شرکت یکتانت | Yektanet

شرکت یکتانت

درباره شرکت یکتانت

پلتفرم یکتانت در سال ۱۳۹۶ توسط شرکت «ایماژ رایور» به منظور فراهم‌سازی بستر تبلیغات آنلاین ایران ایجاد شده است. ایجاد پلتفرمی برای ایجاد تبلیغات و نشر محتوای دیجیتال در رسانه‌های مختلف برای تبلیغ‌کنندگان هدفی است که از ابتدا از سوی ما دنبال شده است. 

شرکت یکتانت با طیف وسیعی از تبلیغ‌کنندگان مختلف و همچنین تعداد زیادی از رسانه‌های مختلف ایران همکاری می‌کند و تلاش می‌کند نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‌های مختلف را فراهم کند. سرویس یکتانت با ارائه‌ی پلتفرمی رقابتی برای تعرفه تبلیغات ، باکیفیت‌ترین زمینه‌ی تبلیغات را برای تبلیغ‌کنندگان مختلف فراهم می‌کند. تبلیغ‌کنندگان، تبلیغ‌های خود را ایجاد می‌کنند و پس از نهایی کردن تنظیمات مورد نظرشان و رسانه‌هایی که می‌خواهند تبلیغات را در آن‌جا نمایش دهند، تبلیغات آن‌ها در رسانه‌های مرتبط نمایش داده خواهد شد. 

هدف ما این است که تحولات بزرگی در بازار تبلیغات آنلاین ایجاد کنیم و با پیشنهاد مطالب جذاب از سراسر وب، اینترنت را برای همه لذت‌بخش‌تر کنیم. شاید شما تبلیغات یکتانت را دیده باشید و احتمالا روی یکی از مطالب پیشنهادی ما کلیک کرده‌اید، اما نمی‌دانستید که توسط ما پیشنهاد شده‌اند.

ما اعتقاد داریم که هیچ هدفی بدون همدلی، همکاری و لبخند تمام اعضای تیم امکان‌پذیر نیست. همه اعضای تیم ما با‌استعداد، مسئولیت‌پذیر و بی‌نهایت مشتاق یادگیری و پیشرفت هستند. اگر شما هم مایلید که در این تحول بزرگ تاثیرگذار باشید به ما بپیوندید.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت یکتانت

خرداد 99

مصاحبه HR Generalist

یک روز بعد ارسال رزومه باهام تماس گرفتن و یه قرار مصاحبه با هم ست کردیم. موقع ست کردن قرار اصلا اجباری نداشتن که دقیقا همون تایمی که خودشون می‌گن بریم مصاحبه؛ خیلی به این توجه داشتن که منم بتونم و تایم با توافق طرفین ست شد. یه تست جی‌مت هم فرستادن که باید بهش جواب می‌دادم تا قبل مصاحبه؛ ۳۰ تا سوال بود که خیلی سخت نبودن به نظرم و اوکی بود. فقط ممکنه که وقت کم بیاد؛ ۲۰ دقیقه وقت داره.
روز مصاحبه دو نفر از تیم hr باهام مصاحبه کردن؛ خیلی برخوردشون خوب بود و استرس اولیه‌م با برخورد خوبشون از بین رفت. مصاحبه خیلی خوب بود و سوال بی‌ربط یا شخصی‌ای ازم نپرسیدن و واقعا راضی بودم. بعد مصاحبه گفتن که تا یک هفته بعد جواب میدن و دقیقا یه هفته بعد در حالی که یه روز تعطیل بود زنگ زدن بهم و جواب دادن.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سعی کنید سر زمان حاضر شید:) کلا آن‌تایم بودن باعث میشه که هر شرکت و فردی دید خوبی به شما داشته باشن.

اگه انگیزه یادگیری و رشد دارید برای این شرکت اقدام کنید. خیلی براشون مهمه که شما توی شرکت از کارتون لذت ببرید؛ پس با انگیزه به مصاحبه برید و اگه علاقه ندارید به اون شغل براش رزومه نفرستید.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

صداقت
انگیزه یادگیری
خلق ارزش
رشد شخصی و سازمانی

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری، ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، صبحانه، دوره‌های آموزشی

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: نداشتم

نحوه درخواست: کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: دو هفته

پاییز 98

مصاحبه CRM

اول از همه سوالات تست هوش دادن به مدت بیست دقیقه باید بهش پاسخ میدادم. بعد از اون مصاحبه اول با یکی از مسئولان منابع انسانی انجام شد و مصاحبه دوم رو چند روز بعد با مسئول واحد مربوطه انجام دادم. که مصاحبه خیلی عادی و خوب پیش رفت ولی بعدش فهمیدم که مصاحبه کننده دقیقا نمیدونسته چی از من کارجو میخواسته!

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

مصاحبه و ورود خیلی خوب و ولکام همرام با احترام دارند ولی متاسفانه نباید به این دو مورد دل خوش کرد!! چون مصاحبه کننده ها مهارت درست در نحوه مصاحبه با کارجو را ندارند و بعد از مدت کوتاهی پس از شروع به کار اعلام عدم نیاز و خاتمه همکاری با شما رو میکنند!
قبل از ورود به دوره ازمایشی مطمین بشید که از شما دقیقا چه انتظاری دارند و چقدر و چند ساعت در روز باید براشون کار کنید تا رضایتشون جلب بشه!!!

 

حس  خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: یک هفته

تابستان 98

مصاحبه تحلیل‌گر داده (data science)

برخورد مصاحبه کننده خیلی بود ادبیاتش فوق العاده و

از بالا به پایین بود

من با مدیر تیم تکنولوژی شون مصاحبه داشتم

خیلی سوالات بی ربط زیاد پرسیدن

رزومه رو اصلا نخوانده بود

با تمسخر سر یه سری موارد برخورد می ‌کرد

من که خیلی ناراضی دم و تجربه خیلی بدی بود

توزیع پواسون رو از من پرسیدن!! هرچند من بلد بودم اما فکر نکنم یک بار هم سر کار ازش استفاده کرده باشن!

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اینکه اگه ردش کردن اصلا ناراحت نباشه 🙂

 

حس  بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: نداشتم

نحوه درخواست: دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: دو هفته

تابستان 98

مصاحبه تحلیل‌گر داده (data science)

من اول برای پوزیشن دیتا ساینتیست درخواست دادم که یک هفته بعد زنگ زدن گفتن چون نرم‌افزار نخوندی اصلا مناسب نیستی و بهتره بیای برای پوزیشن پروداکت آنالیست.

به شدت از این حرفشون تعجب کردم و گفتم خب شاید اون چیزایی که میخواین رو بلد باشم. دیگه گفتن نه نمیشه. منم به حساب تعریف‌هایی که شنیده بودم از اونجا گفتم مصاحبه‌ی پروداکت آنالیست رو میام. یه جلسه واسه هفته بعد ست شد.

روز قبل مصاحبه برام میل اومد که مصاحبه‌کننده‌ها و شرکت مصاحبه کلا عوض شده! یه ساعت بعدم یه نفر زنگ زد گفت یه تسک می‌فرستم تا آخر هفته جواب بده. خیلی خیلی از این ناهماهنگیا و این روند غیر منطقی مصاحبه حس بد گرفتم و شبش که می‌خواستم یه سری چیزارو مرور کنم اصلا بیخیال شدم.

فردا یعنی روز مصاحبه سرپرست بخش فنی اومد و تا حدی باهام صمیمی بود و بعد شروع کرد سوالای ماشین لرنینگی پرسیدن! من واقعا متعجب بودم و اصلا آمادگی اون سوالارو نداشتم.

در کل خیلی حس منفی‌ای گرفتم چون حتی مصاحبه‌کننده زحمت نداده بود رزومه‌م رو پرینت کنه و داشت از رو گوشیش میخوند.

مصاحبه در کل به من حس رو داد که خیلی نگاه از بالا به پایین به من دارند.

مثلا بهم گفت که حقوقت قطعا از جایی که هستی پایین تره و بدون فشار کاری خیلی زیاده و من نباید بهت بگم چی کارا کنی و خودت باید همش پیگیری کنی.

آخرشم یه سری سوال جی‌مت داد که من انقدر عصبی بودم که همه رو شانسی زدم بهش پس دادم.

فردای مصاحبه هم میل زدم که من تمایلی ندارم اضافه شم به اونجا و حس منفی گرفتم از مصاحبه.

ولی اون شخصی که باهام مصاحبه کرد بهم گفت که رو چه نقاط ضعفیم کار کنم واسه دیتاسایتس و یکم از حس بدم کم شد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

واقعا نظم نداره. هیچ اتاق به خصوصی واسه جلسه مصاحبه و یا حتی روند کلی مراحل جلسه ندارند.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مهارت‌های ارتباطی و پیگیری واسشون مهم بود و مدرک دانشگاهی هم به شدت واسشون مهمه.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

پیگیری و نظم.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار

حقوق پیشنهادی من

چیزی نگفت

حقوق پیشنهادی آن‌ها

بدون این که چیزی از من بپرسه گفت حقوقت کمتر از جای فعلیته.

حس  بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

سابقه کار کمی مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآيند: دو هفته

اردیبهشت 98

BI & IT Generalist

مرحله اول یه تست gmat بود که ۲۰ دقیقه زمان داشت. بعد کلی معطلی و منتظر موندن از منابع انسانی اومدن. ازین سوالا که نقاط قوت و ضعفت چیه، چرا فلان رشته رو خوندی، هدفت از کار چیه و ... پرسیدن و اصلا راجع به مهارت ها نپرسیدن. خیلی مغرور بودن و برخوردشون اصن مناسب نبود. ضمن اینکه بی نظم هم بودن. اولش کلییی منتظر شدم تا اون برگه سوال رو بدن. بعدشم مشخصم بود ناهماهنگن

 

حس  بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

سابقه کار کمی مهم بود.

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: يک  هفته

بهمن 97

کارشناس منابع انسانی

قبل از مصاحبه یه فرم تو مایه های تست هوش و سوالات جیمت دادن تکمیل کردم، ۲۰ دقیقه وقت داشت. بعد از اون هم حدودا یه ربع منتظر شدم تا مصاحبه کننده بیاد. یکی از کارشناسان منابع انسانیشون بودند.
مصاحبه روتین و معمولی بود. یکتانت یک شرکت نوپاست که از ۹۵ تحت برند یکتانت شروع به کار کرده، قبل از اون هم بوده ولی خب با برند یکتانت نبوده.
در واقع مثل استارتاپی هستن که در حال رشد هست و هنوز ساختار نهاییشون شکل نگرفته و تقریبا فشار و حجم کاری تو شرکتشون بالاست و دارند از نظر نیروی انسانی هم با سرعت بالایی رشد میکنند. گفتند که مثلا از نمایشگاه کار مهر ۹۷ تا بهمن ۹۷ که مصاحبه من بود حدودا دو برابر شدن. 

مصاحبه با یک گپ و گفت معمولی شروع شد‌ که راحت اومدم یا نه.
درباره کار قبلیم پرسید که اصلا چه کاری بوده، چون سازمانی که من براش کار میکردم هم تقریبا استارتاپ بود تو حوزه آموزش و منابع انسانی و خیلی شناخته شده نبود. توضیحاتی درباره کار کلی اونجا و کار خودم دادم. روند کاریم رو توضیح دادم که تو مدت سه سالم تو اونجا شرح شغلیم چی بود.
پرسیدند که چه کاری انجام دادی تو شغلت که خیلی بهش افتخار کردی؟
وظایف اصلی تو شغلم رو پرسیدند و کمی هم درباره جزئیات اونها.
بزرگترین نطقه ضعف و قوت رو پرسیدند.
گفتند با توجه به شناختی که از خودت پیدا کردی چند جمله درباره خودت توضیح بده و تاکید هم کردند که از کلیشه و جملاتی که همه میگن، نگم.
آخرین حقوق دریافتیم رو پرسیدند.
و اینکه چقدر یکتانت رو میشناسم.

کامل نشون بده ...

با توجه به شرح شغلی که تو آگهی استخدام نوشته بودن، تقریبا تمامی حوزه های منابع انسانی رو توش گفته بودن، ازشون خواستم که بیشتر توضیح بدن، منظورشون اینه که یه آدم باید همه این حوزه هارو اشراف داشته باشه و انجام بده. تو جواب تاکید داشتن که تو شرکتشون خیلی کار هست و چون هنوز ساختار سازمانیشون شکل نگرفته و در حال رشد و جذب نیرو هستن، احتمال داره آدمها کارهای مختلفی انجام بدن. ولی در کل گفتن هم میتونی کارهای متنوع انجام بدی یا اینکه رو یکی دو تا کار خاص تمرکز کنی. 

تاکید زیادی رو این داشتن که با توجه به تعداد افرادی که دارن بهشون اضافه میشن تلاش میکنن فرهنگ سازمانیشون رو حفظ کنن و اون صداقت و صمیمیت که وجود داره، باقی بمونه.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اگر تحمل فشار کار بالا و کمرنگ بودن ساختار سازمانی رو دارید، براش اپلای کنید. یکتانت شرکت در حال رشدی هست و این مدل شرکت ها معمولا حجم بالای کاری و چالش های جالبی دارن. میتونید توش زیاد یاد بگیرید و تجربه خوبی خواهد بود.

حقوق پیشنهادی من

صحبت نشد

حقوق پیشنهادی آن‌ها

صحبت نشد

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: نمایشگاه کار

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند: دو هفته

پاییز 97

کارشناس account manager

خیلی مصاحبه روونی بود که با شخص مدیرعامل بود و بیشتر از جنس تجربه که خیلی حس خوبی به من منتقل کرد

جاهای دیگه که مصاحبه میرفتم همش از این جنس بود که سوالات تخصصی که حتی به کارشون مرتبط نبود رو بپرسن ولی اینجا بیشتر بحث مشکلاتی که کار قبلیم داشت و شرایط کار جدید بود و کل فرایند استخدام شاید زیر یک هفته انجام شد

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، صبحانه، ناهار رایگان

حقوق پیشنهادی من

صحبت نشد

حقوق پیشنهادی آن‌ها

جلسه اول نگفتن

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسون

سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال

نحوه درخواست: دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: اصلا مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند: یک هفته

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ

مرحله اول با مدیر پروژه صحبت کردم و بیشتر راجع به رزومه و کارهایی که کردم صحبت کردیم. همچنین یک توضیحات خیلی مختصری راجع به کار شرکت و فضای شرکت دادند.
مرحله دوم یک تست جیمت خیلی ساده دادم و بعدش راجع به کار بیشتر صحبت کردیم. اینکه اصلا این نوع کار، کاری هست که من بهش علاقه داشته باشم و بخوام توش رشد کنم یا نه ؟

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اونطور که من برداشت کردم یکتانت یک شرکت در حال رشده که نیاز به آدم های سخت کوش داره. شخصی که می خواد اونجا کار کنه باید روابط عمومی قوی داشته باشه و با ساعت کاری بالا هم مشکلی نداشته باشه

کامل نشون بده ...

 

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

فضای شرکت به گفته خودشون یک فضای دوستانه است که یادگیری زیادی هم داره. لذا مهارت خاصی مورد توجه شون نیست فقط اینکه شخص علاقه کافی داشته باشه به اون کار.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف
امکان تحصیل در حین کار
دوره‌های آموزشی

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب 

سابقه کار:  اصلاً مهم نبود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآيند: سه هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس بک اند Back-end

 توی مرحله اول یه سری سوال هوش ازم پرسیدن ( حدودا ۲۰ تا سوال و برای پاسخگویی بهشون هم ۲۰ دقیقه وقت داشتم، نمونه سوالاتشون رو میشه توی کتاب های جیمت پیدا کرد، سوالات جالبی بودند که قسمت های مهارتی مختلفی رو می سنجیدند) بعد از اون با مدیرعامل شرکت مصاحبه کردم و سوالات مختلفی پرسیدن. هدفگذاری های شغلیم رو پرسید و بعد هم اطلاعات فنیم رو سنجید بعد بهم پیشنهاد کرد که بی خیال کار بک اند بشم و به عنوان اکانت منیجر براشون کار کنم. که من گفتم که با توجه به اهداف شغلیم برام مقدور نیست این کار. بعد ازم پرسید که تو سوالی نداری و منم چند تا سوال که از قبل آماده کرده بودم رو پرسیدم و ایشون هم جواب دادند. بعد یه جلسه دومی گذاشتند با یکی دیگه از بنیانگذاران شرکتشون و با هم گپ زدیم و ازم سوالات مختلفی رو پرسیدند. مدتی بعد هم ایمیل زدن و گفتند که امکان همکاری رو در حال حاضر ندارن و آرزوی موفقیت کردن.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

با آمادگی قبلی در مورد کسب و کار تبلیغات وارد بشه و حتما از قبل سوال آماده کرده باشه.

کامل نشون بده ...

مهارت‌های که می‌خواستن
مهارت های ارتباطی و همچنین توانایی برخورد با مساله از جنبه های مختلف براشون مهم بود

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

به کنجکاو بودن و هدف داشتن و علاقه به یادگیری داشتن توجه ویژه ای داشتند

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف
امکان تحصیل در حین کار

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست نمایشگاه کار

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب 

سابقه کار  کمی مهم بود

پذیرفته نشدم 

کل فرآيند: یک ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

دی ۹۷

مصاحبه کارشناس پشتیبان فنی

اولش که وارد شدم یه برگه شامل ۱۰ سوال با ۲۰ دقیقه زمان دادند که جواب بدم. سوالات آسون بود نسبتا. یه سری سوالای محاسبات ساده بود. دو تا از سوال ها هم دیجیتال مارکتینگی بود.
سوالات مرحله اول:
یک نقطه قوت و یک نقطه ضعفت رو بگو
اگر یک ددلاین رد بشه چیکار می کنید؟
اینکه از کار قبلی اومدید کار جدید با حقوق کمش چطوری کنار میای؟
مهمترین مهارتی که تو کارت یاد گرفتی چی بوده
تو شرکت ما چه مهارتی داری که به کار ما بیاد
اگر بگردی به کار قبلی چه کاری رو انجام نمیدی که اون موقع انجام میدادی؟ یا چه کاری انجام میدادی
چه شرکت های دیگه ای اپلای کردی؟
نقاط قوت یکتا نت چیه از نظر شما؟
چه سوالی از ما داری؟

کامل نشون بده ...


چه توقعی از محل کارت داری؟
از کالچر ما چی میدونی؟
من قبل مصاحبه خیلی راجع بهشون تحقیق کرده بودم و به نظرم براشون خوب بود که من راجع به فرهنگشون و شرکتشون اطلاعات داشتم. 
فقط اشتباهی که من کردم ساعت کاری رو تو مصاحبه اول نپرسیدم و بعدا تو مصاحبه دوم فهمیدم پنج شنبه هم جزو روزای کاریشونه که من قبول نکردم پنج شنبه برم سرکار.

سوالات مصاحبه دوم:
جای قبل چقدر میگرفتی؟
چطور این مبلغ رو پیشنهاد دادی
چرا تغییر شغل دادی
از کار قبلیت چرا بیرون اومدی
اونجا کارت چی بود؟
نمونه کارت رو به ما نشون بده.
در کل برخوردشون توی هر دو مصاحبه طوری بود که من راحت بودم و استرس نداشتم.
فقط یه ایراد داشتن به نظرم: اونم این که توقع داشتم حتی اگه پذیرفته نشدم بهم زنگ بزنن و اطلاع بدند ولی حتی زنگ هم نزدن و این بنظرم غیرحرفه ای بود.
راستی دانشگاه دولتی درس خوندن امتیازه

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

راجع بهشون خیلی خوب تحقیق کنید و نشون بدید که براتون مهمه

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

صداقت
پشتکار
کار تیمی
کار کردن حتی خارج از ساعات اداریشون

حقوق پیشنهادی من

۴ میلیون تومن

حقوق پیشنهادی آن‌ها

نگفتند

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار  اصلا مهم بود

پذیرفته نشدم

بهمن 97

مصاحبه برنامه نویس

در مورد آینده ازم پرسیدن و چه کاره میخام بشم. از کدهایی که زده بودم پرسیدن و تکنولوژی هایی که کار کردم . گفتن سطح شرکت ما بالا است و کدهای با کیفیت تر میخایم. کلا خیلی مغرور بود مصاحبه کننده :‌)) و زیاد حرف میزد. 

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

نحوه درخواست: کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده مناسب بود

سابقه کار: اصلا مهم بود

 

نظرات شما در خصوص شرکت یکتانت

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت ایماژ رایور

مدیرعامل شرکت یکتانت : پیمان فخاریان

شماره تلفن شرکت یکتانت  : ۴۴۳۸۹۰۲۳ (۰۲۱) - ۴۴۳۸۹۰۲۱ (۰۲۱)

آدرس شرکت یکتانت : بلوار مرزداران، خیابان گل‌ها، بوستان هفت شرقی، پلاک 6، ساختمان کوروش، طبقه دوم

سایت یکتانت : yektanet.com