شرکت توسعه نرم افزار نگین (توسن)

www.tosan.com

درباره توسن

شرکت توسن در سال ۱۳۷۸ با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت طراحی و تولید محصولات و راهکارهای نوین در عرصه‌های مختلف فناوری اطلاعات کشور مانند بانکداری و دولت الکترونیک، تاسیس و تا سال ۱۳۸۷ تحت عنوان کیش وِیر و پس از آن با نام توسن به ارائه خدمات متنوع فناوری اطلاعات در صنعت بانکداری کشور و ارگان‌های دولتی پرداخته است.در حال حاضر بیش از ۷۰۰ نفر پرسنل و کارشناس فنی سرآمد، با تخصص‌های متنوعی در راستای خلق ارزش در کسب و کار مشتریان توسن مشغول به فعالیت هستند.

راهکارهای توسن در بسیاری از پروژه‌های مهم و راهبردی ملی در راستای تحقق اهداف و چشم‌اندازهای نظام (مانند پروژه سبد کالا) قابلیت‌های منحصر بفرد توسن مورد استفاده قرار گرفته‌است. مضاف بر این در اغلب بانک‌های خصوصی و برخی بانک‌های دولتی و اکثر موسسات مالی و اعتباری کشور عملیاتی شده و در حال بهره‌برداری می‌باشند.فناوری و زیرساخت به‌روز بکار رفته در خدمات و راهکارهای توسن این امکان را به مشتریان می‌دهد که ضمن بهره‌مندی از بستری یکپارچه و برخط، با اطمینان از انعطاف پذیری آن نسبت به تغییرات و پاسخ سریع به تقاضاهای محیط و نوآوری آسوده خاطر باشند.عملکرد موفق در ارائه خدمات در داخل کشور منجر به تسری آوازه توسن به فراتر از مرزهای ایران زمین گشته و در حال حاضر توسن در عرصه‌های بین ‌الملی نیز مشغول به ارائه راهکارهای مشابه می‌باشد. با توجه به اعتبار توسن و تمایل مشتریان به تامین نیاز‌های مرتبط خود از کانال این شرکت، توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) کسب و کار خود از طریق ایجاد شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ توسن و همچنین همکاری با سایر شرکت‌های فعال و معتبر حاضر در صنعت فناوری اطلاعات و بانکداری گسترش داده تا بتواند با ارائه سبدی کامل از خدمات همگن به بهترین وجه به رشد و بهبود کسب و کار مشتریانش کمک کند. شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ توسن به منظور ارائه خدمات متمرکز در یک حوزه تخصصی و همچنین کاهش Time to Market و افزایش سرعت پاسخ به درخواست‌های مشتریان در حوزه‌هایی نظیر سخت‌افزار، هوش‌مندی کسب‌وکار، مراکز داده، مدیریت ریسک، راهکارهای کیف پول الکترونیک و… مشغول به فعالیت هستند:بجز خانواده توسن، ارائه خدمات تنوعی نیز از کانال شبکه همکاران تجاری توسن امکان پذیر است.

مدیر عامل: روح الله فاطمی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از نیایش، خیابان ارمغان غربی، پلاک ۵۷

فرصت‌های شغلی توسن

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت توسن کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس جاوا | زمستان ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

فردای روزی که فرم رو تو سایت خود شرکت پر کردم باهام تماس گرفتن و جلسه مصاحبه تنظیم کردند، کلا به نظرم توسن تیم منابع انسانی واقعا حرفه ای و منظمی داره و من هیچ اشتباهی تو کل پروسه مصاحبه ازشون ندیدم… جلسه اول مصاحبه در مورد کارهایی که قبلا کرده بودم پرسیدند و درباره اونا کمی بحث کردیم… بعدش بیشتر درباره java core سوال پرسیدند تقریبا همه مسایل مهم جاوا رو ازم پرسیدند و یه کم هم رو کاغذ مساله طرح کردند و خواستند طراحی کنم. کمتر از یه هفته دیگه باهام تماس گرفتند و گفتند که برای مصاحبه دوم که همون کمیته جذب هست بیام… بخاطر کرونا این جلسه با تاخیر به بعد از عید موکول شد (وگرنه کل فرآیند مصاحبه اشون گویا سه چهار هفته بیشتر نیست)‌ و تقریبا یک و نیم ماه بعدش به صورت ریموت مصاحبه با سه نفر که دو تاشون مدیر فنی بودند و یکیشون منابع انسانی بود برگزار شد.. اونا هم از جاوا خیلی پرسیدند و از مدیریت تراکنش ها تو اسپرینگ و جاوا،‌ یه کم هم از دیتابیس و کویری نوشتن… مفاهیم براشون مهم بود اما خیلی سختگیر و بد قلق نبودند… ادم های خوش اخلاق و خوش برخوردی هم بودند. یه کم هم مدیر منابع انسانی سوالای معمولی که میپرسند مثل نقطه مثبت و منفی خودت بگو و این حرفها پرسید. قرار بود تو این جلسه درجه شغلی من تعیین بشه.
فرداش از منابع انسانی تماس گرفتند و گفتن اوکی هستی و برای دو روز بعدش جلسه منابع انسانی تنظیم کردند تا درمورد حقوق و مزایای پیشنهادی شرکت صحبت کنیم. جلسه سوم یه جلسه تقریبا یک ساعت و نیمه بود که نیم ساعت ازم در مورد مسایل منابع انسانی سوال پرسید و یک ساعت هم در مورد نحوه محاسبه حقوق و درجه بندی کارمندان و مزایایی که شرکت میده صحبت کردند. خیلی خیلی مفصل ودقیق همه رو پای وایت برد برام توضیح دادند و گفتند که من چه درجه شغلی گرفتم تو مصاحبه. راستش به نظرم حقوق و مزایا چندان جالب نیومد بعلاوه اینکه گفتند اینجا معمولا هر کس حدود ۲۰ ساعت در ماه اضافه کار میمونه (البته ساعت کاری از ۸ونیم تا ۵ بود با نیم یا یه ساعت شناوری) … بعلاوه که ترفیع گرفتن توش یه مقدار زمانبر بود.. من شخصا از نوع کار کردن افراد خوشم اومد اما چون پنج سال سابقه کاری داشتم یه کم زورم میومد با اون حقوق کار کنم و یه سال و نیم منتظر بمونم تا درجه شغلیم بره بالا تا یه کم حقوقم افزایش پیدا کنه… البته آخر سال دو سه برابر حقوقت بهت پاداش میدادن که حقوق سالت رو یه کم منصفانه میکرد اما من ترجیحم اینه که باهام نقد حساب کنن. خلاصه که با تحقیقاتی که کرده بودم جای خوبی به نظر میومد ولی چون راهش هم برای من دور بود حس کردم اینقدر انگیزه ندارم برای کار کردن تو اونجا.
به نظرم برای کسایی که تازه برنامه نویسی رو شروع کردند جای خیلی خوبیه هم کار برای یادگرفتن زیاده اونجا هم برای کسایی که سالهاست اونجان مزایای خوبی در نظر میگیرن
جاوا رو کامل دوره کنند و کاملا مسلط باشند… چیزی که خودشون به من گفتند این بود که کسی که جاوا بلد باشه میتونه بقیه چیزا رو یاد بگیره ولی اگه تو جاوا مشکلی باشه اینجا جای یادگرفتنش نیست (البته جذب مستعد هم دارند که با پایینترین درجه شروع به کار میکنه،‌یعنی کسی که سابقه کار نداشته)
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
چیز خاصی به ذهنم نمیرسه مگر همینا که همه جا مهمه مثل اینکه بتونی با تیم کار کنی.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

جاوا
مدیریت تراکنش ها در اسپرینگ
کمی مفاهیم ماکروسرویس
یه کوچولو هم دیتابیس

حقوق پیشنهادی من: ۷.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۵.۷ میلیون تومان

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: سه هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه java developer | پاییز ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

مرحله اول یه مصاحبه حدودا یک ساعته با آقای ترابی داشتم. به دلیل بی نظمی منابع انسانی حدودا نیم ساعت معطل شدم که البته ایشون بابت این موضوع عذرخواهی کردن. برخوردشون محترمانه و در کل خوب بود و مصاحبه خوب پیش رفت.

مرحله دوم حدود دو ساعت طول کشید که سوالات جزئی تری از مباحث شی گرایی و جاوا پرسیدن. یه خانوم و یه آقا مصاحبه کردن که از لابلای سوال و جوابها میشد فهمید خودشون خیلی جاواکار حرفه ای نیستن و صرفا تو برخی مباحث عمیق بودن و روی همونا مانور میدادن. از کل مباحث مربوط به جاوا شاید از نصفیشون خیلی سوال کردن. تو جایی از مصاحبه برای جوابی که به سوال مصاحبه کننده خانم دادم ایشون با خنده واکنش نشون دادن که به نظرم اصلا جالب نبود.

در کل هم از نیروهاشون ۵ سال تعهد کاری میگیرن که مناسب شرایط من نبود..
مفاهیم اصلی جاوا رو عمیقا بلد باشه

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA