شرکت یکتانت | Yektanet

درباره شرکت یکتانت

پلتفرم یکتانت در سال ۱۳۹۶ توسط شرکت «ایماژ رایور» به منظور فراهم‌سازی بستر تبلیغات آنلاین ایران ایجاد شده است. ایجاد پلتفرمی برای ایجاد تبلیغات و نشر محتوای دیجیتال در رسانه‌های مختلف برای تبلیغ‌کنندگان هدفی است که از ابتدا از سوی ما دنبال شده است. 

یکتانت با طیف وسیعی از تبلیغ‌کنندگان مختلف و همچنین تعداد زیادی از رسانه‌های مختلف ایران همکاری می‌کند و تلاش می‌کند نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‌های مختلف را فراهم کند. یکتانت با ارائه‌ی پلتفرمی رقابتی برای قیمت‌گذاری تبلیغات، باکیفیت‌ترین زمینه‌ی تبلیغات را برای تبلیغ‌کنندگان مختلف فراهم می‌کند. تبلیغ‌کنندگان در یکتانت، تبلیغ‌های خود را ایجاد می‌کنند و پس از نهایی کردن تنظیمات مورد نظرشان و رسانه‌هایی که می‌خواهند تبلیغات را در آن‌جا نمایش دهند، تبلیغات آن‌ها در رسانه‌های مرتبط نمایش داده خواهد شد. 

هدف ما این است که تحولات بزرگی در بازار تبلیغات آنلاین ایجاد کنیم و با پیشنهاد مطالب جذاب از سراسر وب، اینترنت را برای همه لذت‌بخش‌تر کنیم. شاید شما تبلیغات ما را دیده باشید و احتمالا روی یکی از مطالب پیشنهادی ما کلیک کرده‌اید، اما نمی‌دانستید که توسط ما پیشنهاد شده‌اند.

ما اعتقاد داریم که هیچ هدفی بدون همدلی، همکاری و لبخند تمام اعضای تیم امکان‌پذیر نیست. همه اعضای تیم ما با‌استعداد، مسئولیت‌پذیر و بی‌نهایت مشتاق یادگیری و پیشرفت هستند. اگر شما هم مایلید که در این تحول بزرگ تاثیرگذار باشید به یکتانت بپیوندید.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت یکتانت

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ

مرحله اول با مدیر پروژه صحبت کردم و بیشتر راجع به رزومه و کارهایی که کردم صحبت کردیم. همچنین یک توضیحات خیلی مختصری راجع به کار شرکت و فضای شرکت دادند.
مرحله دوم یک تست جیمت خیلی ساده دادم و بعدش راجع به کار بیشتر صحبت کردیم. اینکه اصلا این نوع کار، کاری هست که من بهش علاقه داشته باشم و بخوام توش رشد کنم یا نه ؟

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اونطور که من برداشت کردم یکتانت یک شرکت در حال رشده که نیاز به آدم های سخت کوش داره. شخصی که می خواد اونجا کار کنه باید روابط عمومی قوی داشته باشه و با ساعت کاری بالا هم مشکلی نداشته باشه

کامل نشون بده ...

 

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

فضای شرکت به گفته خودشون یک فضای دوستانه است که یادگیری زیادی هم داره. لذا مهارت خاصی مورد توجه شون نیست فقط اینکه شخص علاقه کافی داشته باشه به اون کار.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف
امکان تحصیل در حین کار
دوره‌های آموزشی

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب 

سابقه کار:  اصلاً مهم نبود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآيند: سه هفته

مصاحبه برنامه نویس بک اند Back-end

 توی مرحله اول یه سری سوال هوش ازم پرسیدن ( حدودا ۲۰ تا سوال و برای پاسخگویی بهشون هم ۲۰ دقیقه وقت داشتم، نمونه سوالاتشون رو میشه توی کتاب های جیمت پیدا کرد، سوالات جالبی بودند که قسمت های مهارتی مختلفی رو می سنجیدند) بعد از اون با مدیرعامل شرکت مصاحبه کردم و سوالات مختلفی پرسیدن. هدفگذاری های شغلیم رو پرسید و بعد هم اطلاعات فنیم رو سنجید بعد بهم پیشنهاد کرد که بی خیال کار بک اند بشم و به عنوان اکانت منیجر براشون کار کنم. که من گفتم که با توجه به اهداف شغلیم برام مقدور نیست این کار. بعد ازم پرسید که تو سوالی نداری و منم چند تا سوال که از قبل آماده کرده بودم رو پرسیدم و ایشون هم جواب دادند. بعد یه جلسه دومی گذاشتند با یکی دیگه از بنیانگذاران شرکتشون و با هم گپ زدیم و ازم سوالات مختلفی رو پرسیدند. مدتی بعد هم ایمیل زدن و گفتند که امکان همکاری رو در حال حاضر ندارن و آرزوی موفقیت کردن.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

با آمادگی قبلی در مورد کسب و کار تبلیغات وارد بشه و حتما از قبل سوال آماده کرده باشه.

کامل نشون بده ...

مهارت‌های که می‌خواستن
مهارت های ارتباطی و همچنین توانایی برخورد با مساله از جنبه های مختلف براشون مهم بود

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

به کنجکاو بودن و هدف داشتن و علاقه به یادگیری داشتن توجه ویژه ای داشتند

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف
امکان تحصیل در حین کار

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست نمایشگاه کار

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب 

سابقه کار  کمی مهم بود

پذیرفته نشدم 

کل فرآيند: یک ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت یکتانت

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت ایماژ رایور

مدیرعامل: پیمان فخاریان

شماره تماس: ۴۴۳۸۹۰۲۳ (۰۲۱) - ۴۴۳۸۹۰۲۱ (۰۲۱)

آدرس: بلوار مرزداران، خیابان گل‌ها، بوستان هفت شرقی، پلاک 6، ساختمان کوروش، طبقه دوم