شرکت ویتانا

www.vitana.co

درباره شرکت ویتانا

کارخانهٔ ویتانا در سال ۱۳۳۵ توسط برادران تهرانچی در خیابان امیریهٔ تهران تاسیس شد. برادران تهرانچی از آلمان و انگلیس دستگاه‌های بیسکویت‌سازی وارد و تولید مستمر بیسکویت را در کارخانهٔ این شرکت آغاز کردند. آن‌ها در مورد محبوب‌ترین محصول ویتانا یک جملهٔ معروف داشتند: «بیسکویت مادر باید به راحتی با دندان شکسته شود و با آب دهان نرم شود». بیسکویت مادر قدیمی‌ترین بیسکویت‌ تولید شده در ایران است که از سال ۱۳۳۷ توسط شرکت ویتانا تولید می‌شود. ویتانا از سال ۱۳۸۷ با مالکیت بخش خصوصی و مدیریت پایدار و به‌روز، علاوه بر حفظ کیفیت همیشگی در راستای توسعه و بهبود مستمر تلاش می‌کند تا خاطرهٔ خوش بیسکویت مادر را با محصولات خود برای نسل‌های آینده نیز تکرار کند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت ویتانا می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ویتانا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه تخصصی | مهر ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: پیشنهاد از سمت شرکت | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

دو بار مصاحبه رفتم
مصاحبه اول تخصصی بود قبولم کردن و یک هفته بعد تماس گرفتن گفتن بیا مصاحبه دوم
مصاحبه دوم اداری بود.متوجه نشدم با چه سمت هایی داشتم مصاحبه میکردم.سه ساعت بعد از این که گفته بودن چه ساعتی بیا،من رو داخل راه دادند.
چند نفر دور یک میز نشسته بودن و طوری محیط رو ساخته بودن که انگار کمیسیون معافیت هست.رفتارشون مناسب نبود.اخر هم بعد چند هفته انتظار خبری نشد.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

تخصصی و غیر تخصصی.همه چی دان میخوان

حقوق پیشنهادی من: حقوق کار

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نگفتن

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA