شرکت زرماکارون | Zarmacaron

شرکت زرماکارون

درباره شرکت زرماکارون

کشور پهناور ایران می‌‏تواند در جایگاه یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تولیدکنندگان غذا در جهان قرار گیرد، زیرا از مزیت‌‏های بی‏نظیری برخوردار است که کمتر کشوری تمامی آن‌ها را یکجا دارد. این سرزمین کشتزارهای مستعد با آب و هوای مساعد برای تولید انواع محصولات کشاورزی دارد، در عرصه تجارت بین‏ المللی و منطقه‏‌ای از موقعیت استراتژیک برخوردار بوده که زیرساخت‏‌های حمل و نقل ریلی سراسری همراه با دسترسی مناسب به آب‏‌های بین‏‌المللی، می‏‌تواند آن را در شرایط بسیار موثرتری نیز قرار دهد. از سویی دیگر، برخورداری از دانش و فن‏اوری روز دنیا و نیروهای انسانی متخصص و با انگیزه رسیدن به این جایگاه را آسان‌ و در دسترس‌تر می‌سازد. مدیریتی برگرفته از خرد جمعی، کار تیمی، پای‏بندی به مسئولیت‏‌های اجتماعی و اعتماد به جوانان دانش‏ محور نیز به تحقق این امر می‌کند.

گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتماد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال حضور موثر بنیانگذارش در عرصه‌های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 پایه‌ریزی و در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت آغاز نمود. سپس در سال 1380 برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏ اندازی کرد.

در عین حال همزمان با توسعه‌ی کارخانه آرد، واحد تولیدی پاستا، در سال 1384 راه‏ اندازی شد و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند به نحوی که طی 5 سال ظرفیت تولید خود را همراه با افزایش تعداد خطوط، به میزان قابل توجهی ارتقاء داده است.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت زرماکارون

سال 96

مصاحبه کارمند دفتری

مصاحبه عمومی : از خودت باید بگی چند سالته -وضعیت تاهل - ازکجای میایی- بیشتر از خودت باید بگی ، عملی : تست کار با کامپیوتر ،تستهای روانشناسی و هوش یه مشاور روانشناس خیلی بد اخلاق هم داشتش همش دوست داشتن بهشون بگی شرکت شما تو کشور که جای خود تو دنیا تک معلوم بود باید با اغراق باهشون با چاپلوسی حرف بزنی کنی به هر حال یه طور برخورد کنی که باب میلشون باشه تا جذب شون کنه من همش فکر میکردم سابقه کار داشته باشی و پر انرژی فعال باشی تو اولیت برای آنها ولی متاسفانه فقط سلیقه ایی عمل میکنن معلوم بودش

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

اصلا سابقه و توانایی براشون مهم نیستش فقط اینکه ظاهر اراسته داشته باشید تا میتونید چاپلوسی کنید خلاصه ازتون خوششون بیاد استخدام میکنند خودشون کار رو بهتون یاد میدن پارتی بازی هم تا دلتون بخواد هستش ............. من همه مراحل رفتم اینم بگم کلی ادم الاف میکنن منم به خاطر اینکه گفتم شرکت برندی سابقه داشتم پیگیری کردم ولی تو مراحل آخر متوجه شدم اصلا توانایی اینا ملاک نیست کلا سلیقه ایی عمل میکنند از من میشنوید وقت خودتون رو تو راه مصاحبه های این شرکت هدر ندید متاسفانه بنده چند موقعیت شغلی به خاطر اینکه فکر کردم این مجموعه قوی و جای پیشرفت داره کنسل کردم ولی وقتی تا مرحله اخر رفتم دیدم چه اشتباهی کردم مابقی فرصتام حتی یه شرکت استخدام پیمانی بودش از دست دادم به خاطر اینکه تو زرماکارون پیشرفت کنم در کل بگم کلا زرماکارون آش دهن سوزی نیستش وقتتون رو هدر ندید.............

حقوق پیشنهادی من

توافقی

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون بود

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه بيشتر از يک ماه

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

سابقه کار اصلا مهم نبود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند شش ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

گروه صنعتی پژوهشی زر

مدیرعامل: --

تلفن تماس: 02187700400

وب‌سایت: zarmacaron.com

آدرس شرکت زرماکارون: ملاصدرا ، خ شيخ بهايی شمالی ،نرسیده به میدان شیخ بهایی،نبش بن بست اول، پلاک 2