شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان

www.tebyansmart.com

درباره توسعه ارتباطات هوشمند تبیان

مجموعه «توسعه ارتباطات هوشمند تبیان» اواسط اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه امکانات زیرساختی و سرویسهای هوشمند متولد شد. این مجموعه نوپا توانسته با بهره‌گیری صحیح از دانش روز، با سرعت چشمگیری در حوزه‌های مختلف فناوری، همچون مرکز داده، پرداخت الکترونیک، طراحی و پیاده‌سازی راهکارهای امنیت اطلاعات و سرویس‌های نگهداری زیرساخت شبکه تلفن همراه قدم گذارد، پیشرفت کند و خدمات متناسب با نیاز همراهانش را تأمین کند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مهندس صنایع | آذر ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

مصاحبه شون دومرحله داشت مرحله اول توسط منابع انسانی و مرحله دوم مصاحبه توسط مدیر واحد. اول از همه اینکه برای کارکردن تو این شرکت برای خانمها پوشش چادر اجباری هست ولی موقع تماس چیزی به کارجوها نمیگن که اونها رو بکشونن به شرکتشون که به نظر من یجورایی عدم صداقت هست چون شاید هر کسی تمایل به پوشش اجباری نداشته باشه و اگر اول کار بفهمه خب اعلام انصراف میکنه و الکی وقتش برای رفتن به مصاحبه اونها تلف نمیشه!
مصاحبه مرحله اول توسط یه خانم انجام شد که مدیر منابع انسانی بودند. کلش پنج دقیقه طول کشید یه فرمی بهم دادن که پرکنم سوالاتی مثل اینکه هدفت از زندگی چیه و نقاطه قوت و ضعفت چیه و ازین حرف ها. فرم رو پر کردم و بهشون دادم یه نگاهی انداختن بهش و گفتن جوابهات اون چیزی نبود که من انتظار داشتم! بعدش چند تا سوال تکراری و کلیشه ای هم شفاهی ازم پرسیدن مثل اینکه چرا از محل کار قبلیت اومدی بیرون و چند تا سوال در مورد رشته تحصیلیم و نرم افزارهای تخصصی رشته صنایع پرسیدن که مشخص بود اطلاعاتشون در این مورد در حد زیرصفره و اصلا خودشونم نفهمیدن چی گفتن.فقط وانمود می کردن از همه چیز سررشته دارن. بعدم گفتن رزومه ات رو بررسی می کنیم و باهات تماس می گیریم.
حود سه هفته بعد تماس گرفتن و ازم دعوت کردن برای مصاحبه مرحله دوم که با مدیر واحد هست برم اونجا. روز مصاحبه دوم رفتم اونجا . بعد از چند دقیقه معطلی گفتن متاسفانه مدیر واحد جلسه داره و نمیتونه با شما مصاحبه کنه! و یکی از کارمنداشون رو فرستادن برای مصاحبه. برخوردشون بسیار محترمانه بود و ایشون هم در نهایت گفتن رزومه ات رو بررسی می کنیم و باهات تماس می گیریم.حدود دوهفته بعد دوباره باهام تماس گرفتن و گفتن رزومه شما آپدیت نیست لطفا رزومه تونو آپدیت کنید و دوباره برای ما بفرستید. من ازشون پرسیدم آیا من دعوت به کار شدم یا خیر؟ جواب درستی بهم ندادن و من واقعا متوجه نشدم اگه من دعوت به کار نشدم این پیگیری بابت چیه ! در نهایت هم جوابی ندادن

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اکسل پیشرفته
سیستمها و روشها

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: چیزی نگفتند

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA