شرکت تلوبیون

www.telewebion.com

درباره تلوبیون

وب‌سایت تلوبیون از سال ۱۳۹۱ توسط جمعی از متخصصان جوان حوزه فناوری اطلاعات در قالب بخش خصوصی و در شرکت سیما رایان شریف (سیمرا) آغاز به کار کرد. تلوبیون امکان پخش زنده‌ی همه‌ی شبکه‌های تلویزیونی با کیفیت‌های مختلف و همچنین دسترسی کامل به آرشیو برنامه‌های تلویزیونی را به صورت رایگان ارائه می‌کند. وبسایت تلوبیون در حال حاضر نهمین سایت پربازدید در ایران است و اپلیکیشن اندروید آن بیشتر از ۵ میلیون نصب دارد.

مدیر عامل: احمد خورشیدی  |  ۱۰ تا ۴۹ نفر

مدیر منابع انسانی: هدی یعقوبی  لینک پاسخگویی 

شرکت تلوبیون می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، مرکز نوآوری شریف

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت تلوبیون کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه توسعه دهنده ارشد اندروید | دی ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

وارد شرکت شدم خیلی خوش برخورد بودن. همزمان دو نفر وارد جلسه مصاحبه شدن و یکیشون مسئول تیم فنی بود و یه خانم مسئول HR بودن .
شروع کردم از خودم گفتم و از پروژه ها و سابقه ام گفتم (پروژه هایی که کاربرشون بیشتر از ۵۰۰هزارتا بود) . مسئول فنی چنتا سوال کلی پرسید مثلا از چه ورژن کنترلی استفاده میکنی و در زمینه دید کاربری چقد تجربه داری یا مثلا چنتا سوال تیم ورک … در کل خیلی مصاحبه آسونی و کلی بود بعد از اینکه سوالهای مسئول فنی تموم شد مسئول HR یه سری سوال های غیر مرتبط و عجیب میپرسید! مثلا دست آورد هات تا الان چی بودن!یا اینکه دقیقا چه مشکلاتی شرکت قبلی داشت که میخوای بیای بیرون(تا جایی که میشد به شرکت لطمه وارد نشه توضیح دادم ولی به صورت دقیق میخواست از وضعیت شرکت سر در بیاره) ! و یه سری سوال های روتین که منابع انسانی میپرسه مثل اینکه چند سال آینده خودت رو چجوری میبینی یا محیط کار ایده ال ات چجوریه…
(در طول مصاحبه که با مسئول فنی صحبت میکردم مسئول HR یه بند بهم نگاه میکرد و نمیدونم دلیل اینکه با هم وارد مصاحبه شدن چی بود!)
نمیدونم خیلی عجیب بودن کلا مصاحبه فنی خاصی که نداشتم چنتا سوال ساده هم مسئول منابع انسانی پرسید. و گفتن هفته بعد حتما بهتون خبر منفی یا مثبت میدیم که بعد از گذشت ۲ هفته هنوز خبری ندادن.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهارت مرتبط

حقوق پیشنهادی من: ۸ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: چیزی نگفتن

هنوز جواب ندادن

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA