شرکت تایگر

www.tigerbio.com

درباره شرکت تایگر

تایگر یک گروه طراحی مهندسی سیستم های ورود و خروج می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز نموده است. کیفیت بالا و ظاهری زیبا از مزایای دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب تایگر می باشد و قابلیت کارکرد به وسیله کارت ، کد ، اثر انگشت و تشخیص چهره را دارا می باشند. این شرکت با برخورداری از کادر فنی در زمینه‌های الکترونیک و سخت‌افزار فعالیت خود را آغاز نموده است. تایگر متخصص در زمینه دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب بوده و دارای دستگاه های متنوع حضور و غیاب و کنترل دسترسی از جمله دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس،دستگاه حضور و غیاب اثرانگشت، دستگاه حضور و غیاب دوربین دار و همچنین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می باشد که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت تایگر کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیر فنی تولید نرم افزار | شهریور ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

اولین نکته منفی جمع کردن تعداد زیادی کارجو برای فیلدهای مختلف شغلی در یک ساعت در اتاق کنفرانس کوچک شرکت آنهم در این شرایط کرونا بطوریکه جا نبود و دوستان کارجوی جدیدتر نزدیک منشی ایستاده بودند!
متاسفانه اینهمه کارجو تا چهل دقیقه منتظر بودند تا اولین فرد صدا زده شود!
بعد یک گپ در حد کجا بودی چه کردی و پنج دقیقه برای هر کارجو و خداحافظ تماس میگیریم!
در کل عده زیادی را فراخوانده و سر کار گذاشته بودند

حقوق پیشنهادی من: دوازده میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: صحبتی نشد

هنوز در فرآیند جذب هستم

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(