شرکت صنایع فناوری طراحان بهینه

www.tbcom.ir

درباره طراحان بهینه

این شرکت در سال ۱۳۷۸ با گرد آمدن مجموعه ای از متخصصان رشته نرم افزار ومهندسی صنایع که با سرمایه تجارب و سوابق گذشته قدم در این راه نهاده بودند تاسیس گردید و هدف اصلی خود را در زمینه تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی نرم افزار و ارایه خدمات مشاوره ای در زمینه نرم افزار تعیین نمود. این شرکت مفتخر است پس از سال ها تجربه در خصوص طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری و ارایه خدمات مشاوره و اجرای طرح های جامع IT، مجموعه نرم افزاری های متحدالشکل خود را در زمینه سیستم های اداری، مالی و سیستم های فنی صنایع مختلف آب، برق، گاز، نفت و … را مطابق با نیاز سازمان های مذکور ارایه نماید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت طراحان بهینه: تهران، یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، خیابان نهم، پلاک ۴۵، ط۴

فرصت‌های شغلی طراحان بهینه

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت طراحان بهینه کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه‌نویس c# on windows | پاییز ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

طراحان بهینه دو تا دفتر داره. من به دفتر کرجشون مراجعه کردم (اون یکی یوسف‌آباده). یه واحد اداری بود توی دهقان ویلا. آقای منشی (محترمانه) راهنمایی کرد و ازم خواست فرم پر کنم. بعد از پرکردن فرم با یه دوستی رفتیم برای مصاحبه.

یه سری سوالای دانت‌نتی پرسید؛‌ ریز و درشت. از شی‌گرایی گرفته تا انتیتی‌فریْم‌ورک.. فکر می‌کنم نزدیک ۸۰٪‌ سوالارو بلد بودم. سوالاش تموم شد، پرسید که رابطه‌تون با کارآموزی چطوره؟(!!)‌ گفتم بله؟ پرسیدم دوست عزیز، شما متولد چندین؟ معلوم شد اونم متولد ۶۹ه پرسیدم بنظر شما الان وقت کارآموزیه منه؟؟ یه خرده نگام کرد.. گفت منظورم اینه که اگه بخواین کاررو یاد بگیرین، شاید دو-سه‌ماه طول بکشه و … قشنگ معلوم بود که نیروی کار مفت می‌خوان.

از اون طرف در مورد حقوق پرسید.. گفتم مگه مصاحبه با مدیر عامل و… ندارم؟؟‌ تیم فنی که بحث ریال نمی‌کنه.. خلاصه محترمانه رد کردم. فکر کنم از تنها مصاحبه‌کننده بودنش داشت سواستفاده می‌کرد.
توصیه نمی‌کنم.. اگر که اینطوری با مصاحبه‌شونده برخورد بشه.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
نه ظاهرا شرکت خصوصیه.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

C#

حقوق پیشنهادی من: به پیشنهاد و اینا نرسید.

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA