شرکت طب پلاستیک

www.tebplastic.com

درباره طب پلاستیک

گروه صنعتى طب پلاستیک تولیدکننده نمونه کشورى و صادرکننده نمونه استانى ظروف یکبارمصرف بهداشتى دارویى و غذایى، فعالیت تولیدى خود را از سال ۱۳۷۷ با برند طب پلاستیک و تولید  ظروف یکبار مصرف پلاستیکی یکبار مصرف با هدف تامین نیازهاى داخلى و ورود به بازارهاى رقابتى منطقه آغاز کرد. تولید بهترین محصولات با بهره گیرى از فناورى روز دنیا و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه ، درکنار توجه ویژه مدیریت مجموعه به امر بهداشت وسلامت زمینه ساز توفیقات متعدد طب پلاستیک در عرصه هاى داخلى و منطقه اى بوده است. هم اکنون مجموعه طب پلاستیک و اقمارش با راه اندازى سومین واحد تولیدى مجموعه در سال ۱۳۹۰ در استان سمنان و همچنین به منظور دستیابى به فناورى روز دنیا و بازارهاى منطقه اى و اروپایى در سال ۲۰۱۰ اقدام به تاسیس واحد تولیدى خود در کشور ترکیه نموده است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، کوچه نگارستان سوم، پلاک ۱۹

فرصت‌های شغلی طب پلاستیک

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت طب پلاستیک کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه طراح صنعتی ( طراح کفش ) | تابستان ۱۳۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه سه مرحله ای بود. مرحله ی اول با نیروی منابع انسانی هلدینگ طب پلاستیک صورت گرفت که بسیار رضایت داشتند از سوابق و تجربیات کاری من و وارد مرحله ی دوم شدم که مصاحبه با مدیر محصول شرکت تولید کفش این مجموعه بود. در مرحله ی دوم هم رضایت بسیاربالایی حاصل شد چون تجربیات من نسبت به شناخت مواد و روش تولید بالا بود. در جلسه ی دوم، قطعیت برگزاری جلسه با مدیر عامل مشخص شد و قرار به تعیین روز با تماس تلفنی گذاشتند. بعد از دو هفته تماس گرفتند که جابجایی دارند و مجدد زمان مشخص می کنند که خوب این اتفاق هرگز نیوفتاد.
پیگیر موقعیت شغلی باشید و ازشون درخواست کنید که حتما در هر دو صورت منفی یا مثبت بودن جوابشون بهتون اطلاع بدن.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
بیشتر به نحوه ی تعامل طراح با سایر افراد درون شرکت توجه داشتند.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

۱. آشنایی با مواد و روش های تولید
۲. آشنایی با طرح ها و مجموعه های بروز دنیا در این زمینه
۳. خلاقیت بالا و نوآوری بر مبنای هنر ایران
۴. مدلسازی سه بعدی و پرزنت مناسب کفش
۵. تعاملات اجتماعی خوب

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: پیشنهادی ندادند

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: سه هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA