شرکت تدبیر گستران بهینه‌ساز | TGBS

درباره شرکت تدبیر گستران بهینه‌ساز

هسته اولیه شرکت دانش بنیان تدبیرگستران در سال 1373 و با تاسیس شرکت «هربی کالا» در زمینه توزیع سخت افزار و سیستم های کامپیوتری شکل گرفت. تدبیرگستران در سال 1377، فعالیت های خود را با نام «مارالیس» در بازارهای جهانی گسترش داد. این مجموعه با تکیه بر تجارب مدیران خود در حوزه IT و نیز فناوری های مبتنی بر ایجاد ارزش افزوده در طی سال های فعالیت خود، موفق به نوآوری های متعدد و ارائه سرویس های متنوع برای مشتریان و همکاران تجاری خود گردیده است.

تدبیرگستران علاوه بر توسعه راهکارهای مبتنی بر چند بستری(مولتی پلتفرم)، تمرکز ویژه ای بر روی توسعه بازی های مدرن تعاملی داشته است. حضور موفق و تاثیرگذار در عرصه ارائه خدمات ارزش افزوده در بستر تلفن همراه یکی دیگر از نقاط عطف مجموعه تدبیر گستران در مدت فعالیت خود می باشد. عنوان «برترین تولید کننده محتوا» که در سال 1393 از سوی اپراتورهای برتر کشور (ایرانسل و همراه اول) به این مجموعه اعطا گردیده است، گواه این مدعا می باشد.

ارائه برنامه ها و راهکارهای جامع در حوزه گسترش کسب و کار در قالب تولید و معرفی نرم افزارهای موبایل از دیگر تخصص های تدبیرگستران به عنوان یک شرکت دانش بنیان است. طراحی و راه اندازی یکی از بزرگ ترین مارکت های اندروید در خاورمیانه (ایران اپس)، از اقدامات برجسته ای است که حکایت از عزم راسخ تدبیرگستران در جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان خود با فراهم آوردن بهترین کیفیت ممکن دارد.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت تدبیر گستران بهینه‌ساز

مصاحبه كارشناس توليد محتوا

اول كه وارد شركت تدبيرگستران بهينه ساز شدم خانمی كه ورود و خروج كارمندهارو بيشتر چك ميكرد، برگه ای داد براي پر كردن كه سوابق شغلی، ميزان تحصيلات و... را نوشته بود. بعد از ٢٥دقيقه يك كارت ويزيتور داد كه بندازم گردنم و بعد وارد واحدها شدم. من را به خانمی معرفی كرد و ايشان لپ تاپ گذاشتن جلوی من تا سوال هاي شخصيتي رو جواب بدم، بعد از جواب دادن ، من رو راهنمايی به اتاقی كردن كه يك دختر ٢٦-٢٧ ساله اومد و از من مصاحبه كرد، كه چه كارهايی انجام دادم، تو حوزه وس چطور، محتواهامو چجوری ميتونه ببينه و در آخر هم ايميلی داد كه ازم خواست چند تا محتوا از موضوعات مختلف بنويسم و تا آخر هفته ارسال كنم. من هم آخر هفته ارسال كردم ولی تماسی گرفته نشد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
اگر به شما گفتند مطلبی ارسال كنيد، آن را به آخر هفته نندازيد. با اعتماد به نفس كامل هم به سوال ها در حين مصاحبه جواب دهيد

کامل نشون بده ...

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن:

بیمه تکمیلی 
ساعت كاری : شنبه تا چهارشنبه ٨ تا ٥

حقوق پیشنهادی من
2000000 تومان

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه: ­­­یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود 

سابقه کار کمی مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآيند: یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت تدبیر گستران بهینه‌ساز

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

تدبيرگستران بهينه ساز - TGBS

مدیرعامل: شهاب سلطانی زاده

شماره تماس: 41547000 (۰۲۱)

آدرس: ایران، تهران، شهرک غرب، زرافشان شمالی، خیابان درخشان، پلاک 41