سابقه کم کاری من یک نگاه از بالا به پائینی وجود داشت. از کلیات فضای تبلیغات آنلاین از من سوال شد و من هم با توجه به آشنایی که داشتم این موارد رو کامل توضیح دادم. هم چنین در مورد این که چه کارا کردم و تحصیلاتم چیه.
اما جلسه دوم با مدیر واحد مدیااد بود که باز هم با تاخیر بود و سوالاتی که مطرح می‌شد خیلی سطحی و پیش پاافتاده بود. بعد از این موضوع به من گفتند با توجه به سابقه کم کاری که داری باید چند ماه به صورت کارآموزی کار کنی و تمام تلاشتو بکنی تا بعد از این در مورد جذب شما تصمیم گیری کنیم. منم با توجه به شرایط اون موقع قبلول کردم و یک ماه اونجا مشغول شدم و واقعا یکی از بدترین تجربه‌های من بود.
این شرکت فقط از بیرون قشنگه و استارتاپی به نظر میاد. ولی در داخل افرادی اونجا هستند که کوچک ترین درکی از فضای حرفه‌ای و تیم بودن ندارند و استارتاپ بودن را فقط در داشتن پی اس فور و ماگ می بینن. با توجه به این که این که من تازه وارد شرکت شده بودم لازم بود یه سری چیزا رو بدونم. وقتی از اون فرد که داخل تیم ما بود می پرسیدم اصلا به این سوالات جواب نمی داد و می گفت در داخل مقاله من در سایت بخون. سعی می کرد که بگه همه چیز جدیه ولی فرق جدی با حرفه ای بودن رو نمی دونست. کلا سطح دغدغه‌ها در این شرکت خیلی کوچیکه و همش دنبال این هستند که ببینند شرکت رقیب چی کار می‌کنه!
به نظرم در کل این تیپ شرکت‌ها فقط از بیرون قشنگ به نظر میان و گول ظاهر این شرکت‌ها را نباید خورد چون داخلش واقعا چیزی بهت اضافه نمی‌کنه! نقطه قوتی واقعا در این تیم ندیدم و اگر واقعا فضای بازار تبلیغات آنلاین رقابتی تر بود این تیپ شرکت‌ها اصلا نمی‌توانستند سهمی از بازار داشته باشند.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

+۱۲

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه Data Engineer | مهر ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

کمتر از یک هفته بعد از ارسال رزومه با بنده تماس گرفتن و قرار مصاحبه ست شد.
در روز مصاحبه پس از تماس با بنده مصاحبه با یک نفر شروع شد. مصاحبه کننده اعلام کرد که یک نفر دیگر نیز باید به مصاحبه ملحق شود ولی تا زمان آمدن شخص دوم, مصاحبه را شروع کنیم. فرد دوم پس از نیم ساعت از زمان شروع جلسه به جلسه مصاحبه ملحق شد و تنها با اعلام اینکه جلسه قبلی بیشتر طول کشیده شروع به صحبت کردن (بدونه عذرخواهی و یا رفتار مناسب تری).
به دلیل اینکه ایشان نیم ساعت در جلسه نبودن تقریبا از صبحت های انجام شده با اطلاع نبودن که مسئله منجر به پرسیدن سوالات تکراری و در نتیجه طولانی و خسته کننده شدن جلسه می شد.

نکته جالب توجه به کار بردن کلمه “دکتر” برای صدا زدن یکدیگر بود به حدی که یکی از مصاحبه کننده ها به بنده ,اعلام کرد!! که “واقعا دکتر هستن” !!.

از دیگر نکات, خنده فرد مصاحبه کننده ای بود که علاوه بر تاخیر در حضور در مصاحبه، با نگاه های پیاپی به موبایل انجام می داد که شدیدا به بنده بی احترامی بود.

در کل این مصاحبه جز‌ٔ بدترین مصاحبه های بنده در این چند وقت بود.

حقوق پیشنهادی من: ۱۳ میلیون تومان

هنوز در فرآیند جذب هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس فروش | پاییز ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: ایمیل | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

من برای موقعیت شغلی کارشناس فروش، رزومه ای در تابستان ۹۸ فرستاده بودم. در اواخر مهر آقای حمید قنبری با من تماس گرفته و قرار مصاحبه گذاشته شد. مصاحبه ام با خود آقای قنبری بود و در اواخر مصاحبه فهمیدم که اصلا بنده را برای تصدی موقعیت شغلی دیگری (َAccount Manager) دعوت کرده اند. فرآیند مصاحبه، بسیار بی نظم و بی برنامه بود؛ طوری که انگار من مزاحم کار مصاحبه کننده شده و وقت ایشان را گرفته ام! از یک جایی به بعد هم روند مصاحبه بیشتر تحقیرآمیز شد که مثلا تو هنوز این چیزها را نمی دانی و فلان و فلان … . بعد از مدتی هم خانمی آمدند برای صحبت که اصلا متوجه نقش ایشان در مصاحبه نشدم! و سوالات خاصی هم نپرسیدند و در آخر هم کاملا مشخص بود که رد شده ام.
نکته بسیار جالب این بود که درست هفته بعد از این مصاحبه، آقای محمد جلالیان با بنده تماس گرفتند و گفتند که برای مصاحبه دوم بروم! وقتی رفتم، ایشان توضیح دادند که بنده را برای مدیااد (از زیرمجموعه های هلدینگ پگاه داده کاوان شریف) می خواهند و مصاحبه قبلی برای خود تپسل بوده است. سوالات ایشان باز هم هیچ نظمی نداشت و تازه به دنبال رزومه ارسالی من می گشتند که پیدایش کنند! چند سوالی از پایان نامه ام پرسیدند و در آخر هم گفتند که شاید بهتر باشد برای افزایش مهارت هایم کمی اینجا به صورت رایگان کار کنم که من قبول نکردم و خداحافظ!
بسیار بسیار از برخورد مصاحبه کنندگان (آقایان قنبری و جلالیان و دو خانم) حس بدی گرفتم. انگار فقط می خواستند یک سری نکات آموزشی را به من گوشزد کنند که یاد بگیرم. هیچ نظم و برنامه ای نداشتند و هیچ حرف مفیدی در جلسه مطرح نشد. در کل فوق العاده ناراضی ام و این شرکت را هرگز برای کار پیشنهاد نمی کنم.
این شرکت را هرگز برای کار پیشنهاد نمی کنم.

+۱۴

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه .net developer | زمستان ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

مرحله اول hr که گفته بود دو روزه خبر میدیم اما یک هفته طول کشید خبر بدن. مرحله دوم فنی که به نظر همه چیزهایی که میخواستن وجود داشت اما در آخر قبول نشدم بدون توضیح واضحی! بنظرم بچه ها خوب و اکثرا دانشجو بودن و محیطش بیشتر برای دانشجوها خوبه. سوالهای فنی هم نشون میداد که خودشون سردرگم هستن و فقط فهرست وار میپرسیدن بنظرم مشکل مدیریتی داشت و افراد شایسته تری باید برای مصاحبه و تشخیص در نظر گرفته بشن. در آخر هم سوال پرسیدن چقدر طول میکشه که کد محصولی که داریم رو بخونی! که از مطرح کردن این سوال میشه خیلی چیزهارو فهمید چراکه کدهای مختلف معماریهای متفاوت و اسکیل پروژه ها و کیفیت کد ملاک هست برای خواندن کد و همینطوری ندیده این سوال رو پرسیدن خیلی چیزهارو مشخص میکنه راجع به تیم مصاحبه و نحوه کار در شرکت. درصورت قبول شدن هم به دلیل جو شلوغ شرکت تمایلی به انجام کار در اون محیط نداشتم.
نهار با خودتون هست. اگر دانشجو هستید احتمالا مناسب هست. اضافه کار ندارن. به نظر یکم بی نظم میاد. برای تجربه کاری احتمالا خوب هست. صبحانه میدادن

مهارت‌هایی که نیاز دارند

انتظارشون مشخص نبود همه چی میخواستن و هیچی نمیخواستن! و فهرست وار مطالبو میپرسیدن.

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: سه هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه طراح رابط کاربری و گرافیست | دی ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

کلا درباره شخصیت پرسیدن و نوع همکاری تیمی. دو نفر بودن و یکی یکی سوال میکردن. اصلا دوستانه نبود و به جای اینکه استرست رو کم کنن همش استرس وارد میکردن. بیشتر سوالا رو از روی استرس زیاد نتونستم ذهنیتمو بیان کنم. اصلا خودشونو معرفی نکردن که کدوم قسمت هستن. از سوالای پایه و فنی اصلا چیزی نپرسیدن. مصاحبه کنندشون حرفه ای نبود. در اصل بعدا فهمیدم اونی که مصاحبه گرفته طراح شون بوده توی شرکت. اصلا منابع انسانی نبوده. بعدشم اگر قراره طراح شون سوال بپرسه چرا شخصیتی میپرسه. فنی بپرسه!!!!! یه چیز جالب هم تا ۳ هفته منتظر بودم ج بدن که اصلا حتی یه ایمیلم ندادن که پذیرفته شدم یا نه. خودمم ایمیل دادم جوابگو نبودن
نری بهتره. وقتی یاد گرفتن برای مصاحبه غیر فنی(مصاحبه شخصی و روانشناختی) نیروی انسانی رو اوردن برای انجام مصاحبه نه نیروی فنی رو اونوقت برو 🙂
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
فقط سوالای روانشناسی ، تیمی و شخصیتی

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اصلا درباره مهارت نپرسیدن. فقط سوالای روانشناسی ، تیمی و شخصیتی

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه campaign manager | زمستان ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: رویداد و همایش | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مرحله اول مصاحبه با مدیر بخش تگرو مصاحبه انجام شد، بیشتر سوالات درباره نوع رفتار و تیپ شخصیتی بود که بعدا متوجه شدم میخوان متوجه بشن چقدر با فرهنگ سازمانی مچ هستم ، داخل جلسه نمونه کارهایی که انجام دادم تا حدی چک شد و راجع بهشون صحبت کردیم ، برخوردشون خیلی خوب بود.
ایمیلی برای جلسه دوم مصاحبه دریافت کردم که تاریخش برای دو روز بعد بود این بار تو جلسه مصاحبه دونفر از مدیران میانی حضور داشتن و سوالات اون ها بیش تر به نوع برخورد تو شرایط مختلف و اینکه چقدر رفتارهام با فرهنگ سازمانی هم خوانی داره اشاره داشت . جلسه کاملا دوستانه بود و بعد از خروج از اتاق با اینکه دقیقا متوجه نشدم نظر نهاییشون چیه ولی حس خوبی داشتم.
مرحله سوم مصاحبه نبود و انجام یک پروژه بود
توصیه ام برای کسی که میخواد تو جلسه مصاحبه شرکت کنه اینه که حتما ان تایم باشن، جواباشون صادقانه باشه و سعی نکنن خیلی خوب و پرفکت به نظر بیان ، به خودشون اعتماد داشته باشن و تحربیات و نظرات خودشونو راحت اعلام کنن.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
توانایی کار تیمی ،خلاقیت ، اشتیاق به کار و رشد شخصی و این که چقد آموزش پذیر هستم .

مهارت‌هایی که نیاز دارند

من چون قبلا کار کرده بودم توی دیجیتال مارکتینگ با توضیحاتی که دادم فکر می کنم اطمینان پیدا کردن و خیلی ریز نشدن برای مهارت های تخصصی

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کمپین منیجر | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: ایمیل | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه من در دو مرحله انجام شد:
در مرحله اول یک نفر با من مصاحبه کرد که خیلی خوش رفتار و وقت شناس بودن و در کل مصاحبه خوبی بود. حسم این بود که بیشتر میخواست ببینه به فرهنگ مجموعه میخورم یا نه و اینکه اصلاً آدمی هستم که میخوام رشد کنم یا نه.

در مرحله دوم دو نفر باهام همزمان مصاحبه کردن که سخت تر و تخصصی تر بود ولی در مجموع وقتی اومدم بیرون حس خوبی داشتم.
به نظرم خیلی مهمه که به یه سری سؤالا از قبل فکر کرده باشه؛ مثلاً اینکه میپرسن یکم از خودت بگو؟ جوابای مناسبی داشته باشه یا اینکه مثلاً در جواب سؤال: ۵ سال بعد خودتو کجا میبینی؟ بتونه جواب خوبی ارائه بده.
راستی حتماً در مورد تپسل از قبل مطالعه کنین.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
مهارت های ارتباطی و اشتیاق رشد و یادگیری به نظرم مهمترین پارامترهایی بودن که بهش دقت میکردن.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

انتظاری که داشتن این بود مغرور نباشم و عاشق یادگیری باشم.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه‌نویس | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: کارمندان شرکت | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه‌ی خوبی بود، آزمون تستی برنامه نویسی استانداردی داشت و میتونستم از خونه انجام بدم.
یک مصاحبه‌ مهارت‌های ارتباطی و تیمی هم داشتن که قشنگ بود 🙂
توی انتخاب فرصت شغلی هم دستم رو باز گذاشتن و می‌تونستم بین چندتا تیم انتخاب کنم.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: سه هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه android developer | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: کارمندان شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مرحله اولش با تیم فنی بود که قرار بود باهاشون کار کنم بیشتر راجب کارشون پروژشون توضیح دادن اونقد مصاحبش فنی نبود بیشتر در حد آشنایی بود
مرحله دومش این بود بهم یه پروژه دادن انجام بدم منم تو یه نصف روز انجام دام براشون فرستادم
مرحله سومش مصاحبه با معاونت فنی بود که راجب کار و شرکت و اینا صحبت کردیم
کلا مصاحبه خیلی روالی هستش … معمولی باشه خودش باشه

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه طراح یوآی یوایکس | تابستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه دو مرحله داشت. توی جلسه اول مدیر منابع انسانی شرکت، مدیرفنی محصول و مدیر محصول حضور داشتند. در مورد تحصیلاتم و اینکه چه درس هایی گذروندم سوال کردند. در مورد سابقه کاری و چالش هایی که داشتم و برخورد من در چالش ها صحبت کردیم. پرسیدند چقدر در مورد دیجیتال مارکتینگ میدونی. دیگه… در مورد مهاجرت هم سوال شد و بیان نقطه ضعف ها و نقطه قوت هام. من هم چندتا سوال در مورد محصول کردم و بهم گفتن توی فضای استارت آپ گونه قراره کار کنیم. در نهایت قرار شد اگر اوکی بودن برای من یک پروژه بفرستن. بعد از یکی دو روز پروژه فرستاده شد و قرار بود که محصول رو به لحاظ رقبا و یوآی – یوایکسی بررسی کنم. حدود یک هفته بررسی کردم و نتایج رو فرستادم ( البته این بین با یکی از اکانت منیجرها جلسه داشتم تا سوالات و ابهام هایی که برام پیش اومده بود رفع بشه)
یکی دو روز بعد از فرستادن پروژه یک جلسه دیگه با همون افراد به جز مدیر منابع انسانی داشتیم که من چیزایی که نوشته بودم رو توضیح دادم. بعد اخر جلسه در مورد حقوق سه ماه آزمایشی صحبت کردیم.
مدیرفنی بیشتر کانسرن های فنی و عملی داشت و مدیر محصول بیشتر به دانش و توانایی های نرم توسعه محصول توجه داشت.
خوب خودش رو معرفی کنه؛ از توانایی هاش توی چالش های کاری اش بگه؛ مشتاق یادگیری و تعامل باشه.
در مورد شرایط کاری دقیق مذاکره کنه و شفاف همه چیز رو مشخص کنه. خودشو دست کم نگیره
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
این که شخصیتی انعطاف پذیر و تعاملی داشته باشن، اشتیاق به یادگیری

مهارت‌هایی که نیاز دارند

توانایی پیگیری، کار تیمی، تعامل با افراد مختلف، کار در شرایط فورس ماژور،

حقوق پیشنهادی من: پیشنهاد دو و نیم تا سه برای ۱۲۸ ساعت در ماه

حقوق پیشنهادی آن‌ها: دو و دویست ناخالص

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: سه هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA