شرکت مهندسی مشاور طرح و پالایش

www.tarhopalayesh.com

درباره شرکت مهندسی طرح و پالایش

شرکت مهندسی طرح و پالایش از بدو تأسیس در سال ۱۳۵۹، بعنوان یکی از شرکتهای مهندسی مطرح در صنایع نفت و انرژی طیف گسترده ای از خدمات را به این صنایع ارائه داده و طرحهای عمده ای را در سطح ملی با موفقیت به پایان رسانیده است.
بیش از چهار دهه تجربیات حرفه ای، شرکت مهندسی طرح و پالایش را به مجموعه ای توانمند و پیشگام در ارائه خدمات طراحی و مهندسی، تامین کالا، اجرا و همچنین انجام پروژه ها به صورت طرح و ساخت (EPC) در صنایع نفت و انرژی تبدیل نموده است بطوریکه سالهاست طرح و پالایش در حرفه “خدمات مشاوره” ، “طراحی و ساخت” و “پیمانکاری” با اخذ بالاترین سطح گواهینامه ها، از سازمان برنامه و بودجه، تشخیص صلاحیت شده است.
با توجه به منابع محدود انرژی های فسیلی و به منظور صیانت از محیط زیست، همگام با تقاضای ملی و بین الملی، طرح و پالایش اخیراٌ ارائه خدمات در حوزه انرژی های تجدید پذیر را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت مهندسی طرح و پالایش می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مهندسی طرح و پالایش کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مهندس برق | اسفند ۹۸

کارآموزی | تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

مصاحبه من دو ماه طول کشید اول یه مصاحبه حضوری بود و یه ازمون کتبی شامل زبان هوش و رشته تخصصی که تقریبا ساده بود و همه از عهدش بر میان تو مصاحبه مرحله دوم هم مدیر میانی میاد که فرزند صاحب شرکته و حقوق و همه چی اونجا تعیین میشه براتون شرط میزارن که باید یه چک تضمین بدید که سه سال اونجا کار میکنید و مرحله سوم هم مصاحبه با رییس اصلی شرکته که اونبنده خدا چیزی نمیگیه و مهربون و خنده رو بقیه چیزا دست اون دو نفر قبلی من تو مصاحبه ها قبول شدم و بهعنوان کارآموز تو تیم برق رفتم ولی متاسفانه مدیر ارشد برق اونجا خیلی رفتار تحقیر امیز و بدی داشت و دائم به دنبال اثبات این موضوع بود که شما بی تجریه اید و هیچی تو دانشگاه یاد نگرفتید در ضمن در طول دورهکارآموزی هم حقوق پایه بهتون میدن که در واقع هیچه محیط شرکت به شدت بده و قدیمی و کهنه مانیتور ها کامپیوتر ها واسه سالها پیش و باید هشت ساعت از روز چشت تو یه مانیتور ١۴ اینچ کوچیک باشه رفتار مدیر من اصلا خوب نبود و بعد دوماه اومدم از اونجا بیرون اگر شما رزومه دادید و رفتید شاید اخلاق مدیرهای دیگشون بهتر باشه و کمتر تحقیر کنن

مهارت‌هایی که نیاز دارند

دانش کافی دانشگاهی در رشته

کارآموزی با حقوق بود؟ بله

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: سه ماه)

+۱۴

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

تجربه بد | بهمن ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: نظری ندارم | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در ‘برق’ شرکت مهندسی مشاور طرح و پالایش بصورت کارآموز و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۹ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
یه شرکت مهندسی مشاور تو حوزه نفت و گاز هست که اگر علاقه داشته باشید بچه های که دروس مهندسی مثل عمران و برق و.. خوندن تو رشتشون کار کنن بهترین موقعیته

مشکلات و نقاط منفی
در دوره کارآموزی رفتار خوبی با کارآموزها ندارن و بعضی وقت ها حتی کار به تحقیر هم کشیده میشه

توصیه من به مدیران شرکت

محیط شرکت به شدت قدیمیه که اصلا جذابیتی برا کار ایجاد نمیکنه حتی مانیتورهای که مهندس ها داده میشه به شدت فرسوده و کوچیکه که باعث خستگی ادم میشه بعد مدیران توقع دارن کل هشت ساعت زل بزنی به نقشه های اتوکد

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA