شرکت ویرا برگ

www.virabarg.com

درباره ویرا برگ

ویرا برگ یک سامانه تخفیفات گروهی در شهر ارومیه می باشد که هر روز تخفیفات متنوعی از سایر نیازهای روزمره را معرفی می کند.
ویرا برگ علاوه بر افزایش قدرت خرید عموم مردم، برای کسب و کارها نیز این شرایط را فراهم کرده است تا خدمات یا محصولات خود را به شیوه ای نوین به کاربران ویرا برگ معرفی نمایند.
برای مشاهده و استفاده از تخفیفات می توانید به وب سایت ویرا برگ مراجعه کنید و یا اپلیکیشن ویرا برگ را بر روی گوشی خود نصب کنید.
یکی از ویژگی های ویرا برگ، پرداخت جریمه به کاربرانش می باشد! چنانکه یکی از کاربران به هر دلیلی موفق به استفاده از تخفیفات نباشند، کافیست در همان لحظه به تیم پشتیبانی ویرا برگ تماس بگیرند تا در لحظه مبلغی را به عنوان جریمه دریافت نمایند.
از دیگر ویژگی های ویرا برگ، اضافه کردن صنف به درخواست کاربران می باشد.
هدف اصلی ویرا برگ ارائه خدمات تخفیفی همراه با خلق لحظاتی شاد برای تمامی کاربرانش می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت ویرا برگ می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: ارومیه، خیابان دانشکده، جنب دانشگاه پردیس ارومیه، مرکز نوآوری و استارتاپ دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری (map)

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ویرا برگ کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه آموزش دیجیتال مارکتینگ | خرداد ۹۹

کارآموزی | تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

بهم گفتن که بعد از ظهر شرکت باشم. همون ورودی شرکتشون، مبل برای استراحت کارکنانشون گذاشته بودن و بهم گفتن که اینجا بشینم و منتظر باشم. بعد یه آقایی اومدن و کل فرایند مصاحبه دوستانه بود. طوری که اصلا احساس نکردم که در حال مصاحبه هستم اما اطلاعات لازمه بین صحبت هامون کلا رد و بدل شد. بعد منو فرستادن پیش یه آقایی و ازم با کامپیوتر تست گرفتن که خیلی راحت بود.
نتیجه مصاحبه رو چند روز بعد با تماس تلفنی بهم گفتن و از فرداش کارآموزیم شروع شد.
خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو می کردم ازشون یادگرفتم. شرکت پویا و هدفمندی هستند و کل افراد با عشق تنها به توسعه و بهبود شرکت فکر می کنن و من خیلی دوست داشتم یه همچین جای جدی آموزش ببینم.
هر موردی رو که یاد می گرفتم بعدا به عنوان درس عملی براشون انجام میدادم و کلا احساس می کنم به این فضای کاری و این حوزه دیجیتال مارکتینگ به شدت علاقه دارم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

می بایست با مباحث ابتدایی کامپیوتر آشنا باشی.

کارآموزی با حقوق بود؟ خیر

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

۵ ماه کارآموزی در استارتاپ ویرا برگ | آبان ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: خوب | دورنمای شرکت: خوب | اینجا رو توصیه میکنم

من در شرکت ویرا برگ بصورت کارآموز و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
من روز اول که به این شرکت رفتم، احساس کردم که مثل سایر جاهای دیگه صرفا بیگاری می خوان از آدم بکشند. چون قبل تر تجربه کارآموزی بعد از گرفتن لیسانس در یک شرکت دولتی رو هم داشتم.
بعد از یک مصاحبه خیلی کوتاه، که توسط مدیر بخش نیروی انسانیشون اتفاق افتاد، من رو به یک اتاقی بردند که یک وایت برد بزرگ رو پایه گذاشته بودن. برام یک فهرست از مواردی که قرار بود در این مدت بهم یاد بدن رو نوشتن. البته در عوضش منم می بایست توی همون مواردی که یاد می گرفتم فعالیتم رو برای شرکت انجام می دادم.
از روز اول قرار بر این بود که کارآموزی توی این شرکت رایگان باشه، و من پذیرفته بودم. اما بعد از پایان دوره مبلغ قابل توجهی رو هم بهم پرداخت کردند و گفتند که این به خاطر این بوده که کارم عالی بوده!
بعد از سه ماه کار آموزی همونجا برای ادامه فعالیت در بخش مدیریت بخشی از سایت پذیرفته شدم که کارم رو ادامه بدم اما متاسفانه به دلیل مهاجرت و شغل پدرم مجبور به ترک شرکت شدم.
از خوبی های این شرکت که به شخصه تا به حال حتی از کسی هم نشنیده بودم، این بود که به کاربران خودشون کادوی تولد به صورت رندم ارسال می کردند که این برای من خیلی غیر منتظره بود و با نظارت و وسواس کامل موسسین شرکت این کار انجام می شد.

مشکلات و نقاط منفی
از مشکلاتی که من فکر می کنم این شرکت داشتند، این بوده که علاوه بر اینکه رابطه بسیار صمیمی در داخل شرکت حکم فرما بوده، اما حس می کنم که قوانین سختی رو هم داشتن که همون روز اول اینا رو به من گفتن. اینکه به هیچ وجه در محیط شرکت حق نداریم از اتفاقات بیرون و یا اخبار و شرایط بیرونی چیزی بگیم و یه جورایی باید کل تمرکز فقط روی کار باشه.

تعادل کار و زندگی

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA